...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Cytat z Miłościwie Panującego Nam Admina:
Interwencją było wykasowanie części posta. Chwilową nagrodą... najsz(cz)erszy z możliwych uśmiechów politowania admina, który wywołuje obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.


No to ok:
1. Rozmnażanie chorych psów jest niezgodne z wymogami FCI. Obsesja nr 1.
2. Psy chore, w tym po operacjach (np. entropium) powinny na wystawach dostać Nie Do Oceny. W zasadzie jakby właściciel był uczciwy nie powinny być wystawiane. Obsesja nr 2
3. Skoro już właściciel uznał, że oszuka sędziego, albo sędzia przymknął "oko" właściciel powinien być na tyle uczciwy żeby psa takiego nie rozmnażać. Obsesja nr 3

I tutaj się kończy obsesyjna historia Józefa. No to - skoro to jest obsesja - proponuję działanie pozytywne nie negatywne i stworzenie listy psów które:

1. nie mają entropii,
2. są używane w hodowli, (lub dopuszczone do hodowli)
3. Jako element dodatkowy niech pojawią się championaty, certyfikaty użytkowości i czy pies poluje

Czy ktoś widzi w tym coś złego? Zapraszam serdecznie. Mój nie jest reproduktorem, niestety nie mogę listy otworzyć, ale liczę że lista szybko się zapełni. Pozdrawiam.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: rafkow »

Czy Twoi, pracujący w pocie czoła prawnicy, zajmują się również sprawami ubezwłasnowolnień ?? :prosze_1:
Proponuję, spokojnie poczekać na efekt ich żmudnej pracy zamiast mnożyć tutaj swe obsesje :wow_3:

Moderatorzy, możecie mnie wyciąć :zly2:
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Ania W »

rafkow - może i możemy ale nie umiemy ;)

Józefie a ja myślę, że obsesja jest jedna (dodam, że nie tylko twoja) i polega na tworzeniu spiskowej teorii dziejów, dorabiania ideologii (o przeroście ambicji, chęci wzbogacenia się na hodowli...itd, itd)
Powtarzam po raz 155 - nie masz pojęcia o skali problemu.
Nie widzisz chyba również tego, że nikogo nie zachwyca fakt, że ma psa z entropią .

I powiem szczerze - wszystkim obsesyjnie dążącym do sponiewierania i pogrążenia psów entropicznych i ich właścicieli - gratuluję!
Skutecznie zniweczyli lata pracy nad tym, żeby otwarcie mówić o problemie ... i ja się nie dziwię jeżeli po takim sposobie w jaki zostali potraktowanii np.właściciele Rożka i węszynoska, którzy otwarcie mówili o problemie (bez sensu !- jakby milczeli nie przejechano by się po nich na kilku forach) reszta nabierze wody w usta. A wtedy powodzenia życzę tym wszystkim, którzy będą chcieli dociec czy mają ogara po zdrowych rodzicach.
Właściwie to teraz żałuje, że rasowi puryści nie zajęli się chow-chowami czy shar peiami -to byłoby dopiero wyzwanie!

Podsumowując -w sumie to szkoda, że wczesniej nie wpadłeś na pomysł z robieniem listy "pozytywnej" zamiast zajmnować się czarnym PRem. To na pewno przyniosłoby większy efekt - pod warunkiem że ktoś nadgorliwy nie potraktowałby psów, które z rożnych powodów nie znalazłyby się na tej liście jako "ścierwa".

No i skoro ktoś musi zacząć to mogę być ja ;)
Ch Pl BARD z Kiciborza - bez entropii, dopuszczony do hodowli, lat 11...kryć już nie będzie ;) Były dwa i wśród nich były zarówno szczenięta zdrowe jak i chore.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: carmen »

Podpisuje się pod wszystkim co napisała Ania. Naprawdę to już chore....

Czekam cierpliwie na pierwszy miot z jakim bedziesz miał do czynienia i zmian jakie pojawią się w Twoim myśleniu.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
bea100

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: bea100 »

Dotąd otwarcie mówiłam. Powiem tyle- po tym co zostało powypisywane i jak zostało powypisywane- pozostawię swoją wiedzę dla siebie. Podzielę się nią z wybranymi. Nie będę siebie a tym bardziej nikogo narażała na obrzucenie jego czy jego psa na ogólnie dostępnym forumach ścierwiastym błotem.
Gratuluję Józefowi & Company.
A tym coponiektórym wojownikom od GP- bez wymieniania nicków- co znęcali się nad entropią u ogara ( tak jakby nie dotyczyła wcale GP :tia: ) proponuję teraz ujawienie na ten przykład dziedzicznej padaczki. A padaczka to wszak nie entropia i wycięcie kawałka skóry nie wystarczy :( . Czekam na otwartą dyskusję- podobną do tej jaką mieliśmy i mamy w ogarach w sprawie entropium. Najlepiej na zielonym forum...no ciekawa jestem...:hi_1: .
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Strasznie dużo emocji. A tu chodzi wyłącznie o przestrzeganie przepisów. Lub ich zmianę jeśli taka wola.
Nie ukrywam - to że szanowane osoby w środowisku rozmnażają lub namawiają innych do rozmnażania psów chorych jest dla mnie SZOKUJĄCE. To tyle o obsesji. Rozumiem że mój szok Was szokuje? No sorki...
Jak pierwszy raz się z tym spotkałem uznałem to za żart, ale to nie jest żart jak się okazało, więc trzeba to zmieniać, tak?

Lista pozytywna to dobry pomysł, ale oczywiście można to olać, to wolny kraj jest. :zgoda:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
bea100

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: bea100 »

Józef pisze:...tu chodzi wyłącznie o przestrzeganie przepisów. Lub ich zmianę jeśli taka wola.
Zmiany przepisów nie będzie. Czy proponujesz zmiecenie z ringów i unicestwienie historycznej i pięknej rasy Shar-pei (100 osobników na 100 entropicznych)? To narodowa rasa Chińska- wpisana do UE jako ich dziedzictwo narodowe. Że o skromnym ogarze polskim już nawet nie wspomnę.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Ogarowi nie grozi zaginięcie, to mit Bea.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: rafkow »

Józef pisze:Ogarowi nie grozi zaginięcie, to mit Bea.
Oczywiście że nie... Zapewne uratuje go nasz dzielny Józef wraz ze swoim druhem !! :gleba:
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: ...obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.

Post autor: Józef »

Bez komentarza Bea.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Zablokowany