Ankiety.

Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Ankiety.

Post autor: 1e2w3a »

Ja usunęła bym podpunkt "pies do towarzystwa". Pies do towarzystwa musi być tak jak ogar łagodny, ale zawsze będzie mi się kojarzył z maskotką o charakterystycznej urodzie, wymagającej zabiegów pielęgnacyjnych, wesołkowaty, a tu już podobieństwo się kończy.
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Ankiety.

Post autor: EiMI »

Każdy pies, który ma właściciela, towarzyszy człowiekowi... nawet dog może być świetnym psem do towarzystwa , a nie wymaga szczotkowania i kręcenia papilotów :lol: Faktycznie jako pieski do towarzystwa kojarzą nam się maleństwa, które przesłodzone kinowe blondynki noszą w torebkach.... ale to jednak nie o taki rodzaj towarzyszenia człowiekowi chodzi :D
No chyba, że są wśród nas kozacy, którzy chodzą na spacery z ogarem w t :D or :D bie....

Nie żebym się próbowała bronić przed zmianami, o które sama prosiłam ;) :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Ankiety.

Post autor: ZbyszekC »

Ogara w torbie na spacerze nie widziałem. Ale byłem swiadkiem jak chłopaki w akademiku wychowywali podhalana, wynosząc go na spacery w torbie od składaka. Portierka mogła z całym spokojem stwierdzić, że nic nie widziała. :gleba:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
ODPOWIEDZ