Czytanie ze zrozumieniem...

Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: Aszemi »

Jako że nie mam zamiaru offować dalej w temacie urodzonych szczeniąt chciałam zapytać Hani no i chyba Agag czy Wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem??

Haniu zadałaś mi pytania:
hania pisze:1. Kto z hodowców mających KW trakuje hodowlę jako zabawę (w obraźliwym znaczeniu tego słowa).
2. Kto z hodowców mających KW dopuścił się samowolki ( czyli krył niezgodnie z przepisami ZKwP).
3. Jakie masz podstawy, żeby szczeniaki po Ostoi i Cyranie uznać za niehodowlane w wieku 6 tygodni? I dlaczego akurat te a nie np wszystkie szczeniaki po Cyranie?
odpowiem Ci pytaniami
Gdzie ja napisałam takie zdanie ze któryś hodowca traktuje hodowlę jako zabawę??
Gdzie napisałam że któryś hodowca dopuścił się krycia niezgodnego z przepisami??

i 3pytanie- CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!!
Pisałam w kontekście planu hodowlanego dla coongarów że przy takiej wpadce nie było by opcji metryk czy rodowodu po psie który przeniósł wady w poprzednich miotach bo by miał zakaz rozmnażania się!

Ja juz się na ten temat wypowiadałam że moim zdaniem wprowadzanie do rasy jakiegokolwiek psa nn powinno być obwarowane podobnym planem hodowlanym a że tak nie jest więc pojawia się SAMOWOLKA w doborze par rodzicielskich i podkreślam nigdzie nie napisałam że samowolka niezgodna z przepisami bo takowych przepisów nie ma.

I do Hani raz jeszcze nie doszukuj się w moich wypowiedziach podtekstów które sobie wyciągasz i próbujesz robić ze mnie wariata.
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: hania »

Aszemi pisze:Nie to że chcę się czepiać ale i co? zabawa sie kończy bo nie mozna robić samowolek na jakie sie ma ochotę??
Przykładem jest ostatnia wpadka która dostała pozwolenie a w tym przypadku skoro wiemy ze pies przenosi wady i skoro są to oba psy na kw to ten miot powinien dostać metryki ale z wpisem NIE DO HODOWLI!!!
aneta

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: aneta »

Aszemi a skąd ty wiesz,że Cyran przenosi jakieś wady? :nunu: Może jesteś w posiadaniu tajnych dokumentów :zdziw_5: -to może zamieścisz je na forum aby wszyscy popatrzyli. Jest przecież karta przeglądu miotu, czy są w niej wpisane szczenięta z wadami? To wszystko jest do sprawdzenia.Nie głoś więc informacji, których nie można udowodnić.
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: Aszemi »

Haniu nie rozumiem o co Ci chodzi w zacytowaniu moich wypowiedzi- możesz rozwinąć

aneta
Buhahahahaha
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: hania »

Dlaczego ja mam rozwijac to co Ty napisałaś? :wow_3:
aneta

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: aneta »

aneta
Buhahahahaha[/quote]

To jest odpowiedz ASZEMI na zadane pytanie? Nie zły z ciebie wodolej Aszemi, nie można traktować ciebie poważnie, a twoje wypowiedzi za wiarygodne
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: Aszemi »

Hania Ty udajesz że mnie nie rozumiesz??
Przecież napisałam jasno i wyraźnie że
Aszemi pisze:Pisałam w kontekście planu hodowlanego dla coongarów że przy takiej wpadce nie było by opcji metryk czy rodowodu po psie który przeniósł wady w poprzednich miotach bo by miał zakaz rozmnażania się!
i
Aszemi pisze:.........SAMOWOLKA w doborze par rodzicielskich i podkreślam nigdzie nie napisałam że samowolka niezgodna z przepisami bo takowych przepisów nie ma.
a Ty nagle edytujesz moje wypowiedzi które wcześnie wytłumaczyłam więc proszę Ci rozwiń o co Ci znów chodzi
aneta pisze: Nie zły z ciebie wodolej Aszemi, nie można traktować ciebie poważnie, a twoje wypowiedzi za wiarygodne
Chcesz sie przekonać??
Możesz być pewna że z palca tego nie wyssałam a jak będzie trzeba to i dokumenty sie znajdą- nie podpuszczaj i uważaj na słowa bo ja cie nie obrażam.
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: hania »

Ja edytuje twoje wypowiedzi? Z tego co wiem forum nie daje takiej możliwości...
A cały ten fragment Twojej wypowiedzi brzmi tak:
Aszemi pisze:Nie to że chcę się czepiać ale i co? zabawa sie kończy bo nie mozna robić samowolek na jakie sie ma ochotę?? Trzeba by się posłuchać i używać tylko zatwierdzonych pkr...... i nie mozna by kryć kw psem kw
I skąd jest ten cytat?
.........SAMOWOLKA w doborze par rodzicielskich i podkreślam nigdzie nie napisałam że samowolka niezgodna z przepisami bo takowych przepisów nie ma.
Bo w temacie Zadrowych szczeniaków znaleźć go nie mogę. I co oznacza "samowolka w doborze par rodzicielskich"? Z tego co wiem od lat nie obowiązują związkowe skierowania na krycie.
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: Aszemi »

hania pisze:Ja edytuje twoje wypowiedzi?
lubisz sie czepiać i łapać za słówka przecież pisałam wcześniej o cytowaniu i o to mi chodziło.
hania pisze:I skąd jest ten cytat?
z pierwszego postu tego wątku.

i tam też znajdziesz to:
Aszemi pisze:I do Hani raz jeszcze nie doszukuj się w moich wypowiedziach podtekstów które sobie wyciągasz i próbujesz robić ze mnie wariata.
bo skoro
hania pisze:od lat nie obowiązują związkowe skierowania na krycie.
więc jest
hania pisze:"samowolka w doborze par rodzicielskich"
więc czekam na odpowiedź po co było cytowanie tych wypowiedzi skoro je wcześniej wytłumaczyłam??
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Czytanie ze zrozumieniem...

Post autor: hania »

Za slownikiem języka polskiego
Samowola - «postępowanie wyłącznie według własnej woli, bez liczenia się z zakazami i obowiązującym prawem»

To gdzie pojawiła się ta samowolka?

I ciągle brak odpowiedzi na trzecie pytanie. Bo gdybyś pisała w kontekście coogarów to nie napisałabyś:
Przykładem jest ostatnia wpadka która dostała pozwolenie a w tym przypadku skoro wiemy ze pies przenosi wady i skoro są to oba psy na kw to ten miot powinien dostać metryki ale z wpisem NIE DO HODOWLI!!!
Jak dla mnie gdyby to było odniesienie to użyłabyś słów "dostałby". A ty napisałaś wyraźną sugestię na temat konkretnego miotu. Do tego nie odpowiadasz na pytanie jakie znaczenie ma to, że oba psy są KW.
Ostatnio zmieniony czwartek 20 paź 2011, 18:55 przez hania, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ