Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: SARABANDA »

Bo widzisz Qzia, trzeba być zawsze zwartym i gotowym :psiako:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: Iza i Sławek »

Masz być jak Tommy Lee Jones w "Ściganym" !!!
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: ogończyk »

qzia pisze:Ojojoj taka fajna afera a ja wczorajszy i dzisiejszy dzień w podróży i bez netu. :mrgreen: :mrgreen: :niewka:
Tak ! Ciebie właśnie nam brakowało. Pogadałem z Beatą dzisiaj i Pani Beata Bleja, prosi, żeby potraktować "Wigeo" jak prywatnego "zbója"

Dla mnie jasne.

Pzdr
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: qzia »

Toż my go od dawna tak traktujemy. Tak troszkę jak nieszkodliwego mąciwodę. :gleba: :gleba: :gleba: Tak z innej beczki to hodowla z tradycjami zaczyna mieć tradycyjnie warunkowe mioty. Ale tu bez urazy, chwalimy za wyszukanie i wybranie reproduktora. :szacun_1: :szacun_1: Nie tak jak ci co kryją w kółko tymi samymi psami. :brawo_1: :brawo_1: I za odwagę, bo wiadomo było, że zaraz będzie krzyk. :silacz: :silacz: Czekam niecierpliwie na maluszki.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: weszynoska »

qzia
Tak troszkę jak nieszkodliwego mąciwodę. :gleba: :gleba: :gleba:
ja się z tym nie zgadzam :nunu: :obraza_1:

obrażanie i rzucanie oskarżeniami w innych to troszkę inny wymiar ma niż mąciwodztwo...nieszkodliwe na dodatek :?

znajomi oleją i przejdą nad tym do porządku dziennego, ale obcy od razu poszukają drugiego dna
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: qzia »

Ja Janusza znam i ..... no cóż, zawsze to powtarzam moim dzieciom: wiek ma swoje ułomności ale i przywileje ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: weszynoska »

qzia pisze:Ja Janusza znam i ..... no cóż, zawsze to powtarzam moim dzieciom: wiek ma swoje ułomności ale i przywileje ;) ;) ;)

no teraz to Ty Kasiu sobie jaja robisz :mysl_1:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: miszakai »

Zachowanie zupełnie niezrozumiałe i nie na miejscu. I nie róbmy z dojrzałego człowieka zdziecinniałego dziadziuńcia. Odpowiadajmy za swoje słowa. Ja podobnie jak ktoś napisał wcześniej - nie mnie dotyczyła wypowiedź ale poczułam się niesmacznie po takim wpisie. Nie mieszałabym jednak z marszu hodowli PwL w aferę i od razu powrót do warunków itd. Jak dla mnie duuży szacunek za ten Onufrowy warunek :) :szacun_1: Piękny miot się szykuje...
Obrazek
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: ogończyk »

miszakai pisze:Zachowanie zupełnie niezrozumiałe i nie na miejscu. I nie róbmy z dojrzałego człowieka zdziecinniałego dziadziuńcia. Odpowiadajmy za swoje słowa. Ja podobnie jak ktoś napisał wcześniej - nie mnie dotyczyła wypowiedź ale poczułam się niesmacznie po takim wpisie. Nie mieszałabym jednak z marszu hodowli PwL w aferę i od razu powrót do warunków itd. Jak dla mnie duuży szacunek za ten Onufrowy warunek :) :szacun_1: Piękny miot się szykuje...
Mnie strzeliła cholera! Toż nie wystarcza, że ja z zasady nie lubię żadnych hodowców, (bo to "jedna banda") Dla dwóch "hodowców' robię wyjątek i wiedzą dziewczyny za co im biję pokłony :szacun_1:
Ustawiony jestem w kolejce po psa z tego skojarzenia. I KIEDY NIC NIE WARTY GNÓJ < PROJEKTUJE NA MNIE SWOj Burdel. Ja mówię NIE. Jeżeli trzeba poszukam i wypunktuję. Qzia. Nie przekonałaś mnie. Narka
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: qzia »

ogończyk pisze:
miszakai pisze:Zachowanie zupełnie niezrozumiałe i nie na miejscu. I nie róbmy z dojrzałego człowieka zdziecinniałego dziadziuńcia. Odpowiadajmy za swoje słowa. Ja podobnie jak ktoś napisał wcześniej - nie mnie dotyczyła wypowiedź ale poczułam się niesmacznie po takim wpisie. Nie mieszałabym jednak z marszu hodowli PwL w aferę i od razu powrót do warunków itd. Jak dla mnie duuży szacunek za ten Onufrowy warunek :) :szacun_1: Piękny miot się szykuje...
Mnie strzeliła cholera! Toż nie wystarcza, że ja z zasady nie lubię żadnych hodowców, (bo to "jedna banda") Dla dwóch "hodowców' robię wyjątek i wiedzą dziewczyny za co im biję pokłony :szacun_1:
Ustawiony jestem w kolejce po psa z tego skojarzenia. I KIEDY NIC NIE WARTY GNÓJ < PROJEKTUJE NA MNIE SWOj Burdel. Ja mówię NIE. Jeżeli trzeba poszukam i wypunktuję. Qzia. Nie przekonałaś mnie. Narka
To że z tego co Wigro pisze nikt nic nie rozumie to się nie dziwię ale Twojej wypowiedzi tez nic nie kumam. :niewka:
ODPOWIEDZ