Allegro

uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: Allegro

Post autor: uncja »

Trzymam kciuki za powodzenie operacji "z psem i wózkiem damy radę". Ale czy damy radę? i na jak długo? tydzień, miesiąc, do świąt??? Na pewno nie znam wszystkich powodów, którymi kierowali się właściciele próbując znaleźć nowy dom swojemu psu, nie rozmawiałem z nimi, ale po przeczytaniu ogłoszenia na pewno nie nabrałem ochoty na taką rozmowę. Bezmyślno-radosny i lekki ton anonsu pasował by raczej do ogłoszenia pt. "oddam lalkę, bo córcia wyrosła". Sorki Aniu, ale nie wierzę w tą nagłą zmianę decyzji dot. pozostawienia psa w domu. :niewka: Obym się mylił...
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Allegro

Post autor: aganowaczek »

uncja
Z ust mi wyjąłeś :zly2:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Poniatowski Dwór »

no cóż jestem zdecydowanie z innej bajki.... wierzę w ludzi, w to że się zmieniają na plus, ze dojrzewają... i zawsze daję drugiej osobie druga szanse... zawsze... .... i nigdy nie żałowałam tego... :happy3:

ostatecznie - w tym momencie FUKS wyszedł na tym najlepiej ( :silacz: ), każda inna opcja byłaby dla niego bardziej inwazyjna ( :niewka: ) .... a jego rodzinka przejrzała, zweryfikowała...myśle że teraz prawdziwiej dojrzała do ogara.... bardzo dobre zakończenie - radosne i edukacyjne...
i z pewnością będę z nimi w stałym kontakcie...
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: miszakai »

:zgoda:
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Allegro

Post autor: BasiaM »

Poniatowski Dwór pisze:...myśle że teraz prawdziwiej dojrzała do ogara....
jeśli można w dwa dni dojrzeć do ogara to super, życzę powodzenia i oby pies na tym nie ucierpiał ..
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Poniatowski Dwór »

https://www.olx.pl/oferta/do-oddania-sz ... c;promoted" onclick="window.open(this.href);return false;
do oddania..."ogar polski czyli goniec"... wiedzieliście?
fajnie, ze Pani wzięła sunieczkę dla córci.... tylko czemu jej nie pilnowała ... :zly2:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Allegro

Post autor: SARABANDA »

Mam nadzieje że Ania ma rację i będzie dobrze ale mój wrodzony pesymizm podpowiada że może być też tak że właściciele przestraszyli się komentarzy na fb i pozbędą się psa po cichu.
Teraz młoda będzie miała cieczkę ale potem chętnie umówię się z nimi na spacer. Może znają kogoś kto biega i będzie zabierać młodego jak już będzie mu wolno.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Poniatowski Dwór »

Gosiu - mogę im przekazać telefon do Ciebie (juz przekazałm do Rozmarynów - tez blisko mieszkają)?
A ja cały czas jestem z nimi w kontakcie - i wcale sie nie zdziwie jak szybko wpadna do nas w odwiedziny - bardzo im ten pomysł sie spodobał. I my tez chetnie poznamy synia Felixowego. Tak że - mam podstawy być dobrej mysli. :happy3:
ps. oni nie są za bardzo fb - więc pewnie nie śledzili komentarzy tym bardziej że dyskusja toczyła sie w zamknietej grupie... :cwaniak:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Allegro

Post autor: Ula »

My jak najbardziej chętni na spacer :happy3: i bardzo blisko mamy zresztą Gosia tez
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Allegro

Post autor: SARABANDA »

Aniu , ja będę dostępna spacerowo za około miesiąc, jak nic się nie podzieje to za miesiąc możemy się wymienić numerami.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ