Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: ania N »

Super! :happy3: oby się na dobre zakolegowali :prosze_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: kerovynn7 »

Patrzę, czytam i widzę absolutną pełnię szczęścia - Pretor dostał dom i rodzinę, Endo psi'jaciela a Wy fajnego psiaka :happy3:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: qzia »

Ja zawsze mówiłam, że ogary to bardzo towarzyskie psiaki i nie można mieć jednego w domu. :wow_3: Smutny się robi i marnieje. :nunu: Musi być co najmniej dwójka kłapouchów.
Super chłopaki. Obaj bardzo widać potrzebowali przyjaźni. :happy3: Nie ma to jak prawdziwa męska przyjaźń. :mysl_1:
Kasia
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: EiMI »

No Endo! Ciężka przyjaźń cię przygniotła :D W zapasach bez szans, ale biegi na wytrzymałość mogą się okazać twoją domeną ;) :gleba:

Super fotki. Widać, że się chłopaki polubili, ale trzymajcie rękę na pulsie. U nas pies i suka, a zęby czasem idą w ruch... No i przy karmieniu trzeba uważać. Najlepiej osobno.
Powodzenia kochani! :piwko: Dużo radości :piwko:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Bro
Posty: 33
Rejestracja: sobota 07 lis 2009, 20:50
Gadu-Gadu: 0

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: Bro »

qzia pisze:Ja zawsze mówiłam, że ogary to bardzo towarzyskie psiaki i nie można mieć jednego w domu. :wow_3: Smutny się robi i marnieje. :nunu: Musi być co najmniej dwójka kłapouchów.
Obrazek
Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: endo »

Dzisiaj stoczyliśmy pierwszą walkę, był remis ;) Endo ma skaleczone ucho, a Pretor szyję :zly1:
Na szczęście zadrapania są minimalne. A poszło oczywiście o żarcie, "wielkie" żarcie: przymarznięty do chodnika jeden chrupek karmy :D i to na sam koniec superowego spaceru. No, ale teraz przynajmniej wiemy,że mamy dwa zdrowe i normalne psy ;) :D Poza tym zabawa na całego! :happy3:
Obrazek
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: kerovynn7 »

Nie wiem czy to ma sens, ale przez jakiś czas, gdy Robin był juz w miarę dorosły, to nie dostawały misek tylko karmiłam oba z ręki równocześnie. Brałam miskę w garść, psy na ogól siadały obok siebie i raz dostawał jeden do paszczy a raz drugi, na przemian. Teraz jedzą obok siebie - Esia na ogół kończy pierwsza, wrzuca wsteczny bieg i wycofuje się z kuchni. Robin kończy swoje i wylizuje miskę po Esi. Podobnie jest z asystą przy naszym obiedzie - oba siadają przy stole i co jakiś czas coś im skapnie. Jak któreś cos przypadkiem znajdzie to nie ma wojny tylko pyskówka - choć Esia jest strasznym łakomczuchem ;)
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Przeczytałam :marzyc_2: , myśle o Was,trzymam kciuki cały czas...jestem na sekundę, więc nie napiszę więcej ale choć wspieram myślą a wogóle to pozdrawiam najcieplej z Ciechocinka :piwko:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: Ania W »

qzia pisze:Ja zawsze mówiłam, że ogary to bardzo towarzyskie psiaki i nie można mieć jednego w domu. :wow_3: Smutny się robi i marnieje. :nunu:
To już wiem dlaczego moja taka "zmarniała" :D


Wymiana poglądów się zdarza...teraz przynajmniej wiecie co może być punktem zapalnym ;)
Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: endo »

Pokażemy, jak ma sie Pretor w nowym domu
Załączniki
IMG_7416.JPG
IMG_7416.JPG (66.25 KiB) Przejrzano 2399 razy
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 lut 2012, 19:26 przez endo, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
ODPOWIEDZ