Fota z profilu pilnie poszukiwana

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: BasiaM »

zybalowie pisze:To teraz pozostaje mi jeszcze zapytać, kto z was zgodzi się, aby wizerunek jego psa ozdobił stronę internetową? Bo potrzebujemy zdjęć i chcielibyśmy podkraść kilka z ogarkowa ;-)
Ja się zgadzam ale czy tam będzie napisane jaki to pies ? :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: ZbyszekC »

zybalowie pisze:Zbyszku, rozbraja mnie chwilami ostentacja z jaką lubisz demonstrować swoje poglądy :roll:
Jeśli proszę o zgodę, to wydaje mi się oczywiste, że wykorzystam zdjęcia tylko tych osób, które ją wyrażą.
Szkoda, że wcześniej nie napisano do czego to będzie wykorzystane
I co, zobaczyłbyś logosa i pozwał mnie do sądu za to, że grzbiet przypomina Balta? ;-)
Jesteś niepoważny, przepraszam.
To twoim zdaniem mogę mieć poglądy ale skoro są inne niż głoszone przez ciebie to powinienem zostawić je dla siebie i siedzieć cicho. :zdziw_4:
To już nie jest śmieszne :strach_2:
Tylko czemu mi wyskakuje "forum dyskusyjne" :niewka:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: ZbyszekC »

zybalowie pisze:Bardzo dziękuję za wszystkie foty. Snadnie pomogły skonstruować logosa dla MzO:
mzo.jpg
To teraz pozostaje mi jeszcze zapytać, kto z was zgodzi się, aby wizerunek jego psa ozdobił stronę internetową? Bo potrzebujemy zdjęć i chcielibyśmy podkraść kilka z ogarkowa ;-)

Poza tym skoro zadałaś takie pytanie to uznałem, że mam prawo i obowiązek odmówić. Widocznie takiej mozliwości nie brałaś pod uwagę. Gdybyś w pierwszym poście zaznaczyła, iż zdjęcie jest potrzebne w celu promocji polowań oszczędziłabyś mi trudu z szukanie fotki :jezyk_3:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: zybalowie »

BasiaM pisze: Ja się zgadzam ale czy tam będzie napisane jaki to pies ? :mrgreen:
Jasne, że tak :-). Jeśli zdjęcia pojawia się na stronie prawdopodobnie będą podpisane w stopce. Na razie trudno mi powiedzieć, bo jeszcze nie ma koncepcji strony i pytałam "na zaś".
To twoim zdaniem mogę mieć poglądy ale skoro są inne niż głoszone przez ciebie to powinienem zostawić je dla siebie i siedzieć cicho.
Moim zdaniem nie powinieneś ich wtrącać w każdy możliwy wątek. Tak, już wiemy, nie lubisz polowań. Powiedziałeś to już kilka razy. Chcesz, żebyśmy zrozumieli bardziej? Bardziej się nie da :-)

Uwaga pt. "szkoda, że" była zbędna. Zbyszku, akurat o zdjęcia prosiłam dlatego, że znalazłam stronę z sylwetkami psów wielu ras a nie było tam ogara - chciałam to zmienić, zrobić zestaw takich rysunków i wysłać do galerii do pobrania. Dopiero później wykorzystałam jeden z nich w logosie MzO. Gdybyś był o tym uprzedzony, krzyknąłbyś - nie, nie, absolutnie proszę się nie wzorować na moim psie! -? :roll: Czasami mam po prostu wrażanie, że chcesz zwrócić na siebie uwagę...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: eliza »

Nugat nie poluje. Ale jakby co, to nie mamy nic przeciwko. ;)
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: ZbyszekC »

Po prostu bym nie wstawiał zdjecia.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: Aszemi »

Ania W pisze:A może zrobić białą kreskę podkreślającą kształt ogarzego ucha?
Hihi mi też tego zabrakło ale nie chciałam się czepiać :jezyk_3:
W tym wątku stanowisko czepiacza juz obsadzone :jezyk_3:


A Edit: jakby co to też się zgadzam na używanie moich suk na planowanej stronie- mam nawet takie foto z lasu podczas polowania :jezyk:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: EiMI »

zybalowie pisze:Bardzo dziękuję za wszystkie foty. Snadnie pomogły skonstruować logosa dla MzO:
mzo.jpg
To teraz pozostaje mi jeszcze zapytać, kto z was zgodzi się, aby wizerunek jego psa ozdobił stronę internetową? Bo potrzebujemy zdjęć i chcielibyśmy podkraść kilka z ogarkowa ;-)
Ależ proszę bardzo, nie krępujcie się :D
Kanapy na spacery nie ciągniemy, to nie widać, że nie wiedzą po co żyją :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: Leszek »

Jak się Amon podoba, to proszę.
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Fota z profilu pilnie poszukiwana

Post autor: Danuta »

A ja się czepię logo i ogona:
Wg wzorca:

"Ogon:

Osadzony raczej nisko, gruby, pokryty dłuższym włosem od spodu, sięga niżej stawu skokowego, lekko spadający, od połowy podudzia lekko zgięty. W ruchu swobodnym uniesiony nieco ku górze, lecz nie zaokrąglony. Podczas gonu nieco osadzony, zwisa poniżej poziomu."

A nie taki zakręcony rogalik :jezyk_3:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ