Kogo może wywalić administrator

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Kogo może wywalić administrator

Post autor: Leszek »

Ostatnio dowiedziałem się, że dwie zasłużone dla tego forum osoby zostały z niego usunięte.
Podobno za to, że wykorzystywały pewne powiedziane myśli na forum jako dowody do obrony swoich praw.
Panie poczuły się obrażone, nie jest istotne czy zgadzam się z tym czy nie , chodzi o zasady.
Pamietam, że Aneta publicznie prosiła o usunięcie obrażliwych, dla hodowli Poszły w Las określeń.
Nie było reakcji ani piszących ani Administratora. Nie mam nic do tych osób ale trzeba być konsekwentym, jak się zostaje przy swojej racji za wszelką cenę, nie można się dziwić, że ktoś dochodzi racji swoich. Tak na marginesie jaki punkt regulaminu złamały te hodowczynie, nie znalazłem paragrafu.
Natomiasyt znalazłem co obowiazuje forumowca :
"ma prawo do wyrażania swoich poglądów z zastrzeżeniem, że nie mogą one obrażać dobrego imienia, uczuć i godności. Dyskutować można prawie o wszystkim, ale nie na każdy sposób.
- niezależnie od swoich poglądów nie może oczerniać i krytykować innych użytkowników forum – dyskutować można o problemie nie o osobach"

Jeżeli tak Administrator jest konsekwentny to powinień usunąc wiecej osób, może i mnie.
Z drugiej strony wywalenie w takim towarzystwie ...........
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: Kogo może wywalić administrator

Post autor: Administrator »

Tak jak każdy hodowca Ogara Polskiego może odmówić sprzedaży szczeniaka każdemu kto mu się nie spodoba, tak samo każdy administrator forum może odmówić uczestnictwa w forum każdemu kto według niego nie spełnia wymagań względem czynnego uczestnika forum.
Hodowcy mają swoją wizję właścicieli szczeniaków a administratorzy mają swoją wizje użytkowników forum.

EOT
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Awatar użytkownika
romanczerwinski
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 21:11

Re: Kogo może wywalić administrator

Post autor: romanczerwinski »

O,ale fajnie!Mam już swoje lata, i przypomniał mi się dowcip ,a może i fakt,ze stanu wojennego( dla młodszych wyjaśniam,że to za komuny).Regulamin milicjanta: punkt1. Milicjant ma zawsze racje.Punkt 2. Jeżeli zajdzie jakakolwiek ewentualność na korzyść zatrzymanego -patrz punkt pierwszy. BRAWO PANIE ADMINISTRATORZE !!! Administrator może ,a uczestnikowi forum nie wolno.Może mentalność nasza zmieni się w następnym wcieleniu,bo w tym to raczej nie za bardzo. :marzyc: Ja też pozdrawiam.Roman Czerwiński i Uplotka(Też Poszły w Las -a jak!). :jezyk_3:
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: Kogo może wywalić administrator

Post autor: Administrator »

Tak, tak Romanie... Ogarkowo to najbardziej restrykcyjne forum w necie :mysl_1:
Temat uważam za wyczerpany i zamknięty.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Zablokowany