Zamiatanie pod dywan

Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: irie »

Chyba teraz kazdy w koncu zapozna sie z regulaminem :mrgreen:

Haniu, tam nie jest nigdzie napisane, ze trzeba sie wszystkim zachwycac. :mysl_1: Ani o tym, ze nie mozna pisac ze cos sie nie podoba. Za to jest wiele innych rzeczy, np. ze rejestracja na forum oznacza zgode na wszystkie punkty regulaminu.

Co do oplat - sluza chyba utrzymaniu forum, z ktorego wszyscy forumowicze korzystaja, wiec moga / powinni sie na nie solidarnie zlozyc. Nie korzysciom administratora.

Nikogo nie bronie, pisze w swoim imieniu (jak zawsze), ale przy tym mam swiadomosc, ze admin to nie wielki brat co siedzi i sledzi forum na okraglo, wiec moze za szybko nie bedzie mial okazji ustosunkowac sie do pytan / zarzutow. Albo i ochoty - mnie to w kazdym razie nie zdziwi, co juz wytlumaczylam i to dosc szczegolowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: kasiawro »

dor pisze: I tak tylko na koniec - do utrzymania domeny forumowicze są dobrzy, ale jak forumowicz zadaje niewygodne pytania, to można go z buta potraktować i wątek zamknąć, bo to nie jego forum :mysl_1:
Miałam poczekać na sołtysa, bo on ma pierwszeństwo wypowiedzi, ale to mnie mocno zabolało i forumowo i osobiście więc piszę:
jako czynny forumowicz i jako osoba ogarniająca składki dotyczące utrzymania forum.
Dor nikt nikogo nie zmuszał do wpłat, były dobrowolne kwoty i dobrowolnie osoby chcące się dołożyć wpłacały, więc nie wiem do kogo/czego masz wyrzuty.....?
Poza tym pamiętam jak Wigro prosił aby zrobić listę tych co wpłacili, byliśmy lekko zniesmaczeni... teraz uważam że chyba to nie był zły pomysł, patrząc do czego ludzie są zdolni :niewka: .
Obiecuję osobiście, że jeśli forum przetrwa i ja przetrwam na tym forum to tak jak miała się pojawić informacja o kolejnej opłacie za domenę to się już nie pojawi, abyśmy mogli uniknąć takich "poniżej pasa" wpisów i wypominania jakichkolwiek wpłat.
Strasznie było mi ostatnio przykro w związku z tymi różnymi dziwnymi sytuacjami, ale ta wypowiedź mnie rozłożyła ........
Dziękuję Ci dor, że obudziłaś mnie.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: weszynoska »

kasiawro pisze: ale ta wypowiedź mnie rozłożyła ........

również :zly2:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: Wilga »

i mnie.
:oops: Burzowy lipiec, nie tylko w pogodzie
Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: dor »

każdy czyta, co chce. Dla zainteresowanych wyjaśniam: robiąc wśród forumowiczów zrzutę na domenę tworzy się pewien rodzaj wspólnoty, daje ludziom poczucie, że mogą tworzyć coś razem. A potem zamyka się wątek, bo tak. Wątek, w którym nikt nikogo nie obraża a jedynie grzecznie pyta. Pokazuje się ludziom, gdzie ich miejsce.
Jak chcecie twórzcie sobie listy składkowiczów, zaprzyjaźnionych hodowli, właścicieli, którzy zasługują na ogary i co tam jeszcze chcecie. Wszystko dla dobra rasy ;)
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: Wigro »

kasiawro pisze: ....
Poza tym pamiętam jak Wigro prosił aby zrobić listę tych co wpłacili, byliśmy lekko zniesmaczeni... teraz uważam że chyba to nie był zły pomysł, patrząc do czego ludzie są zdolni :niewka: .
Obiecuję osobiście, że jeśli forum przetrwa i ja przetrwam na tym forum to tak jak miała się pojawić informacja o kolejnej opłacie za domenę to się już nie pojawi, abyśmy mogli uniknąć takich "poniżej pasa" wpisów i wypominania jakichkolwiek wpłat.
Strasznie było mi ostatnio przykro w związku z tymi różnymi dziwnymi sytuacjami, ale ta wypowiedź mnie rozłożyła ........
Dziękuję Ci dor, że obudziłaś mnie.
Dla ustalenia uwagi, osobiście oświadczam że, to nie jest do Pani,
ani nie będzie wymagało czytania ze zrozumieniem.
Admin nie zareagował na prosty atak na Anetę jak dała ciała, bo nie uchroniła małej od gwałtu, za póżno. Potem normalnie jak u prostych plemion, ukamienować sukę. Najbardziej jest winna Bea, bo chciała durna pomagac wszystkim,nawet prostemu Z zapłaciła za bezpłodność.I teraz gupia baba ma za swoje.
A admin kopie poszkodowanych,bardzo ciekawe, powiedziałeś że durnymi łatwiej się kieruje, ale nie nadążąsz, może daj se siana, co ?
Chłopie nie panujesz, zamknij sklepik jak obiecałeś.
Przeca, tu o kasę chodzi o nic więcej, dałeś się wkręcić , nie zdążyłeś, nie bądż Lato.
Pozdrawiam, puki mogę, ale dalej będe pyszczył- jak będe mógł, bo z "zabawowymi" nieukami mi nie podrodze.
PS. Mnie za domenę nie trzeba zwracać, trudno straty muszą byc.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: kasiawro »

dor pisze:robiąc wśród forumowiczów zrzutę na domenę tworzy się pewien rodzaj wspólnoty, daje ludziom poczucie, że mogą tworzyć coś razem. A potem zamyka się wątek, bo tak. Wątek, w którym nikt nikogo nie obraża a jedynie grzecznie pyta. Pokazuje się ludziom, gdzie ich miejsce.
To ja powiem, że każdy interpretuje jak chce ;).
Tworząc jeszcze długo przed nieszczęsną zrzutą forum, też chce się stworzyć pewien rodzaj wspólnoty,zrobić coś fajnego dla ludzi i ich pasji jaką są psy i to bezinteresownie i wizje czasami są/były zupełnie inne niż realne życie forum.
Człowiek tworzy, robi coś nie tylko dla siebie, poświęcając na to nie mało czasu, potem widzi, że to chyba jest nie potrzebne skoro rzeczywistość pokazuje do czego jesteśmy zdolni my pasjonaci rasy.
A na dokładkę zostaje jeszcze wytknięte, że dostał na to pieniądze forumowiczów, więc musi grzecznie wszystkim odpowiadać i to najlepiej przez 24h.
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: Ola i Dunaj »

Wigro pisze: Przeca, tu o kasę chodzi o nic więcej, dałeś się wkręcić , nie zdążyłeś, nie bądż Lato.
Gwoli zaspokojenia mojej ciekawości. Ewentualnie gwoli większej precyzji wypowiedzi, bo zaczynam się gubić w gąszczu tej elokwencji. O jaką kasę ?
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: SARABANDA »

Dać ciała to z pewnością każdemu z nas się zdarzyło. Ale nikt po takim zdarzeniu nie chełpi się tym i robi wszystko żeby unikać "powtarzalności". I dlatego wkurza mnie fakt że ktoś z niezgodnego z zasadami postępowania , lekkomyślności czy wręcz bezmyślności robi regułę i jeszcze jest z tego dumny i szuka i co gorzej znajduje zwolenników takiego postępowania . I jeszcze robi z siebie ofiarę. Są tacy co to widzą i chwała im za to. Dla mnie Admin postąpił zgodnie z prawami jakie mu przysługują a ponadto ostrzegał o konsekwencjach jakie mogą wystąpić. Czy elegancko czy nie , zdania mogą być podzielone.
Moim zdaniem zapobiegło to bezsensownemu biciu piany .
A występowaniu w tej chwili z zarzutami o kasę - wiecie co , większej małostkowości dawno nie spotkałam.

__________________

Małgosia
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: dor »

kasiawro pisze: A na dokładkę zostaje jeszcze wytknięte, że dostał na to pieniądze forumowiczów, więc musi grzecznie wszystkim odpowiadać i to najlepiej przez 24h.
proszę o wskazanie w którym miejscu na tym forum padł taki konkretnie zarzut
SARABANDA pisze: Moim zdaniem zapobiegło to bezsensownemu biciu piany .
czyżby? temat wypłynął w innym wątku, pewnie ze zdwojoną siłą ze względu na szybkie zamknięcie poprzedniego


może się okazać, że osoby usunięte z placu zabaw doprowadzą do jego likwidacji :D
ZbyszekC
21:01
Nie mogę się bawić ja, nie bedzie nikt.
SARABANDA
21:03
no te osoby świetnie się bawią przekonane o własnej wyższości
to cytat z czatu ogarkowego - dla wyjaśnienia - ja nie znam ani Bei100 ani Anety, nie mam psa z ich hodowli. Ale jak widzę zwolennicy spiskowej teorii dziejów znajdą się wszędzie
ODPOWIEDZ