Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: qzia »

Ponieważ należę do osób, które się nie obrażają to nie będę strzelać focha. Jest mi zwyczajnie przykro, że posądzono mnie o takie rzeczy. Akurat Kazana uważam za jednego z najpiękniejszych i najspokojniejszych ogarów i pisałam o tym na forum pewnie nie raz. Radzę mieć trochę więcej poczucia humoru i dystansu do spraw mniej istotnych. W życiu ludzie miewają większe problemy niż krytyka ich psa. :niewka: :niewka: :zgoda:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: kasiawro »

AtrakcyjnyKazimierz pisze:Wśród ogarów Atrakcyjny Kazimierz jest tylko jeden. A to jest ogarkowo.
Zgadza się jest to ogarkowo :zgoda: , ale od samego początku istnienia ogarkowa zawsze mile widziane były inne rasy i nadal są. Proszę takim stwierdzeniem nie wprowadzać na forum selekcji rasowej.
Pozdrawiam serdecznie Kazików dwóch.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: qzia »

To, że ktoś chudy i w płaszczu zamiast czapraka to zaraz niby gorszy? To nie selekcja a wręcz segregacja rasowa. :nunu: :nunu: :nunu:
Awatar użytkownika
Grot
Posty: 438
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2012, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyskowice/ Zabrze

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: Grot »

qzia pisze: Radzę mieć trochę więcej poczucia humoru i dystansu do spraw mniej istotnych. :niewka: :niewka: :zgoda:
np: do czepianie się moich superowych męskich zniewieściałych długich włosów. :obraza_1:

Weźcie ludziska trochę na luz :zgoda: :piwko:

Co prawda każdy ma prawo źle zinterpretować dany post a naszym zadaniem jest to przetłumaczyć na normalny język bez rzucania fochem.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: qzia »

Grot pisze:
np: do czepianie się moich superowych męskich zniewieściałych długich włosów. :obraza_1:
:jezyk_3:
Awatar użytkownika
AtrakcyjnyKazimierz
Posty: 108
Rejestracja: piątek 12 lip 2013, 22:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: AtrakcyjnyKazimierz »

Ponownie ja z komentarzy wynika ze czepiam sie niepotrzebnie ,taki foch .Nie mam nic do jakiegokolwiek psa umieszczonego na ogarkowie , takze nie ogarow Na pewno sa piekne i wspaniałe .Nie zarzucam nikomu nic ,ale sami zrozumcie ( postawcie sie w mojej sytuacji).Jakbyscie sie poczuli gdybyscie zobaczyli imie ( nick) swojego psa w niewłasciwym kontekscie Tak ,macie racje ze moja reakcja była zbyt emocjonalna,a Kazia od Kasi wogole nie bralam pod uwage bo go nie znalam .Mam nadzieje,ze sprawa zostanie zakonczona a wszystkich ,którzy poczuli sie w tej sytuacji urazeni PRZEPRASZAM.
Jestem już zrzeszony w PJN - Pańcia Jest Najważniejsza
ODPOWIEDZ