Pies do domu z dzieckiem?

Awatar użytkownika
Gosia
Posty: 585
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostrówek
Kontakt:

Re: Pies do domu z dzieckiem?

Post autor: Gosia »

Nie wiem jak 4-latka Twojej siostry, ale moja 4-latka uważa, że Largo jest JEJ psem i czasem ciężko jest wyegzekwować, że prowadzenie przez nią dwukrotnie cięższego od niej psa na smyczy nie koniecznie jest bezpiecznym dla niej pomysłem...

A na takie polegiwanie jak Balt na zdjęciu powyżej, czyli "na środku" mamy komendę "Largo z drogi!"
Komenda wydana stanowczym tonem przez 4-latkę wzbudza zawsze uśmiech u każdego kto akurat u nas przebywa, ale Largo posłusznie zwleka swoje cztery litery przy czym zawsze przy tym ciężko wzdycha.
Pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Pies do domu z dzieckiem?

Post autor: ZbyszekC »

To muszę pożyczyć od kogoś jakąś parolatkę celem wychowania psa :gleba:
Gdy słyszy moje polecenia wydawane zdecydowanym :gleba: tonem natychmiast traci słuch. :niewka:
Dobrze jak ogonem tupnie na znak życia. :happy3:

I proszę się nie śmiać z mojego jamnika. Na czymś listy trójki i pod dachami paryża muszę słuchać.
A na dodatek ma działającą kieszeń na kasety :jezyk:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pies do domu z dzieckiem?

Post autor: zybalowie »

Gosia pisze:Nie wiem jak 4-latka Twojej siostry, ale moja 4-latka uważa, że Largo jest JEJ psem i czasem ciężko jest wyegzekwować, że prowadzenie przez nią dwukrotnie cięższego od niej psa na smyczy nie koniecznie jest bezpiecznym dla niej pomysłem...
Nasza 4-latka tak nie ma :-)

To muszę pożyczyć od kogoś jakąś parolatkę celem wychowania psa
Mogę wypożyczyć na wakacje zaprzyjaźnionego nastolatka z ADHD... na jego widok psy chowają się po budach.
Tylko prosiłabym o zostawienie w zastawie dowodu osobistego, żebyśmy go dostali z powrotem po wakacjach ;-)
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ