Allegro

Awatar użytkownika
Eni
Gadu-Gadu: 0

Re: Allegro

Post autor: Eni » niedziela 10 maja 2020, 12:34

WOJAN OGARUSY pisze:
poniedziałek 27 kwie 2020, 15:56
Poniatowski Dwór pisze:
wtorek 04 gru 2018, 16:31
nie wytrzymałam i zadzwoniłam....
miła pani poinformowała, że nie przypilnowali suczki i pieska ...i jak juz okazała się ciąża to w ZKWP nic nie dało sie załatwic (no dziwne - przeciez pieski miały tylko metryki, a gdzie rodowody, wystawy, jakies uprawnienia...) i szybciutko zarejestrowali sie gdzie bądz...tam nikt od nich nic nie wymagał...- Pani nawet by chciała w ZKwP ale tym razem sie nie dało... (więc zakładaja, ze bedą planowac dalsze mioty...) Sympatyczni ludzie.... ale nie zorientowani zupełnie w sytuacji (fajnie by było aby hodowcy tych piesków skontaktowali sie z tymi ludzmi i wytłumaczyli im pare rzeczy.... )
PS. Ewentualnie mogę za jakis czas znowu zadzwonić i troche ich oświecić...
Aniu a czy to nie suczka z tego miotu? Wiek by się z grubsza zgadzał....
Państwo od tego miotu zarejestrowali się w stowarzyszeniu i psy sprzedają, a sukę kryją co cieczkę od tamtego "przypadkowego krycia". Więc raczej nie oddaliby za darmo i nie ukrywają rodziców (w świetle prawa działają legalnie i mogą handlować).

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Kontakt:

Post autor: Ania W » niedziela 10 maja 2020, 18:12

Eni pisze:
niedziela 10 maja 2020, 12:34
Państwo od tego miotu zarejestrowali się w stowarzyszeniu i psy sprzedają, a sukę kryją co cieczkę od tamtego "przypadkowego krycia". Więc raczej nie oddaliby za darmo i nie ukrywają rodziców (w świetle prawa działają legalnie i mogą handlować).
:roll:
Poniatowski Dwór pisze:
szybciutko zarejestrowali sie gdzie bądz...tam nikt od nich nic nie wymagał...-
To zdaje się być kluczowe...Z resztą mam wrażenie, że ZKwP też powoli idzie w tym kierunku. :niewka:

Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY

Post autor: WOJAN OGARUSY » niedziela 10 maja 2020, 19:45

Eni pisze:
niedziela 10 maja 2020, 12:34
WOJAN OGARUSY pisze:
poniedziałek 27 kwie 2020, 15:56
Poniatowski Dwór pisze:
nie wytrzymałam i zadzwoniłam....
miła pani poinformowała, że nie przypilnowali suczki i pieska ...i jak juz okazała się ciąża to w ZKWP nic nie dało sie załatwic (no dziwne - przeciez pieski miały tylko metryki, a gdzie rodowody, wystawy, jakies uprawnienia...) i szybciutko zarejestrowali sie gdzie bądz...tam nikt od nich nic nie wymagał...- Pani nawet by chciała w ZKwP ale tym razem sie nie dało... (więc zakładaja, ze bedą planowac dalsze mioty...) Sympatyczni ludzie.... ale nie zorientowani zupełnie w sytuacji (fajnie by było aby hodowcy tych piesków skontaktowali sie z tymi ludzmi i wytłumaczyli im pare rzeczy.... )
PS. Ewentualnie mogę za jakis czas znowu zadzwonić i troche ich oświecić...
Aniu a czy to nie suczka z tego miotu? Wiek by się z grubsza zgadzał....
Pytałam o ten pierwszy miot, bez metryki.

ODPOWIEDZ