I co Wy na to?

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: I co Wy na to?

Post autor: Ania W »

Nie wiem czy to ogar czy coś ogara przypominającego. Nie mam pojęcia też czy to myśliwy czy ktoś ubrany po prostu w moro. To tak naprawdę nie ma znaczenia...
Na tym filmie ewidentnie widać przestępstwo. A reakcja tych ludzi (filmującego i "rzeźnika") podniosła mi ciśnienie tak, że aż mi się ręce trzęsą. Dla mnie to nie jest sprawa na facebooki i fora - to jest sprawa dla prokuratury i myślę, że dla mediów ogólnopolskich, tak, żeby można było człowieka szybko namierzyć, napiętnować i ukarać.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: I co Wy na to?

Post autor: BasiaM »

Ręce i nogi opadają ... http://www.shpr.pl/stronaglowna,page1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: I co Wy na to?

Post autor: qzia »

No co? Przecież: SHPR powstało w celu propagowania hodowli i posiadania psów rasowych. Podstawą każdej hodowli hobbystycznej powinna być zawsze miłość do zwierząt. Pamiętajmy, bierzemy odpowiedzialność za kazde zwierzę, które przyjmujemy do naszego domu...
Czepiacie się. :nunu: :nunu: :nunu:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: I co Wy na to?

Post autor: SARABANDA »

Myślicie że naprawdę ma zrobiony ten rezonans?
http://alegratka.pl/ogloszenie/szczenie ... 92855.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: I co Wy na to?

Post autor: Ania W »

Myślę, że skoro się chwalą mają na to jakiś papier....
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: I co Wy na to?

Post autor: hania »

Tak, mysle ze naprawde :)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: I co Wy na to?

Post autor: SARABANDA »

Jestem pod wrażeniem :fiufiu:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: I co Wy na to?

Post autor: SARABANDA »

Cudo :marzyc_2:
http://olx.pl/oferta/lisek-oswojony-pla ... e68d1f3486" onclick="window.open(this.href);return false;
i nie cudo :zly2:
http://olx.pl/oferta/szczeniak-ogar-pol ... 9deecf65ca" onclick="window.open(this.href);return false;
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: I co Wy na to?

Post autor: Ania W »

no to ja mam odwrotne odczucia...
Po jeżach pigmejskich przyszła moda na liski :roll: Ciekawe kiedy wylądują w naszych lasach ? :mysl_1: Bo lisek to nie piesek...nawet jak jest za niego da iPhona

A ogar taki taki typowy...mało-polski ;)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: I co Wy na to?

Post autor: SARABANDA »

Aniu, gdyby wrażenia estetyczne szły w parze z przemyśleniami natury moralnej to nikt nie powinien zachwycać się wielkimi budowlami minionych wieków ( piramidy, wielkie świątynie ) bo przy ich wznoszeniu ginęły dziesiątki a czasami setki ludzi, nikt też nie powinien zachwycać się dziełami wielkich malarzy czy rzeźbiarzy bo te często powstawały w głodzie i mękach.
Lisy już zostały udomowione - patrz Mały Książe :jezyk: , naukowcy radzieccy. Tylko są mało popularne.
Czemu się nie oburzasz że zostały udomowione psy, koty, łasicowate itd. Pewnie byłoby im fajniej w stanie dzikim.
Nie sądzę że ten lisek został zabrany z lasu. Myślę że "w obiegu" także u nas mogą być przodkowie tych udomowionych lisków ze Związku Radzieckiego. Napisane że lisek z papierami. Zawsze można zadzwonić i zapytać.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ