Ankiety.

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Ankiety.

Post autor: ania N »

Danuta pisze:Hmmm.... jeśli mowa o przyczepce wybiorę jednak konie niemechaniczne, przyczepka typu sanie i ujadające psy biegnące obok :jezyk_3:
I to Ci właśnie miałam zaproponować. :fiufiu:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Ankiety.

Post autor: Danuta »

To kiedy i gdzie organizujemy sannę?????? :mrgreen:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ankiety.

Post autor: ZbyszekC »

Marzy wam się koleżanki jak w pierwszych scenach Popiołów.
Śnieg, konie, sanie i ogary.
I czy to nie jest snobizm :mysl_1:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Ankiety.

Post autor: Danuta »

A pewnie, pewnie... :happy3:
W pełnym zrozumieniu i znaczeniu tych słów :jezyk_3:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ankiety.

Post autor: ZbyszekC »

Szpanerem zostałem dla mojego otoczenia gdy kupiłem pierwszego psa z rodowodem. Przy drugim kwalifikowałem się tylko na leczenie :happy3: :happy3: :happy3: :jezyk_3:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: Iza i Sławek »

Szpanowanie psem z rodowodem.... :D
Dawno, dawno temu Gabi, świeżo co upieczona championka (a ja dumny i blady z tego powodu), podbiegła w parku do szczeniaka sznaucera. Pani do mnie - "niech pan zabierze psa !!!"
Ja do niej, że suka chce się pobawić, że jest przyjazna itp. Na to uszłyszałem "nie może się bawić z psami, bo ma rodowód"
...i pozostawiła mnie zbierającego z trawy szczękę, która mi opadła ;)
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Ankiety.

Post autor: EiMI »

Ale, że co??? Że ona ma rodowód i dlatego nie może z psami bez, czy jak?

Kiedyś na spacerze z (rodowodową) suką szwagierki (briardem) czekałam na męża, który wszedł do sklepu... Siedzi sobie Mona grzecznie koło mnie i czekamy. Idzie facet z dzieckiem i z psem. O ile pamiętam dobrze (bo to ze 12 lat temu było) jamnikiem szorstkowłosym... Pies zaaferowany napotkanym towarzystwem pędzi zadowolony ..... a ja nagle słyszę taki tekst:(załóżmy, że to był Fafik, bo nie pamiętam, jak go facet zawołał) FAFIK DO NOGI, GDZIE TY IDZIESZ??? NIE WIDZISZ, ŻE TO JAKIŚ KUNDEL JEST!!!

Myślałam, że się położę :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: Iza i Sławek »

Ta paniusia uważała, że jej rodowodowy nie może zadawać się z plebsem :D
Leczenie swoich kompleksów potrafi być całkiem zabawne dla otoczenia ;)
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ankiety.

Post autor: ZbyszekC »

To działa i w drugą stronę. Właściciele kundelków boją się zabawy swoich psów z rasowymi bo przecież wiadomo, że te są zdegenerowane i na na ich pupili jakaś franca przejdzie :gleba:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: miszakai »

Lubię ankiety i super by było jakby takie klikane można było zrobić :fiufiu: ale skoro są pytania odpowiadam nieanonimowo:

1. pies czy suka.
Suka
2. rok urodzenia psa/suki
2009
3. czy jest to pierwszy ogar czy kolejny
Kolejny
4. czy zakup rasy był planowany czy przypadkowy
Planowany
5. czy wybór zależał od eksterieru czy charakteru rasy
I od tego i od tego, bardziej od charakteru...ale chodziło o tę szlachetność i spokój ogarzy a nie o speeda w lesie...
6. jakie znaczenie miała linia hodowlana (a. użytkowa , b. eksterierowa, c. przodkowie) - ja wiem, że tu jedno z drugiego wynika i się wiąże, ale np. ktoś chce szczenię po ojcu, który mu się podoba, ale to że jest pracujący nie ma znaczenia....więc zakreśla dwie odpowiedzi
c)przodkowie=dolew krwi KW i NN, mało kontynuowana linia wśród hodowców i to, że zimno było a Cyga z chowu zimnego, stodołowego...No i że Cyga nazywała się co Cygaro przypominało mi...I zima była ciężka...(sorry za składnię ale Masłowską czytam właśnie;) ).
7. czy użytkowość była decydującym kryterium wyboru
Nie
8. czy pies/suka uczestniczy w konkursach
Nie
9. czy pies/suka poluje
Nie
10. czy właściciel jest jest myśliwym (bo np. pies może polować ze szwagrem, teściem albo sąsiadem...
Nie
11. czy pies jest trzymany w kojcu czy w domu
W domu
12. czy wybierając następnego psa, zdecydujesz się na ogra
Tak
13. jaką rolę pełni pies w twoim życiu: a. myślistwo, b. pies rodzinny, c. pies do towarzystwa
b).
14. jaki element charakteru rasy jest dla ciebie ważny: a. instynkt łowiecki, b. łagodne usposobienie, c. towarzyskość, d. zrównoważenie, e. brak skłonności do agresji, f......
d) e) b) i owe slow motion wtedy kiedy trzeba...
15. w jaki sposób dowiedziałeś się o rasie: a) książka (jaka?)......, b) internet, c) znajomi mi polecili, d) spotkałem/ -am ogara przypadkiem i mi się spodobał, e).....
Książka jeszcze w szkole(o rasach psów, nie pamiętam autora), potem czytanie, internet, wystawy, wizyta u hani, wizyta u bei...

Podoba mi się wpis qzi o Gawrze :)
Obrazek
ODPOWIEDZ