Szkielety psów, ale "w stanie zadowalającym"

gryfna

Re: Szkielety psów, ale "w stanie zadowalającym"

Post autor: gryfna »

Na całe szczęście już bezpieczne.
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1, ... ielom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Szkielety psów, ale "w stanie zadowalającym"

Post autor: wszoleczek »

Żal mi normalnie d... ściska, że żyjemy w takim kraju. Na gołe oko widać, że psy są w fatalnym stanie, a 'pani weterynarz' stwierdziła, że zadowalające... bo się ruszają? :wow_3:

Ciekawe czy właścicielom zostaną postawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami? Niestety nie trąbili o tym w TV, więc pewnie rozmyje się jak wiele podobnych historii.
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: Szkielety psów, ale "w stanie zadowalającym"

Post autor: eliza »

http://www.rp.pl/artykul/633902_Patrick ... mieci.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jeśli chodzi o zagłodzone psy... :(
Ja tak sobie myślę i nie wyobrażam co ci ludzie, którzy robią takie rzeczy sobie myślą :zly2:
Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: Szkielety psów, ale "w stanie zadowalającym"

Post autor: endo »

To koszmar jakiś !!! :placzek: :strach_2: :nunu:
Obrazek
Awatar użytkownika
jsuchecka
Posty: 137
Rejestracja: piątek 27 lis 2009, 18:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Mszczonów

Re: Szkielety psów, ale "w stanie zadowalającym"

Post autor: jsuchecka »

Ręce opadają, z drugiej strony ten pies musiał mieć niesamowitą wolę życia .
Podobne rzeczy niestety coraz częściej pokazują w naszej telewizji , ostatnio widziałam w programie Uwaga psa Husky który ważył 16 kg i kości biodrowe poprzecinały mu już skórę, ma już nowego opiekuna. Był też pies który nie miał tyle szczęścia zdechł z głodu w budzie pod domem faceta , który został gospodarzem roku.
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: Szkielety psów, ale "w stanie zadowalającym"

Post autor: eliza »

Wydaje mi się, że mimo wszystko w mediach za mało jest programów, czy choćby reklam, które uswiadamiałyby ludzi, że pies nie jest rzeczą i nie tylko, bo jest jeszcze masa innych równie ważnych rzeczy, jak np. przemoc w rodzinie, sieroty itp. Chociaż ostatnio jest coraz lepiej. Wszyscy narzekają na politykę, a nie widzą tego, że najpierw trzeba zmienić społeczeństwo. I myślę, że każdy powinien choć troszke we własnym zakresie szepnąć cos sąsiadce, znajomym. przepraszam, że tak trochę nie na temat :wstydek:
Swoją drogą jestem bardzo ciekawa losu tego psa i codziennie zaglądam na jego stronę
ODPOWIEDZ