Wakacje z psem

Awatar użytkownika
izza
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 09 gru 2012, 17:28

Re: Wakacje z psem

Post autor: izza »

śmiga pisze:Poprosimy o namiary
W Rowach niedaleko Słupska od głównej plaży w lewo do miejscowości Dębina (to jakieś 2-3 km brzegiem), plaża dostępna dla psów. Piękna plaża. W samych Rowach zakaz.
Awatar użytkownika
wladekbud
Posty: 608
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 08:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Oleśnica/d-śląskie

Re: Wakacje z psem

Post autor: wladekbud »

Zna ktoś może jakieś miejsce (domek, kwatera agrotur.) w Jurze Krak.-Częst. gdzie można bez problemu zatrzymać się razem z długouchą?
Chcemy sobie zrobić tydzień wakacji, najlepiej z pieskiem, bez zostawiania jej u rodziny.

pozdrawiam.
"Whoever loveth me, loveth my hound." - Thomas More
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wakacje z psem

Post autor: hania »

Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Wakacje z psem

Post autor: panbazyl »

ja chyba do końca zwariowałam - jedziemy całą rodziną ludzką i psią (czyli 4 + 3 ) na wakacje nad polskie morze.... Pociągiem. Ciekawa jestem co nam z tego wyjdzie. :zdziw_4: :zdziw_4: :zdziw_4:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Wakacje z psem

Post autor: BasiaM »

Fajnie macie, cały przedział Wasz :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Wakacje z psem

Post autor: ania N »

sprawdźcie, czy w miejscowości do której jedziecie można wchodzić z psami na plaże. W wielu jest zakaz wprowadzania psów. Gdzieś kiedyś w necie był wykaz psich plaż nad Bałtykiem.

pozdr
Jacek :)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Azja
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2012, 23:00

Re: Wakacje z psem

Post autor: Azja »

panbazyl pisze:ja chyba do końca zwariowałam - jedziemy całą rodziną ludzką i psią (czyli 4 + 3 ) na wakacje nad polskie morze.... Pociągiem. Ciekawa jestem co nam z tego wyjdzie. :zdziw_4: :zdziw_4: :zdziw_4:
A gdzie jedziecie ?
wybieracie się może w moje okolice mieszkam nad morzem w zachodniopomorskim, tzn mam blisko od świnoujścia aż po Kołobrzeg... jeśli się wybieracie w te strony chętnie umówie się z wami na spacer ludzko psi:)
Awatar użytkownika
iwonka1
Posty: 174
Rejestracja: sobota 07 kwie 2012, 21:26
Gadu-Gadu: 0

Re: Wakacje z psem

Post autor: iwonka1 »

Z okazji wystawy w Ustce mieszkaliśmy 4 dni u pana Janusza Mordala. Pokoje gościnne ,,Pod Złotą Kotwicą" ul. Mickiewicza 13 tel.609 028 369. Stara willa blisko morza i parków. W sezonie to pewnie nie warto się pchać ale na maj, czerwiec czy wrzesień to bardzo fajne miejsce na pobyt z rodzina i psem. Polecamy
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wakacje z psem

Post autor: hania »

Myśmy właśnie wrócili ze Słowackiego Raju. Mieszkaliśmy w Hrabusicach (trzy osoby + trzy psy) pana Ladislawa Jakubca. Z wyboru miejsca wakacyjnego jesteśmy bardzo zadowoleni - psy są wszędzie mile widziane co było widać na szlakach czy w Spiskim Hradzie. Z dużym psem co prawda nie pójdzie się na szlak z drabinkami ale są inne do wyboru. Dodatkowo tuż obok miejsca zamieszkania mieliśmy łąki na długie spacery z psami.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Wakacje z psem

Post autor: weszynoska »

Zazdroszę Haniu, że masz komu gospodarstwo zostawić w gorący czas....ja nie mam takiej możliwości i tyram gdy inni odpoczywają :(

psy koń kozy i owce...do tego siano 2 x w ciągu wakacji i te inne atrakcje czyli owoce...

nie ma szans na wypoczynek

Dobrze, że są fajni ludzie i do nas zjeżdżąją :piwko:

jak by co to srodkowy termin ( sierpien) na ranczo mam wolny ( można z psami ) :D

Las, spokój, cisza, wszędzie daleko, brak TV ...same atrakcje :silacz:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ