Fota z profilu pilnie poszukiwana

Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: irie »

Baardzo ladny oryginal :)

Basika mi przypomina :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: EiMI »

:lol: Dokładnie to samo zrobiłam, tylko na zdjęciu ... dobra.... Amona. I właśnie natrafiłam na takie "nieszczęśliwe ułożenie łap, że po wlaniu koloru wyszły dwa słupy telegraficzne. Dlatego wybrałam mniejsze zło i tylko prawe łapy ;) Prawe, bo zdjęcie jest odwrócone :D
Ania na pewno miałaby u siebie możliwość zrobienia czegoś podobnego dokładniej, mniej kanciasto i pociągnięcia cieniutkich białych linii dla rozdzielenia łap i podkreślenia ucha. Mnie to nie wyszło. A obrazek jest czysto poglądowy a nie docelowy... No i jeszcze raz napiszę nie do logo (bo niby co ja mam do tego?) tylko "na sylwetkę" tak mi przyszło do głowy. No bo jak inne są, a naszych nie ma, to się we mnie nerw patriotyczno-lokalny odezwał :lol:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: ania N »

Tylko te ogary takie statyczne nie wyglądają na chętne do polowaczyki. A może jakiegoś ogra w biegu, skoku, obrysować? Ta pierwsza sylwetka wydaje mi się bardziej dynamiczna. :mysl_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: EiMI »

Nooo.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: hania »

Mnie też ta pierwsza sylwetka (zybalowej) wydaje się bardziej dynamiczna. Ale czepnę się całokształtu - nie wiedząc, że to sylwetka ogara nie rozpoznałabym w niej ogara.
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: zybalowie »

Wiecie co, to jest i tak koniec końców decyzja Jarka (Ł-Bohuna) - ja tylko pomagam :-)

Jeśli macie taką możliwość i chcielibyście narysować takiego wzorcowego ogara z jakąś dynamiką, to zapraszam (tak jak EiMI) - ja do dnia dzisiejszego nie odróżniam ogara wzorcowego od nie wzorcowego. Może wyjdzie komuś z was coś fajnego?

Ja też to robię pro publico bono, więc jeśli ktoś miałby możliwości i chęci, to czemu nie? :-) MOże się okazać, że zupełnym przypadkiem dzięki założeniu wątku na forum więcej osób się w to zaangażuje.
Tylko czas nas goni.
Moim zdaniem ogary polujące powinny być na stronie, ale jeśli inna wola redaktora strony, to Nera można wykorzystać
Nie widzę powodu, dla którego na stronie miałby być tylko ogary polujące - zdjęcia psów, jeśli tam będą, będą robiły za dekorację. I tak dopóki stowarzyszenie nie istnieje i nie ma zrzeszonych w nim psów (i właścicieli) te zdjęcia są "poglądowe" - ot, po prostu ogar.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: hania »

To jeszcze trzeba umieć rysować :mrgreen:
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: zybalowie »

Tropem wskazanym przez Irie ;-)
Załączniki
mzo2.jpg
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: weszynoska »

Jak dla mnie to za duża ta trąba :jezyk_3: i napisy...a ogarek fajny tylko za maleńki
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: zybalowie »

Prawda jest taka, że logos jak to logos - najczęściej będzie występował w małej wersji i ten pies i tak będzie tylko zarysem.

Napis jest tylko dodatkiem, logos właściwy to pies wpisany w trąbę myśliwską - więc będzie to wyglądać mniej więcej tak (np. na papierze firmowym czy na dyplomach).

Bez wdawania się w szczegóły chodzi o to, żeby los był po prostu charakterystyczny, czyli już na pierwszy rzut oka kojarzył się ze stowarzyszeniem. Detale w mniejszych wersjach tracą na znaczeniu, pozostaje gra stałych elementów - w tym przypadku ogara i trąby.
Załączniki
mzo-male.png
mzo-male.png (18.82 KiB) Przejrzano 888 razy
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ