Konkurs fotograficzny

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Konkurs fotograficzny

Post autor: Leszek »

Witam :hi_1:
Jak wiecie (niektórzy przynajmniej) jestem redaktorem miesięcznika „Wieś Kujawsko-Pomorska” w wydawnictwie tym (nakład miesięczny w prenumeracie 3500 egz) podejmuję też tematy „psie”, teraz np. idzie cykl o tzw. rasach niebezpiecznych. Oczywiście pisywałem też tam o ogarach np. w numerze który rozdawałem w Opolu. :piwko:
Po co o tym piszę, otóż na łamach tego miesięcznika co roku organizuję konkurs fotograficzny. Myślę że tegoroczny może wielu z Was zainteresować, zapraszam do udziału.
Wskazana jest różnorodność tematów i zwierząt nie tylko ogary. :dawaj:
Informacje o wydawnictwie i konkursie można znaleźć jeszcze na http://www.kpodr.pl" onclick="window.open(this.href);return false;


Konkurs fotograficzny „Zwierzęta w domu i zagrodzie”
Zapraszamy do udziału w konkursie „Zwierzęta w domu i zagrodzie””
Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika „Wieś Kujawsko-Pomorska”. W konkursie może startować każdy niezależnie od wieku i zawodu. Celem konkursu jest pokazanie uroku naszych zwierząt, zdjęcia mogą przedstawiać m.in. zwierzęta gospodarskie w budynkach na wybiegach, w czasie pokazów i wystaw oraz zwierzęta domowe (koty, psy, ptaki, gady itd.)

1. Zgłoszone fotografie w Konkursie „Zwierzęta w domu i zagrodzie” moją być wykonane osobiście przez uczestnika Konkursu.
2. Uczestnik Konkursu uzyskał zgodę osób, których wizerunki utrwalono na fotografiach, na ich wykonanie oraz zgodę na wykorzystanie tych wizerunków.
3. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie danych osobowych uczestnika wyłącznie na potrzeby Konkursu.
4. Uczestnik nieodpłatnie, bezterminowo i bez ograniczeń udziela na rzecz KP ODR Minikowo prawa do wykorzystania fotografii w przesłanej rozdzielczości oraz w rozdzielczości umożliwiającej wydruk w wydawnictwach, zamieszczanie ich w internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania.
5. Uczestnik obowiązkowo podaje następujące informacje : imię, nazwisko, wiek, adres korespondencyjny (ulica, kod, miasto), numer telefonu i jeżeli posiada adres email.
6. Do Konkursu mogą zostać zgłoszone jedynie te fotografie, które nie zostały uprzednio zgłoszone do innego konkursu.
7. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
8. Fotografie mogą być wykonane w dowolnej technice, jednak do Konkursu przesłać je można tylko w formie plików cyfrowych. Zgłoszone do Konkursu fotografie muszą być zapisane w formacie plików JPEG, wielkość zdjęcia - większa niż 1,5 MB, rozdzielczość minimalna 2600 x 2000 pikseli
9. Do każdej fotografii wskazane jest aby uczestnik dołączył następujące informacje: gatunek i rasa, miejsce zrobienia. Ew proponowana nazwa zdjęcia.
10. Uczestnik może zgłosić do Konkursu minimum 3 zdjęcia, maksymalnie 5 zdjęć.
11. Fotografie należy przesłać terminie od 1 01 2010 do 10 11 2010 na adres Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Zarzeczewie Dział Wydawnictw, 87-800 Włocławek - 3 ul. Nizinna 9 , na płytce CD-R, lub też bezpośrednio na adres leszek.piechocki@kpodr.pl z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny” w takim wypadku prosimy o dzielenie przesyłki aby jedna nie przekraczała 6 MB.
12. Zdjęcia zgłoszone do Konkursu nie mogą być retuszowane i obrabiane w programach graficznych.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w Konkursie fotografii o niskiej jakości technicznej, przesłanych w złym formacie, rozdzielczości lub wielkości pliku, oraz fotografii, które w inny sposób naruszają niniejszy regulamin.
14. Wybrane zdjęcia będą prezentowane na łamach miesięcznika „Wieś Kujawsko-Pomorska”.
15. Podsumowanie Konkursu oraz wręczenie wyróżnień odbędzie się w grudniu 2010.

W imieniu organizatorów Redaktor Naczelny Leszek Piechocki :mysl_1:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: Leszek »

KILKA ZDJĘC JUŻ NADESŁANYCH
Załączniki
Posiłek.JPG
Posiłek.JPG (20.01 KiB) Przejrzano 4645 razy
Koza tropicielka.JPG
Koza tropicielka.JPG (65.77 KiB) Przejrzano 4660 razy
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: Agata »

Jeśli termin jest do
Leszek pisze:10 11 2010
to chyba trochę zgłoszeń będzie :).
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: Leszek »

Agata pisze:Jeśli termin jest do
Leszek pisze:10 11 2010
to chyba trochę zgłoszeń będzie :).
Tak, to prawda, ale proszę nie zostawiać tego tematu na ostatnią chwilę. Najlepsze chcę prezentować w ciągu całego roku na łamach miesięcznika.

To zdjęcie m.in. prezentowane będzie w numerze lutowym.
Załączniki
P1000107.jpg
P1000107.jpg (77.14 KiB) Przejrzano 4603 razy
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
skogspokelse
Posty: 159
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 17:46
Gadu-Gadu: 8206636
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: skogspokelse »

Jakie fajne:) później też poszperam w swych zbiorach :)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: hania »

Ja nie mogę sie zdecydować które ;(
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: Paula »

hania pisze:Ja nie mogę sie zdecydować które ;(
Wrzuć wszystkie 8-) My chętnie obejrzymy :)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: Leszek »

hania pisze:Ja nie mogę sie zdecydować które ;(
Nie dziwota, masz tyle wspaniałych zdjęć.
Mogą w konkursie być też konie.
Załączniki
Wiseman1.thumb.jpg
Wiseman1.thumb.jpg (7.24 KiB) Przejrzano 4511 razy
Chief8.thumb.jpg
Chief8.thumb.jpg (11.35 KiB) Przejrzano 4511 razy
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: kasiawro »

Konie też???? o Leszku kurcze nie pomyślałam jakoś tylko w głowie swej miałam psy i koty :D
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Konkurs fotograficzny

Post autor: Ania W »

Ja jeszcze o świniach pomyślałam.
W wolnej chwili poszukam jakiś fotek :)
ODPOWIEDZ