Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: Leszek »

SARABANDA pisze:Ponieważ ten wątek pośrednio dotyczy miotu który ma się urodzić, po przemyśleniu intencji które mną powodują i przekonaniu że nie kierują mną żadne uprzedzenia ( ufff jak skomplikowane ) pragnę zauważyć że poprzedni miot Ostoja urodziła 4.07.2013 a obecny planowany połowa lutego 2014, czyli sunia była kryta cieczka po cieczce. :nunu: Oczywiście regulamin tego nie zabrania, ale... :wow_3:
.
Bo właśnie wynika że chodzi o to ale...... Bo przecież wątek nie dotyczył miotu w omawianej (wyżej) hodowli ani bezpośrednio ani pośrednio. Przypomnę, że najpierw była określona wypowiedz, nie oceniam jaka była, bo sam autor za nią już przeprosił. Ale na bazie tej pierwszej wypowiedzi, już uknuto teorie spiskową (by się maciarewicz nie powstydził) przeciwko paniom które w ogóle w tym nie uczestniczyły, nie mogły się bronić i po czasie się dowiedziały że znowu są tematem. I to jest w tym wszystkim po prostu obrzydliwe.
A tak na marginesie nigdy nie nazywają siebie najlepszą hodowlą i nigdy nie uważają że nie zrobiły i nie zrobią błędów. Bo taka jest po prostu hodowla.
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: SARABANDA »

Hm, było to luźne spostrzeżenie, nie powodowane złymi intencjami wzgl hodowli ( jak zaznaczyłam ) , które wg mnie nie wymagało zakładania nowego wątku, ani tym bardziej odgrzebywania wątku Ostoii gdzie były opisywane "błędy młodości". Regulamin forum nie zabrania pisania na każdy temat o ile nie są to treści obraźliwe, kłamstwa i pomówienia. Moja uwaga nie jest chyba żadną z powyższych. Uważam że organizm każdej suki powinien mieć więcej czasu na regeneracje pomiędzy kolejnymi kryciami i odchowem szczeniąt. Chyba że wprowadzimy nowe pojęcie "planowanego błędu".
I od razu zaznaczam że nie mam nic przeciwko temu a jestem nawet "za" żeby temat nie był kontynuowany. :sen:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
AtrakcyjnyKazimierz
Posty: 108
Rejestracja: piątek 12 lip 2013, 22:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: AtrakcyjnyKazimierz »

EiMI napisał(a):
Gratulujemy wszystkim!!!
Szacun dla Kuby, który dwpoił się i troił, żeby wszędzie zdążyć
Atrakcjny Kazimierz nie taki "straszny" jak ostrzeżenia Kasi Nie namierzał i nie podgryzał

Mamy fotki, ale nie możemy ich wrzucić. Wszytkich facebookowych zapraszamy tam




Atrakcyjny Kazimierz nie taki "straszny" jak ostrzeżenia Kasi wybaczcie ale nie rozumiem .....
Oświadczam ,ze Atrakcyjny nigdy nikogo nie kąsał ,pogryzał i do strasznych nie nalezy .Wprost przeciwnie ,zgodnie z opiniami wszystkich spotykajacych go to chodzacy spokoj .Dziwi mnie TA opinia.Takie pomawianie jest niestosowne i prosze o wyjasnienie !
Jestem zbulwerowana ta opinia i zastanawiam sie z czego ona wynika ,bo nie z faktów !!!

_________________
Jestem już zrzeszony w PJN - Pańcia Jest Najważniejsza
Wklejone z innego wątku Wystawa Głogów) ,jestem zbyt poruszona takimi pomówieniami
Jestem już zrzeszony w PJN - Pańcia Jest Najważniejsza
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: weszynoska »

A gdzie ( w którym wątku) Kasia ostrzegała przed Atrakcyjnym?? Bo się nie mogę doszukać :niewka:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
AtrakcyjnyKazimierz
Posty: 108
Rejestracja: piątek 12 lip 2013, 22:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: AtrakcyjnyKazimierz »

Czytaj post powyżej EiMI
Jestem już zrzeszony w PJN - Pańcia Jest Najważniejsza
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: weszynoska »

To jest tekst Eimi...a nie Kasi...
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
AtrakcyjnyKazimierz
Posty: 108
Rejestracja: piątek 12 lip 2013, 22:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: AtrakcyjnyKazimierz »

Atrakcjny Kazimierz nie taki "straszny" jak ostrzeżenia Kasi Nie namierzał i nie podgryzał


Takie pomówienia sa niegodne i nie życze sobie ,aby w strone mojego psa kierowano rzeczy niezgodne z prawdą, i jak pisałam wczesniej czekam na wyjasnienie sprawy.
Jestem już zrzeszony w PJN - Pańcia Jest Najważniejsza
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: irie »

Proponuję wrzucić na luz. :roll:

W Głogowie oprócz ogarów Kasi był też wystawiany jej saluki Shapour Karsziptar, zwany Kazikiem.
Pozwalam sobie przekleić tu z fb jego zdjęcie autorstwa EiMI, podpisane przez nią „Kazimierz bardzo atrakcyjny”.

Obrazek
Rzeczywiście, nie można mu odmówić urody ani atrakcyjności.
To tego psa dotyczą uwagi EiMI.

Jak to mówią: „nie jednemu psu Burek” :P
Awatar użytkownika
AtrakcyjnyKazimierz
Posty: 108
Rejestracja: piątek 12 lip 2013, 22:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: AtrakcyjnyKazimierz »

Wśród ogarów Atrakcyjny Kazimierz jest tylko jeden. A to jest ogarkowo.
Jestem już zrzeszony w PJN - Pańcia Jest Najważniejsza
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: hania »

AtrakcyjnyKazimierz pisze:Wśród ogarów Atrakcyjny Kazimierz jest tylko jeden. A to jest ogarkowo.
Również proponuję wrzucić na luz :roll: .
I raczej przeprosić za bezzasadne posadzenia a nie ciągnąć aferę dalej. Kazików jest wielu i na pewno niejeden z nich jest atrakcyjny. A na ogarkowie można pisać o wszystkim o ile jest to zgodne z regulaminem :roll:
ODPOWIEDZ