Problem z wstawieniem załącznika

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 300
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 16:40

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: Ikar »

U mnie po wrzuceniu jednego zdjęcia, ekran wygląda mniej więcej tak:
Obrazek
Jeśli wkleimy zaznaczone pole, czyli "Kod forum" to nie trzeba wstawiać już żadnych znaczników i efekt jest taki:
Obrazek
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: irie »

Miszakai - prosze bardzo :) I gratuluje wziecia byka za rogi. ;)
No i przyznaje bez bicia, ze ta 'instrukcja' na koncu byla niedopracowana, w sensie niesprawdzona tutaj. :roll: Tam jest wiecej roboty - trzeba otworzyc zdjecie, zeby skopiowac link bezposredni, bo rzeczywiscie to wlasnie ten jest potrzebny, tak jak piszesz.

Ale! Na szczescie ten podany przez Ikara sposob jest genialnie prostszy i szybszy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: miszakai »

Ok, może jeszcze dziś spróbuję ale tak jak napisałam na blogu - robiłam to identycznie i 3 zdjęcia się wkleiły i a reszta nie. W dodatku w podglądzie zdjęcia widziałam prawidłowo. Czasem widzę też ten błąd w ramce u innych forumowiczów. Dlaczego tak się dzieje i czy może być tak, że wykrzacza się niezależnie od prawidłowego postępowania? No nic, z tym kodem forum też mnie kusiło, dziś jeszcze spróbuję ale przyznam, że byłam z siebie taka dumna, siedziałam do 23.00. i położyłam się z myślą, że jeszcze nie jest ze mną tak źle a tu kupa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: 1e2w3a »

O tym sposobie proponowanym przez Ikara wcześniej pisała też Paula w dziale umieszczanie zdjęć (tylko, że "komendy" są po angielsku).
Węszynoska też podesłała link.
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: miszakai »

Wiem, wiem...Ale jak widać węszynoska załapała a miszakai nie :) I to nie o język angelski chodzi ;) Już chyba wiem czemu mi się nie udało...Ale nie powiem :wstydek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: Agata »

Obrazek

Ja zrobiłam tak, że na duże zdjęcie w żabie kliknęłam prawym przyciskiem myszy i pokazało mi takie coś
Obrazek

na Forum kliknęłam Img i wrzuciłam link między nawiasy.

Miszakai, może zdjęcia czasami widać a czasami nie dlatego, że widać tylko wtedy kiedy jesteś zalogowana w Imageshacku (na Skydrivie są takie ograniczenia, jak się źle odbiorców ustali, to bez aktywnego zalogowania linki są niewidoczne).
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: 1e2w3a »

Ten sposób zaproponowany przez Agatę jest chyba najbardziej uniwersalny, zwykłe KOPIUJ i WKLEJ. Nie zależy od wybranego serwera (przynajmniej tak mi się zdaje).
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: Agata »

Ja lubię taki sposób wklejania, choćby dlatego, że wtedy odbiorcy mogą zobaczyć konkretne zdjęcie a nie mogą wejść do całego albumu ;). Przydatne jak się wkleja zdjęcia w publiczne miejsca, gdzie może oglądać je nawet niezalogowany i niezarejestrowany użytkownik :foch_1: .
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: kasiawro »

o matko, ja to wcale nie am pojęcia o czym Wy mówicie :fiufiu:
Czuję się jak analfabeta :(
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Problem z wstawieniem załącznika

Post autor: panbazyl »

ja mam prosty patent na wstawianie zdjęć. Tylko potrzebny jest do tego FB (być może i inne coś, ale nie testowałam)
tak więc - najpierw zdjęcia lądują na FB w naszej galerii, potem otwieramy konkretne zdjęcie, prawą myszą - "kopiuj adres obrazka", otwieramy ogarkowo i tu juz proste - z górnej listwy w odpowiedzi klikamy na "Img" i jak sie pokaże to między nawiasami wklejamy adres obrazka z FB. I gotowe :piwko:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ