Wierzchowiska

Awatar użytkownika
chmurka
Posty: 126
Rejestracja: niedziela 11 kwie 2010, 11:23
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: Wierzchowiska

Post autor: chmurka »

I jest Wigro
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
A mnie zostawili..
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Iskierka i Łoza
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Wierzchowiska

Post autor: kasiawro »

Cudne fotki.
Zakochałam się w suchym :jezyk: , jest cudowny z tym swoim ogonkiem jak cieńka szabelka i jak na filmikach głosi :silacz:
Jak dobrze, że nie tylko my mamy tak namieszane w głowie i marnujemy niedzielę na bieganie w bagnie za dzikiem :piwko:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Wierzchowiska

Post autor: qzia »

Ja jestem bardzo zdegustowana zachowaniem moich ogarów i na razie nic nie będę pisać. :zly3:
Kasia
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Wierzchowiska

Post autor: ania N »

qzia pisze:Ja jestem bardzo zdegustowana zachowaniem moich ogarów i na razie nic nie będę pisać. :zly3:
Kasia
Zdegustowana?! :wow_3: :nunu:

Kasiu, ale ty masz naprawdę bardzo dobre psy! :silacz:

Niejeden chciałby mieć takie :twisted:

Jedynie trzeba tylko troszkę popracować nad komendą STÓJ! ;)

pozdrawiam
Jacek
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Wierzchowiska

Post autor: qzia »

:jezyk: Ja im dam takie stój, że się nie pozbierają. Ajsza to recydywa. Jej już nic nie pomoże, ale swój rozum ma i za to ją cenię. Rysiek dostanie ostrą szkołę, bo on głupka cały czas zgrywa, a to demon nie pies. Zbigniew jak zawsze grzeczny i układny. Ten pies mnie zawsze zadziwia, bo robi dokładnie to co trzeba. Z Jurkiem piękny duet stworzyli. :brawo_1:
Jamniczek super. Najpierw zdziwiona, że Emka szczeka, ale jak załapała, że się dziki gania to była zachwycona zabawą. Dziki uciekała, a ona taka groźna i pięknie szczekała. Dystans, jak panience przystała, odpowiedni. :happy3:
Kasia
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Wierzchowiska

Post autor: ania N »

To możne chociaż Kuba da się uprosić o parę zdjątek. ;) :dawaj:

A duecik kapitalny, mimo ze wcześniej na udry chcieli pójść. :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
adamanna
Posty: 191
Rejestracja: środa 25 lut 2009, 20:17

Re: Wierzchowiska

Post autor: adamanna »

Fajnie spędzona niedziela , widać że zabawa była przednia a dzikom malenki truchcik na rozgrzewkę też dobrze zrobił :silacz:
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Wierzchowiska

Post autor: EiMI »

Super relacje :brawo_1: :brawo_1: :brawo_1:
Ale jak patrzyłam na psy biegnące łeb w łeb z dzikami, to mi skóra na karku cierpła. Dobrze, że dzikie wytresowane ;) i wiedziały, że trzeba uciekać, a nie gonić za pieskami :nunu: :lol:

PS. Wiedzę, że Jurka udało się odkarmić i już mu tak dramatycznie kości nie wystają... Brawo Aniu :brawo_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Wierzchowiska

Post autor: qzia »

Dziki wcale nie były takie grzeczne jak Wam się wydaje. Jeden 2 razy na mnie szarżował jak próbowałam Ajszę odgonić od nich. Raz wskoczyłam za drzewo ale za drugim to już miałam stracha, bo tylko takie cieniutkie patyki sterczały z ziemi. Na szczęście Ajsza doskoczyła ze szczekaniem i dzik poleciał dalej. Trochę się naganialiśmy, zwłaszcza za Ryśkiem bandytą.
Kasia
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Wierzchowiska

Post autor: nulka »

Dziki wcale nie były takie grzeczne jak Wam się wydaje.
Wyobrażam sobie ,że adrenalinka mała była ;) Ale na zdjęciach ogary jakby układ miały z dzikami ,bo i jedne i drugie śmiejące .Tak czy inaczej dziczki się ruszyły a reszta miała frajdę !My byśmy też tak chcieli !
ODPOWIEDZ