Zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Post autor: Józef »

Wszyscy się bali jak wyjdzie w tym roku (kryzys, obcięte budżety itd) a wyszło znowu super. Migawki i moje najkrótsze podsumowanie:

Wiadomości lokalne:
- nasi w akcji: Reyes maturzystka nasza kolejny raz z puszeczką, dlaczego mnie to nie dziwi :szacun_1:

Skandalik:
Proszę admina o nie kasowanie - podaję za TVN24 - transmisja bezpośrednia: Hołdys artystów co zażyczyli sobie kasy za występ nazwał nie znajdując innych słów ch*****. Nikt nie protestował na wizji. Nie pochwalam, ale wyjątkowo popieram. Hołdys z wiekiem jak wino! Obiecał zadzwonić do kolegi który gra w zespole, a ten zażyczył sobie od dzieci chorych na raka 10 tys zł. Mogę się tylko podpisać pod Hołdysem.

Podsumowanie:
Owsiak komentując rzeczywistość nazwał to co się stało już 17-sty raz prawdziwym PATRIOTYZMEM -zapewne kontrastując z biciem piany organizowanym nam przez polityków w tzw, rocznice.
No cóż... Jurek uważaj na Służby Specjalne.... Zaufanie jakie masz w kraju wk.... niejednego polityka, zaręczam Ci. Jak zadzwonisz podam Ci pierwsze nazwisko ;)
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
ODPOWIEDZ