Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: Paula »

...w okolicach MALBORKA (do 100 km). W grę wchodzi Elbląg, Tczew, Sztum, Kościerzyna, ew. Grudziądz i w drugą stronę Gdańsk.
Na kilka godzin w ciągu dnia dla 8-letniego Świtka.
Dzień do uzgodnienia od 30 lipca do ok. 5 sierpnia (bez weekendu i poniedziałku).

Chcielibyśmy zwiedzić zamek w Malborku a zapewne z psem nas nie wpuszczą.
Dlatego też szukam dobrego człowieka, który poświęci trochę czasu Świtkowi.

Mam problem z prawidłowym przefiltrowaniem ogłoszeń zamieszczonych w internecie, dlatego też tutaj o tym piszę. Lubię działać przez polecenia i szukam kogoś sprawdzonego, bo ani Świt ani my nie mamy jeszcze takich doświadczeń 8-)

Nieagresywny, może nie mieć ochoty na zabawy z młodymi psami i dziećmi (nie ma z nimi na co dzień styczności, nie przeszkadzają mu "nieprzytulaśne" dzieci), ale zawsze o tym sygnalizuje. Chętnie zapozna się z kotami 8-) Wykastrowany.

Może ktoś nam pomoże... :prosze_1:
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
monik

Re: Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: monik »

Paula pisze:...w okolicach MALBORKA (do 100 km). W grę wchodzi Elbląg, Tczew, Sztum, Kościerzyna, ew. Grudziądz i w drugą stronę Gdańsk.
Na kilka godzin w ciągu dnia dla 8-letniego Świtka.
Dzień do uzgodnienia od 30 lipca do ok. 5 sierpnia (bez weekendu i poniedziałku).

Chcielibyśmy zwiedzić zamek w Malborku a zapewne z psem nas nie wpuszczą.
Dlatego też szukam dobrego człowieka, który poświęci trochę czasu Świtkowi.

Mam problem z prawidłowym przefiltrowaniem ogłoszeń zamieszczonych w internecie, dlatego też tutaj o tym piszę. Lubię działać przez polecenia i szukam kogoś sprawdzonego, bo ani Świt ani my nie mamy jeszcze takich doświadczeń 8-)

Nieagresywny, może nie mieć ochoty na zabawy z młodymi psami i dziećmi (nie ma z nimi na co dzień styczności, nie przeszkadzają mu "nieprzytulaśne" dzieci), ale zawsze o tym sygnalizuje. Chętnie zapozna się z kotami 8-) Wykastrowany.

Może ktoś nam pomoże... :prosze_1:

A nie lepiej go zostawić u kogoś na te kilka dni w Warszawie?
A jeszcze odnośnie zamku i zwiedzania tutaj jest info, ale sprzed dwóch lat:
http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.ph ... f9268835c8" onclick="window.open(this.href);return false;
Myślę, że najlepiej to tam zadzwonić i się zapytać co i jak :)
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: Paula »

monik pisze:A nie lepiej go zostawić u kogoś na te kilka dni w Warszawie?
Wiesz... to jest tak, że chcieliśmy wpaść do Malborka w czasie gdy będziemy na Mazurach.
Taki jest plan, jeśli nikogo nie znajdę to pewnie nie zwiedzimy zamku.
Bo wydaje mi się, że nie ma sensu jechać bez psa na wakacje, szczególnie że nie jedziemy daleko... :) a Świt wakacje też mieć musi!
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
monik

Re: Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: monik »

Paula pisze:a Świt wakacje też mieć musi!
podtrzymuję :)
To ja bym chyba tylko dookoła go zwiedziła i tam gdzie mogę wejść z psem :mrgreen:
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: Wilga »

Paula
"Na kilka godzin w ciągu dnia dla 8-letniego Świtka.
Dzień do uzgodnienia od 30 lipca do ok. 5 sierpnia (bez weekendu i poniedziałku)."

Witam, czy to ma być jeden dzień czy kilka? Mam namiar na hotelik psi "domowy" kolo Gdańska, ale może tez mogę pomoc. Proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam

Bogna
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: Paula »

Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie i PW; będę dzwonić :)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: Agata »

monik pisze:Paula napisał(a):
a Świt wakacje też mieć musi!


podtrzymuję :)
To ja bym chyba tylko dookoła go zwiedziła i tam gdzie mogę wejść z psem :mrgreen:
Ech, a moim zdaniem psy ras polskich powinny mieć wstęp do wszystkich takich miejsc :D ;)
monik

Re: Szukam Dog Sitter bądź hoteliku...

Post autor: monik »

Agata pisze: Ech, a moim zdaniem psy ras polskich powinny mieć wstęp do wszystkich takich miejsc :D ;)
ale w Malborku to Zamek Krzyżacki, wiec tam mogłyby tylko niemieckie rasy wchodzić :gleba:
ODPOWIEDZ