Allegro

Awatar użytkownika
Karolina i Diana
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 15:31

Re: Allegro

Post autor: Karolina i Diana »

No właśnie racja,
ja w sumie też się przyznaję że szukanie zaczęłam od allegro bo to pierwsze przyszło mi do głowy
ale potem jakoś się tak złożyło że stwierdziliśmy że pies powinien być pewny bo jakby nie patrzeć jak już się
kupuje to chciało by się chociaż mieć pewność że z młodego wyrośnie to czego się człowiek spodziewa więc kupiliśmy od hodowcy z tym że matka Diany jest NN

ale człowiek jak patrzy na allegro to wie że dobrze zrobił zwłaszcza ostatnio pojawia się bardzo sympatyczne ogłoszenie reproduktora po rodowodowych nagradzanych rodzicach za 100 zł jak dobrze pamiętam
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Allegro

Post autor: carmen »

niedaleko mnie jest babka która co rok czy pół roku ma gończe (Jeleśnia jest może 10km ode mnie) i reklamuje je jako po psie z kłusującej sfory a matka czarny tulipan i jak do tej pory hodowcy nie zrobili dymu, że bezprawnie podaje nazwy ich hodowli i zwiększając zaufanie. A jesli prawdą jest, że to psy rasowe to ja bym je odebrała.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
bea100

Re: Allegro

Post autor: bea100 »

A na jakiej podstawie byś je odebrała?
Jesli hodowcy nie podpisali umów (takich np. jak moje, gdzie jest oddzielny punkt o nie rozmnażaniu poza strukturami ZKwP) to teraz nie mogą nic zrobić.
Gdyby babka- rozmnażaczka nie miała tych psów faktycznie z tych dwóch hodowli- i podawała w necie nie prawdę- wtedy hodowcy mieliby prawo podnieść dym. A przynajmniej oprotestowywać jej handel na Allegro. Jeśli nie podnoszą tego dymy- widać- to prawda i te dwa psy są papierowe.
Ostatnio zmieniony środa 05 lis 2008, 15:27 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karolina i Diana
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 15:31

Re: Allegro

Post autor: Karolina i Diana »

A jest prawdopodobieństwo że hodowcy o tym nie wiedzą ? Zresztą wydaje mi się że często te nazwy po prostu są przypadkowe zdobyte w necie właśnie dlatego by zwiększyć zaufanie do sprzedającego.
bea100

Re: Allegro

Post autor: bea100 »

To nie pierwszy taki handelek tej parszywej rozmnażaczki, a takie wieści szybko się rozchodzą. Dlatego wydaje mi się, że jest tak jak już napisałam.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Allegro

Post autor: carmen »

z tym, że raz na Allegro jako ojca podawała psa brata Majora Ziębowe Wzgórze a później Klusującą Sforę... mi to cuchnie podstepem. Bo jak dziewczyny zrobiły śledźtwo to się okazało, że tatusiem był pies o imieniu Tropek.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
bea100

Re: Allegro

Post autor: bea100 »

Nic już nie rozumiem w takim razie... :zdziw_4:
samograj

Re: Allegro

Post autor: samograj »

Kochani na allegro są fajne gadżety do kupienia, na których jak żywa widnieje ŻABA z Gończaków:
kubek
Obrazek

i podkładka pod myszkę
Obrazek


TUTAJ:
http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=ogar+polski" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Allegro

Post autor: Paula »

Nie o Allegro, ale nie chcę zakładać nowego tematu...

Weszłam na stronę ZKwP i szczerze się zdziwiłam w dziale "szczenięta":
ogar polski
1. 0 601 403 611
2. (0-67) 263 16 25
3. 0 607 190 369
4. 0 503 008 980
5. 0 602 479 686, http://www.ogary.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
6. 0 503 008 980
7. 0 605 441 410
8. 0 513 701 414
9. 0 606 631 418, (0-59) 833 46 45
gdzie są wszystkie te mioty? :niewka: (to pytanie retoryczne, bo dziwi mnie fakt, że hodowcy bardziej nie ogłaszają...)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Aszemi »

A to nie są po prostu telefony do hodowli w których ewentualnie mogą być szczeniaki :mysl_1: niekoniecznie w tym momencie ;)
2. (0-67) 263 16 25
Bo ten np jest do Ogarusów
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ