Ankiety.

Awatar użytkownika
Darianna
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 17:07
Gadu-Gadu: 1179423

Re: Ankiety.

Post autor: Darianna »

Popieram! sama szukam zgrabnego kombi :piwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: Iza i Sławek »

Obecnie Luśnia podróżuje miniwanem, ale niestety, dość wiekowym.
Zastanawiam się nad nowym "psiowozem" i jak na razie, moim faworytem jest Dacia MVP (kombi)
bo:
- tania
- możliwość fabrycznego gazu (tania)
- duuuuży bagażnik z samymi zaletami (z psiego punktu widzenia) -wysoki, łatwy do sprzątania, z uchylnymi okienkami (!!!) i zamiast tradycyjnej klapy, normalne drzwi otwierane na boki
wady - z powodu miekkiego (komfortowego) zawieszenia i raczej słabych silników nadaje się tylko do jazdy zgodnej z przepisami :D
( co prawda znam kilka ciekawszych samochodów, ale niestety, wszystkie kosztują dużo za dużo ;) )
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ankiety.

Post autor: ZbyszekC »

Kiedy zgłosiłem chęć wejścia w posiadanie takowej Daczki to kasiawro mnie uświadomiła o dosyć hałaśliwym wnętrzu.
Sam generalnie nie miałbym nic przeciw kombi, chętnie wyżej zawieszonemu i napędem 4x4.
Można by z psami dalej dojechać. :happy3:
Ale to jest temat na następną ankietę. :D Wóz dla ogara.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: Iza i Sławek »

Subaru Legacy Outback ? ;)
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: Iza i Sławek »

A traktując temat poważnie - priorytetem jest bagażnik. Jeżeli wejdzie obowiązek przewożenia psów w kontenerach (od kiedy ślimak to leśna ryba, a marchewka owoc, to wszystkiego sie można spodziewać) Kontener "dla Ogara" ma ok 1m długości - czyli bagażnik musi mieć ok. 1,20.
Pionowa tylna szyba (nasłonecznienie), niski próg załadunku. Co prawda widuję na wystawach "psiczepki" ale nie mogę sie jakoś do tego przekonać
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ankiety.

Post autor: ZbyszekC »

Na ten przykład :brawo_1: Chociaż mogłaby być też Octavia Scaut
Nie mam konieczności wożenia nieletnich a ponieważ osobista małżonka bagażnik traktuje jako przedłużenie torebki to pies jeździ na tylnym siedzeniu w szelkach. :)
Wystarczyłaby mi Grand Vitara. Bo o Freelanderze to tylko :marzyc_2:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: weszynoska »

Ooooo fajna ankietka o autkach :brawo_1:


psiczepą jechał Halicz na wystawę do Krakowa ..full wypas lepiej niż w aucie ( nawet budę miał w środku)
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Ankiety.

Post autor: EiMI »

Iza i Sławek pisze:A traktując temat poważnie - priorytetem jest bagażnik. Jeżeli wejdzie obowiązek przewożenia psów w kontenerach (od kiedy ślimak to leśna ryba, a marchewka owoc, to wszystkiego sie można spodziewać) Kontener "dla Ogara" ma ok 1m długości - czyli bagażnik musi mieć ok. 1,20.
Pionowa tylna szyba (nasłonecznienie), niski próg załadunku. Co prawda widuję na wystawach "psiczepki" ale nie mogę sie jakoś do tego przekonać
mamy forda windstara, a wcale nie jestem przekonana, czy transporter na ogara wejdzie nawet po wyjęciu tylnej kanapy... :wow_3:

Przyczepki sobie nie wyobrażam :strach_2:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: Iza i Sławek »

Wielką wadą psiczepki jest brak kontaktu z psem. Często jadę tylko z Luśnią, mogę wtedy sobie z psem pogadać ;).
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ankiety.

Post autor: ZbyszekC »

Iza (Sławek) nie zapominaj, że takiego winniczka sprowadzili do Polski zakonnicy w średniowieczu.
Mięso jego było traktowane jak tak rybie jako, danie postne. :gleba:
Czyli eurobiurokracja ma z czego czerpać wzory.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
ODPOWIEDZ