Argo ma już nowy dom

GrafZer0
Posty: 22
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:09
Gadu-Gadu: 801424

Argo ma już nowy dom

Post autor: GrafZer0 »

Z wielkim bólem serca, po trzech miesiącach walk, kłótni, przekleństw muszę oddać Argo. Nie chcę oddawać nikomu, prócz komuś z forum... Argo jest... cudny... no to mój pies :/ ma niespełna rok, karmiony najlepszą karmą na rynku ( Platinum Natural z jagnięciną ) trochę się boi świata, trochę szalony, nawet bardzo, uwielbia biegać, skakać, przewracać się, bawić się z psami, stroni od ludzi, nie słucha się do końca, troszkę nachalny, trochę piszczy jak sam siedzi w mieszkaniu, ale... dostałem ultimatum, albo pies albo dziecko. Nie mogę Argo trzymać na podwórku, bo mam 300 metrową nieogrodzoną działkę na której stoi dom 10x10... nie potrafię sobie wyobrazić brak go w mieszkaniu, po prostu nie potrafię, ale... poległem i uległem. W woj. Podlaskim podrzucę do każdego w dowolnym terminie, dalej będę musiał kombinować. Jest z metryką ( rodowód nie wyrobiony ), zaszczepiony, zaczipowany, Argo tylko w dobre ręce... więcej info: 509160950 i nie, w życiu bym go nie oddał i dla wszystkich tych komentujących, że po co go brałeś itd, po prostu nie róbcie tego, bo i tak mam zajebisty smutek, że muszę go oddać. I nie nie mogę oddać nikomu z rodziny, bo jeden brat ma psa 16 letniego, który nie toleruje w ogóle innych psów, drugi brat mieszka w kawalerce na 4 piętrze, a mama ma dwa owczarki niemieckie, dalszej rodziny nie liczę, bo nie chcę, żeby resztę życia spędził na łańcuchu...
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Argo szuka domu...

Post autor: BasiaM »

GrafZer0
W życiu różnie bywa. Nie przeskoczymy tego :niewka:

Popytam znajomych, dam znać komu trzeba. Znajdziemy młodemu dom :zgoda:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Argo szuka domu...

Post autor: Wigro »

Szukam w Suwałkach i okolicy.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Argo szuka domu...

Post autor: Ania W »

GrafZer0
A możesz wkleić jakieś jego aktualne zdjęcia?
Informowałeś hodowcę? To ważne, bo może on będzie mógł pomóc...
bea100

Re: Argo szuka domu...

Post autor: bea100 »

Rozumiem :(
Trzeba powiadomić hodowcę.

PS
Jeśli tylko będę mogła pomóc, pomogę.
GrafZer0
Posty: 22
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:09
Gadu-Gadu: 801424

Re: Argo szuka domu...

Post autor: GrafZer0 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W miarę nowe zdjęcia Argo.
Awatar użytkownika
Darianna
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 17:07
Gadu-Gadu: 1179423

Re: Argo szuka domu...

Post autor: Darianna »

A jak stosunek Argo do dzieci? Pytam, sugerowana tym ultimatum... Dużo forumowiczów ma dzieci więc to raczej istotne pytanie.
Obrazek
GrafZer0
Posty: 22
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:09
Gadu-Gadu: 801424

Re: Argo szuka domu...

Post autor: GrafZer0 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
GrafZer0
Posty: 22
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:09
Gadu-Gadu: 801424

Re: Argo szuka domu...

Post autor: GrafZer0 »

Argo nie podchodzi do dzieci, bo są zbyt krzykliwe i raczej woli stanąć dalej niż zostać zagłaskanym na śmierć, ale ma słabość do kobiet ( te z kolei uwielbia ... i często jest tak, że na spacerze zawraca za jakimiś dziewczynami ).
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Argo szuka domu...

Post autor: BasiaM »

GrafZer0 pisze:Argo nie podchodzi do dzieci, bo są zbyt krzykliwe i raczej woli stanąć dalej niż zostać zagłaskanym na śmierć, ale ma słabość do kobiet ( te z kolei uwielbia ... i często jest tak, że na spacerze zawraca za jakimiś dziewczynami ).
Spokojnie, Uchaty też nie lubi krzykliwych dzieci. Wystarczy, że jakieś głośniej zajęczy to pies się cofa.
Coda co prawda podejdzie ale jak dzieciaki są zbyt nachalne to też się wycofuje.
Co wcale nie oznacza, że nie lubią dzieci.

A Argo jak prawdziwy facet .... przystojny jest to baby za nim latają i wcale się nie dziwię :lol:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ