Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Post autor: kasiawro »

Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09 Ty powinnaś odpowiedzieć za to co zrobiłaś na Euro Dog Show, a właściwie że nic nie zrobiłaś w tytule promocji rasy. Przesiedziałaś 4 dni schowana za ladą i zasłonięta słonecznikami . Widziałaś jak promowały się inne rasy, inne kluby, przedstawiciele innych krajów.
Cieszy mnie ,że znalazłaś cel w życiu- mierzenie ogarków. Jak zużyje ci się miarka to osobiście kupię ci nową „linijkę”, ołówek i kajecik.
Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09 Podobnie, jak Panie Nowaczek-Lorek i Sakławska - Badziukiewicz , które w Katowicach-2019 stały ze mną przy jednym ringu. Natomiast bardzo odważnie wypowiadacie się na forach i piszecie donosy na mnie do odzdziału,które nic nie dały wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Post autor: kasiawro »

Tak sobie myślę, skoro nic nie zrobiłam to chyba nie mam za co odpowiadać :mrgreen: .
Mogę obiecać Ci, że następnym razem skrócę mocno słoneczniki aby się nie chować ;). Skoro byłam schowana to nic nie widziałam :mrgreen: , ale następnym razem będę bardziej uważnie patrzeć jak promują się inne rasy i inne kluby. Na przedstawicieli innych krajów nie mam potrzeby zerkać.
Jeśli masz potrzebę inwestowania we mnie to proszę o cyrkiel bo tego nam brak.
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Post autor: lusia »

Najwięcej do powiedzenia mają Ci co nic nie robili . ja osobiście uważam że sporo w kwestii promocji się działo i sądzę że wiele osób podzieli moje zdanie . może co poniektórzy nie byli przez wszystkie dni i na ten temat nie mają wiedzy. Na EURO było ciekawie , osobiście wielu zainteresowanym naszą rasą udzielałam informacji i poznałam fajnych ludzi i ich psiaki ( nie tylko ogary).Malkontenci niech się najpierw wykażą inicjatywą a potem wypowiadają.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Post autor: qzia »

Ale o co tu chodzi :mysl_1: Jaka promocja? Na ilu wystawach za granicą i w ilu krajach była szanowna Marzenka czy inne promotorki rasy? W ilu krajach pokazywała ogary? Opowiadała o ogarach? Rozdawała ulotki? Ile set km przejechała w ramach promocji rasy? Nawet kurcze po psa czy sukę się nie ruszyła tylko trzeba było dowieźć. :niewka: :gleba: :gleba: Będą mi tu grzechy wypominać. :mrgreen: :D :piwko: :piwko:
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Post autor: Leszek »

Taka ogólna refleksja. :mysl_1: Ludzie są różni, podobnie jak posiadacze ogarów. Będąc z Amonem na wielu wystawach i klubowych spotkaniach się o tym przekonałem. Generalnie jednak myślę, że ci którzy bywają na tych imprezach promują rasę :silacz: w odróżnieniu od tych którzy na forach dyskusyjnych głównie opowiadają o wadach ogarów i o tym co jeszcze można by zrobić (przeważnie na opowiadaniu kończąc :jezyk: ). Oczywiście mamy problemy w hodowli ogarów ale wiele, wiele mniej niż w innych rasach. Tak na marginesie, ponad 10 lat temu napisałem, wydałem i rozprowadziłem ulotkę o ogarach (może ktoś jeszcze pamięta), myślę że coś nowego by się przydało :psiako: .
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Post autor: kasiawro »

Leszek pisze: wtorek 17 mar 2020, 13:57 Taka ogólna refleksja. :mysl_1: Ludzie są różni, podobnie jak posiadacze ogarów. Będąc z Amonem na wielu wystawach i klubowych spotkaniach się o tym przekonałem. Generalnie jednak myślę, że ci którzy bywają na tych imprezach promują rasę :silacz: w odróżnieniu od tych którzy na forach dyskusyjnych głównie opowiadają o wadach ogarów i o tym co jeszcze można by zrobić (przeważnie na opowiadaniu kończąc :jezyk: ). Oczywiście mamy problemy w hodowli ogarów ale wiele, wiele mniej niż w innych rasach. Tak na marginesie, ponad 10 lat temu napisałem, wydałem i rozprowadziłem ulotkę o ogarach (może ktoś jeszcze pamięta), myślę że coś nowego by się przydało :psiako: .
Info o ulotkach podjęłam w odpowiednim dziale Leszku - zapraszam i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzechy Kasiwro i może też innych ;)

Post autor: Betty »

Powiem Kasiu, że nie bardzo wiem o co chodzi Marzenie... Osobiście wraz z innymi promowałam ogary na głównym ringu podczas EDS. Nie byłam we wszystkie dni, ale nie mam poczucia, że rasa nie była promowana.
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ