Allegro

Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Ula pisze:Ja mam wrażenie , ze już raz,jakieś kilka miesięcy temu, to samo ogłoszenie było publikowane , potem zniknęło i ponownie się pojawia :zly1:
Rzeczywiście śliczny pies
Też mi się tak wydaje. Widocznie właściciele postanowili zrobić mu uprawnienia i sprzedać za wyższą cenę. :niewka:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Allegro

Post autor: Ewka »

Poniatowski Dwór pisze:FUKSIK zostaje w swoim domku. Mocno go pokochali i realna perspektywa rozstania sie z nim okazała się za trudna....
Postanowili ze zostaje,i że choc najblizszy rok bedzie trudniejszy (narodziny trzeciego dziecka, podwójna praca...), to dadzą radę....troche mocniej przeorganizują życie ale chcą to zrobić dla Fuksa i dla siebie :silacz:
Ciesze sie z osób z naszego grona, które zadeklarowały pomoc, wsparcie lub powiedziały im dobre słowo - bardzo to pomogło rodzince Fuksa, aby zawalczyć o całą swoja rodzinkę! :szacun_1:
No jednak Aniu, nie pomogło...
https://www.facebook.com/fundacjawegiel ... 7453334507" onclick="window.open(this.href);return false;
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Właśnie widziałam :cry:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Allegro

Post autor: Angelika »

qzia pisze:
Piękny pies :zly1: :zly1: Ciekawe co się stało. :mysl_1: :mysl_1:

A to nie jest Amir, ktorego ogłoszenie było już wklejane na forum?
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Allegro

Post autor: Ewka »

Nie, to nie AMIR, to FUKS Czarnoleska Poezja.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Allegro

Post autor: Angelika »

Ewka pisze:Nie, to nie AMIR, to FUKS Czarnoleska Poezja.
Moja odpowiedz dotyczyła ogloszenia z OLX :) odnosnie Fuksa to bardzo to smutne, udostepnilam znajomym i poprosiłam, żeby udostępniali ogłoszenie z nim dalej... Trzymam kciuki, żeby znalazł kochający dom :hi_1:
Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: Allegro

Post autor: NEPO »

Witam,
Służę pomocą jeśli chodzi o Fuksika.Oczy mogą być zdiagnozowane u naszej Pani Wet (super kobieta) , która ma już za sobą walkę z entropią u ogarów.W tym momencie właśnie diagnozuje kolejną ogarzycę w tym zakresie, bo też miała problem z jednym oczkiem.
Polecam z czystym sumieniem....
Być może gdyby Fuksik oczka miał wyleczone to łatwiej znalazłby dom.Entropia przeraża ludzi...
Koszty diagnozy oraz leczenia można ponieść z funduszu...jeśli wyrazicie na to zgodę rzecz jasna..
Gabinet mieści się w Gliwicach ...
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Allegro

Post autor: Ula »

Jestem za pokryciem kosztów diagnozy i ewentualnej korekty z Funduszu
Naocznie widziałam efekty pracy tej Pani Weterynarz i rzeczywiście mistrzowska robota :szacun_1:
A poza tym Pani zaczyna od dogłębnej diagnozy w kierunku entropii
Wspomniana ogarzyca jest w trakcie diagnozy a właściciele są zachwyceni praca spaniałej Pani Doktor
Niedroga i bardzo profesjonalna :silacz:
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Allegro

Post autor: Ewka »

Ula, z informacji na fb wynika, że Fuks miał już przeprowadzoną korektę powiek. Najprawdopodobniej teraz potrzebna jest korekta tej korekty. Byłabym całym sercem za pomocą w pokryciu kosztów zabiegu, gdyby Fuks był już w nowej rodzinie i gdyby była taka potrzeba, bo nowi opiekunowie nie byliby w stanie ponieść tego wydatku. Ale jak dotąd Fuks jest u swojej dotychczasowej rodziny i byłby to precedens, uważam, niedobry. Fuks ma w tej chwili prawnych opiekunów, a oni nie zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Już raz niektórzy z nas odwiedli ich od chęci oddania Fuksa, jak się okazało na chwilę. Teraz jak się wydaje ich decyzja jest ostateczna. Ci Państwo nie szukali nigdy u nas pomocy, rady, konsultacji... więc nie możemy narzucać się z pomocą. Nie mamy nawet do tego prawa.
Wierzę, że Fuks znajdzie dom na zawsze i znajdzie miłość nie uwarunkowaną pojawianiem się nowych członków rodziny. Jeśli nowy dom będzie potrzebował od nas pomocy, to się wtedy zastanowimy i nie wątpię, że pomożemy. Takie jest moje zdanie.
Dobry adres lekarza od korekty powiek warto mieć w pamięci - na przyszłość i dla wielu dostępny.
Uważam, że warto założyć taki wątek i umieszczać tam adresy sprawdzonych lekarzy.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Allegro

Post autor: aganowaczek »

Ewka
Z ust mi wyjęłaś :zgoda:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

ODPOWIEDZ