Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: dorob62 »

Tak sobie gadam z różnymi mądrymi osobami od Ogarów i sobie oglądam różne strony różnych klubów ras, czytam fora internetowe a tam ciekawe i mniej ciekawe dyskusje i.. zastanawiam się czemu u nas nie ma Klubu wybieralnego. Poczytałam statuty i regulaminy i można taki Klub stworzyć (może istnieć wszak kilka klubów rasy) można współistnieć przy Związku.....Może zamiast narzekać to zróbmy coś? Co Wy na to? Moim zdaniem zmiany powinny zacząć się od dołu....
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: hania »

Ja wiem tylko dlaczego upadają niektóre kluby wybieralne - ludzie nie chcą płacić składek, tak naprawdę taki klub niewiele może - tylko promować rasę. No i jeszcze jedno - Polacy nie potrafią się dogadać.
Jestem w klubie jamnika - mają tam problemy ze składkami - a ile jest jamników w porównaniu do ogarów. I byłam przy tym jak powstawał i upadał klub owczarka belgijskiego.
Były próby tworzenia wspólnego klubu ogara i gończego i ludzie nie potrafili się dogadać - i to nie pomiędzy ogarowcami a gończarzami...
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: weszynoska »

hania pisze:
Były próby tworzenia wspólnego klubu ogara i gończego i ludzie nie potrafili się dogadać - i to nie pomiędzy ogarowcami a gończarzami...
a pomiędzy kim a kim??? :shock:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: hania »

weszynoska pisze:
hania pisze:
Były próby tworzenia wspólnego klubu ogara i gończego i ludzie nie potrafili się dogadać - i to nie pomiędzy ogarowcami a gończarzami...
a pomiędzy kim a kim??? :shock:
Pomiędzy ogarowcami a ogarowcami i pomiędzy gończarzami a gończarzami. I pomiędzy nimi a ludźmi, którzy klubu nie chcieli. I bardzo często słyszałam coś na zasadzie - "no dobrze, ale pod warunkiem, że XXX nie będzie w zarządzie"
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: weszynoska »

hania pisze:
weszynoska pisze:
hania pisze:
Były próby tworzenia wspólnego klubu ogara i gończego i ludzie nie potrafili się dogadać - i to nie pomiędzy ogarowcami a gończarzami...
a pomiędzy kim a kim??? :shock:
Pomiędzy ogarowcami a ogarowcami i pomiędzy gończarzami a gończarzami. I pomiędzy nimi a ludźmi, którzy klubu nie chcieli. I bardzo często słyszałam coś na zasadzie - "no dobrze, ale pod warunkiem, że XXX nie będzie w zarządzie"
masakra :placzek:

Polacy potrafią się jednoczyć tylko w wypadku najazdu Szwedów lub Tatarów....ect.

z drugiej strony...przynależność do Klubu nie jest obowiązkiem tylko przyjemnością...

więc ci którzy nie chcą...lub nie mogą się pogodzić z czyjąś działalnością...mogą sobie założyć swoje kółko wzajemnej adoracji
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: Józef »

Fajny temat. Ja nie przywiązuję wagi do personaliów żadnej w żadnej dziedzinie w której działam - coby jasne było. Na zielonym zwrócono uwagę że we władzach jest "nierównowaga" i dla mnie to jest argument. Rasa na wskroś użytkowa, nie ma Myśliwego - hodowcy. Ewidentny brak.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: dorob62 »

Może więc pomyśleć o stworzeniu Klubu Ogara???? Takiej oddolnej inicjatywy. Jest tylu chętnych do działania, promowania.. to może wykorzystać ten zapał?????I zamiast "bić pianę" coś tworzyć?
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: Józef »

dorob62 pisze:Może więc pomyśleć o stworzeniu Klubu Ogara???? Takiej oddolnej inicjatywy. Jest tylu chętnych do działania, promowania.. to może wykorzystać ten zapał?????I zamiast "bić pianę" coś tworzyć?
Na razie oddolnie to ja skoryguję swoje plany w czasookresie i działam. Powoływanie kolejnych instytucji może się okazać takim biciem piany. To idę popracować z psem, bo mi zarzucano że nie mam na to czasu bo tu ciągle klikam ;) Pozdrowionka
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybieralny Klub Ogara Polskiego - luźna dyskusja

Post autor: dorob62 »

A ja jak bumerang. Jeśli tak wielkie jest niezadowolenie z pracy Klubu (poczytałam) to trzeba coś postanowić. Ale ni tylko mówić co jest źle, ale i coś zaproponować. Czemu wszyscy mocni w gębie (to chyba nie obraźliwe) nie podadzą paru swoich pomysłów????
Dlaczego tylko krytykujemy? I "walimy między oczy?". Skoro Klub działa nie tak jak byśmy chcieli to napiszmy jakich byśmy chcieli zmian??? Może od tego trzeba zacząć!!!
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
ODPOWIEDZ