Zamiatanie pod dywan

Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: ZbyszekC »

Jak pewnie co niektórzy się orientują, nie mam powodów do zbytniej sympati do admina. Ale... pewne sprawy regulaminowe wyjaśnił prz okazji tamtej dyskusji.
Jeżeli te Panie potrafią w trybunałach związkowych czy innych udowodnić podanie nieprawdy przez piszących. Np, że jest to 4 krycie warunkowe w tej hodowli na przestrzeni ostanich lat. Że nie prawdą jest fakt poczęcia obojga rodziców tych cudownych szczeniąt w sposób warunkowy. Że niespełna 16 miesięczna suka była kryta 2-gi raz. Że asystent kynologiczny powinien znać przepisy i szczególnie się do nich stosować. W tym przepisy o przyznawaniu championatu to ja jestem gotów przeprosić je publicznie. Oraz wnioskować o przywróceniu w prawach użytkownika ogarkowa a sam z tego prawa zrezygnować. I iść pieszo 8 września pieszo w pielgrzymce do Skępego.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: hania »

Węszynosko, ZbyszkuC wydaje mi się, że w ten temat akurat nie miał dotyczyć dyskutowania zasadności i etyczności skargi do związku.
1e2w3a pisze:Ja nie rozumiem czepiania się Admina o to, że ucina i zamyka pewne wątki.
Zależy jeszcze jak to robi ;) .
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: ZbyszekC »

Przepraszam hania. Może wasz rację.
Ale ja zwróciłem uwagę raczej na wpis Leszka o skrzwywdzonych niewinnościach którym nie dano szans na obronę.
Miały trzy miesiące na forum na to.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: ZbyszekC »

I jeszcze jedno.
Czy wzięliście pod uwagę, ża admin jako człowiek po prostu może nie chcieć być ciągany za nie swoje grzechy po sądach. :mysl_1:
A takiej sytuacji jest to niewykluczone :strach_2:
Ma w takim razie prawo przeciąć wrzód w zarodku.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: hania »

Jakby chcieć przeciąć wrzód w zarodku to chyba powinno się to odbyć wcześniej :mysl_1: . Bo teraz zamykanie tematów chyba nic nie zmieni.
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: 1e2w3a »

hania pisze:Zależy jeszcze jak to robi ;)
Uważam, że dyskusja nad tym jak to robi Admin jest bezcelowa. Robi to wg swoich kryteriów, bo gdyby chciał brać pod rozwagę kryteria innych forumowiczów to pewnie by szybko uciekł z tego forum. Jego zadaniem jest to wszystko ogarnąć i panować nad tym. Może się to nie podobać, to tak bardzo odbiega od demokratycznych form podejmowania decyzji i nie musi pokrywać się z naszymi subiektywnymi odczuciami. To może trzeba wpłynąć na Admina, aby wprowadził zmiany w regulaminie?
Poza tym krytykujemy jego sposób podejmowania decyzji, które nie powinny podlegać publicznej dyskusji (to też regulamin). Zastanawiam się czy wszyscy zarejestrowani czytali wcześniej regulamin?
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: dor »

ZbyszekC pisze: I iść pieszo 8 września pieszo w pielgrzymce do Skępego.
oj ZbyszkuC, specjalnie byś się nie poświęcił :jezyk_3:
I tak tylko na koniec - do utrzymania domeny forumowicze są dobrzy, ale jak forumowicz zadaje niewygodne pytania, to można go z buta potraktować i wątek zamknąć, bo to nie jego forum :mysl_1:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: hania »

Naprawdę według ciebie nie mogę napisać że coś mi się nie podoba? Mam obowiązek wszystkim się zachwycać tylko dlatego, że tak mówi regulamin?
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: Wigro »

dor pisze: ....do utrzymania domeny forumowicze są dobrzy, ale jak forumowicz zadaje niewygodne pytania, to można go z buta potraktować i wątek zamknąć, bo to nie jego forum :mysl_1:
dokladnie.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Zamiatanie pod dywan

Post autor: ZbyszekC »

Hania, właśnie w tym jest problem.
Chcemy móc krytykować... bez groźby procesu.
Kiedy człowiek zwraca spokojnie uwagę na pewien fakt i dowiaduje się, że np robi to z zawiści bo jego pies przegrał z tamtego psem :happy3: do nie lecę skarżyć się na zniesławienie.
Nigdy nie przedstawiono nam badań wyraźnie zalecających pewne działania. Oczywiście nikt tego nie musi robić. Ale jeżeli spotkało się z kilkoma, nazwijmy to nieścisłościami to mamy prawo oświadczeniom hodowców nie ufać.
Pewnie zachowanie admina w stosunku do aktywnych w zamkniętym wątku było dosyć niegrzeczne. Z drugiej strony ich zachowanie przypominało mi zachowanie zwolenników wymuszenia przywilejów pewnej telewizji.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
ODPOWIEDZ