Praca potrzebna od zaraz

Awatar użytkownika
jacobsgt
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2011, 11:48

Praca potrzebna od zaraz

Post autor: jacobsgt »

Kochani wiem wiem nie powinnam :nunu: Bardzo proszę Was jednak o pomoc .W wyniku restrukturyzacji mojego przedsiębiorstwa prawie z dnia na dzień straciłam pracę.To tak jakby jezdziło się z dużą prędkością co najmniej ferrari i nagle...stop.Trochę nie mogę się pozbierać.Oczywiście śledzę gazety internet i wysyłam CV.Chciałabym jednak zwiększyc swoje szanse na zatrudnienie.Mam średnie wykształcenie ogólne,i nie mam ukierunkowanych potrzeb zawodowych.Nadal szybko się uczę nowych rzeczy i nie boje się nowych wyzwań.Proszę jeśli ktoś potrzebowałby,, bądz słyszał o ofercie pracy o kontakt ze mną na ogarkowie.Pozdrawiam przepraszam i dziękuję.
Administrator i moderatorzy może wybaczą mi ten jeden raz i zrozumieją moją determinację. :szacun_1:
ps:jedyna osobą ucieszoną z tego stanu rzeczy jest oczywiscie Nordzik Pańcia w domu. :happy3:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Praca potrzebna od zaraz

Post autor: kasiawro »

Pańciu Nordzika, proszę powiedz gdzie mieszkacie wtedy też łatwiej będzie, kogoś pytać...?
Trzymam kciuki aby szybko się udało wrócić do pracy :silacz:
Awatar użytkownika
REDAIK
Posty: 1090
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 23:16

Re: Praca potrzebna od zaraz

Post autor: REDAIK »

Legionowo. Mają naszego Norda/Dzika.
http://www.ogarzygon.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
jacobsgt
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2011, 11:48

Re: Praca potrzebna od zaraz

Post autor: jacobsgt »

Tak dziękuję z wrażenia nie napisałam najważniejszego :wstydek: .Oczywiście mieszkamy w Legionowie, ale praca jak najbardziej może byc w okolicach w obie strony.I spokojnie w Warszawie też mamy tu super szybką SKM-kę pod nosem.
Dziękuję i pozdrawiam
ODPOWIEDZ