I co Wy na to?

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: I co Wy na to?

Post autor: Leszek »

Jak okrutni mogą być ludzie.

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1194 ... caid=199ec" onclick="window.open(this.href);return false;
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: I co Wy na to?

Post autor: Aszemi »

Żałuję tego co się stało bo i wstyd na wsi i trzeba będzie karę w sądzie zapłacić – mówi.
eh
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: I co Wy na to?

Post autor: wszoleczek »

Teraz jego bym przywiązała na łańcuchu i nie karmiła :evil:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: I co Wy na to?

Post autor: ania N »

Chciałam dziś sprawdzić godziny pracy weterynarza. Przypadkiem natknęłam się na taką dyskusję... zwróćcie uwagę na wypowiedzi niejakiego Azbesta. Naprawdę nie wiem czy traktować je poważnie bo jak tak to ... włosy mi się jeżą na głowie.

http://grono.net/zajebistemiastopulawy/ ... zie-i-kto/" onclick="window.open(this.href);return false;
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
aneta

Re: I co Wy na to?

Post autor: aneta »

Mam nadzieję, że ten cały Azbest to "wode leje " a jeśli nie to zgroza
monik

Re: I co Wy na to?

Post autor: monik »

Heh, nie tylko Azbest ma tam bujną wyobraźnię :]
Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: I co Wy na to?

Post autor: agata-budynek »

Ależ to okrutne :strach_2
bea100

Re: I co Wy na to?

Post autor: bea100 »

E tam, troll i zadymiarz...znamy takich, też mieliśmy ;) :lol:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: I co Wy na to?

Post autor: ania N »

Ja tez mam nadzieję ze to troll, i nie czai się gdzieś taki za rogiem obmyślając co by tu zrobić psu :prosze_1: Zwłaszcza, że tak nachalnie się włącza do dyskusji.

Ale przy okazji przypomniało mi się że jak byłam pacholęciem (gdzieś w podstawówce) to znalazłam kilka psów z obciętymi głowami. :zly3: Zawsze w tym samym miejscu. Nie zapomina się takich widoków :strach_2:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: I co Wy na to?

Post autor: bea100 »

Mordercy bywają na tym najlepszym ze Światów.
Młodzi mordercy zaczynają mordowanie często od zwierząt.

Mieszkać mi dziwnie w kraju gdzie przyzwala się na takie bestialstwo.

Dla mnie najgorsze jest nie tyle dziurawe prawo czy taki morderca jeden z drugim bo degeneraci/mordercy byli i będą- co przyzwolenie całych środowisk i tzw. "przyzwoitych ludzi" :evil:

Dopiero co "się wydało", że przy przyzwoleniu całej lokalnej społeczności i to od wielu lat, tuczono i okrutnie mordowano psy i przetapiano na smalec.
Parę lat temu napisała prasa. A ci co dostarczali psy wietnamczykom na mięso do ich bud z żarłem? A ci katowali/mordowali psy pałami by "mięsko" skruszało. A te konały całe dnie w męczarniach a zanim zdechły miały pogryzione/poszarpane z bólu łapy. Z tego handlu i procederu żyły przez długi czas całe wioski (napisano: okoliczne). Spokojnie mięsny proceder sobie kwitł. Zanim się "wydało" - "towar się kończył" i w końcu nielubiany sąsiad ukradł na mięso sąsiadowi jego psa a ten z zemsty zawiadomił prasę.
Można jeszcze by tak ciągnąć długo...skóra mi naprawdę cierpnie.
ODPOWIEDZ