Ekonomiczne

Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Ekonomiczne

Post autor: carmen »

Ponieważ różne rzeczy dzieją się obecnie na rynku finansowym chciałabym ostrzec wszystkich i zrobic ANTYreklamę bankowi Santander Consumer Bank.

Ciekawostka.... moi rodzice podpisali w tym roku kredyt na samochód, bank Santander został polecony w salonie. Podpisany kredyt jest kredytem stałym, zaciągniętym w polskiej walucie. Po pół roku, właśnie dziś przyszło do nas pismo, iż Zarząd Santander Consumer Bank na podstawie uchwały (...) ZMIENIA oprocentowanie kredytu.
Powód - wzrost oprocentowania lokal na rynku międzynarodowym.

Ciekawi mnie czy jakikolwiek klient który w Banku tym podpisał umowę na procent stały ma zwiększone oprocentowanie lokat? domyślam się, że nie...

Pani na infolinii tłumaczy, że kredyt mógł ulec zmianie, gdyż zalezy to od stopy jaką zatwierdza Narodowy Bank Polski... a na odpowiedź, iż narazie nie było żadnych zmian i pytanie na jakiej podstawie Bank podjął taką decyzję padła odpowiedź "ja tego Proszę Pani nie zmieniałam".

W załączniku do pisma jest nowa rozpiska spłat, oczywiscie większa a klient NIE MA MOZLIWOSCI odmowy spłacania na nowych warunkach.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
ODPOWIEDZ