Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: Ania W »

Postanowiłam założyć wątek zbiorczy dla warsztatów tropowych w Zamostkach.
Takie zajęcia odbywają się cyklicznie więc można w tym wątku zamieszczać i zaproszenia do udziału i relacje z odbytych tropień.

Tym razem w spotkaniu uczestniczyło sporo ogarków, w tym dużo młodzieży :)
Obecni : Lusia, Madzia, Poziomka, Podżary (Prezes), Jawor, Jastrun, Psyk...Łoza i Morus na doczepkę ;)

Łoza i Psyk
Obrazek

Jastrun znajduje dzika :)
Obrazek

Cały zwarty i gotowy
Obrazek

Lusia....albo Madzia ;)
Obrazek

Morus
Obrazek

Łoza
Obrazek

Madzia
Obrazek

Tymon i Jawor
Obrazek

Jastrun
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podżary
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: SARABANDA »

Jakie fajne towarzystwo. Młodzież piękna. A Psyk to chyba zmężniał.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: ania N »

No kurcze czy tak bardziej na południe od Warszawy to nie można towarzystwa o szkoleniu powiadomić? :zly2: Na pewno byśmy pojechali. :(
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: Ola i Dunaj »

Fajna inicjatywa :brawo_1: Cieszy tak liczny udział młodzieży :silacz: Dziękujemy za fotki ale przydałaby się bogatsza relacja słowna ;)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: Ania W »

No coż - tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć ;)
A na poważnie to ja widziałam tylko dwa szczylki : Jastruna i Podżarego, obydwa trochę onieśmielone i jeszcze nie do końca wiedzące o co w tym wszystkim biega, ale oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że w przypadku obydwu to była pierwsza ścieżka (na włóczce).
Mam nadzieję, że cykliczność takich spotkań umożliwi im oswojenie się z tego typu pracą i odkryje duży potencjał :)
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: lusia »

Koleżanka dobrze napisała tam trzeba być bo dużo się działo z każdym psem . Jest nas coraz więcej bo z gończymi to nas było ponad 20 psów i każdy miał inne wrażenia z pracy na ścieżkach . Tak jak u mnie . Lusia do tej pory rewelacyjnie pracowała na ścieżkach a tego dnia potraktowała to jako spacer w lesie - niwiele współpracy za to Madzia rewelacyjnie . Każdy ma inne doświadczenia .
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: Ania W »

Wszystkich chętnych zapraszam na wakacyjne tropienie w Zamostkach.
Spotykamy się w niedzielę 26.06.2016 r. o godzinie 8.00 ( a nawet wskazane ciut wcześniej ze względu na zapowiadane temperatury i o 8, żeby już wchodzić na ścieżki). Potem tradycyjne spotkanie w leśniczówce ( prowiant - każdy przynosi na co ma ochotę :) )
Tym razem nie spotkamy się na ścieżkach "za grochówką" tylko na tych ciut dalej, skręt za krzyżem w lewo, przejazd przy osadzie.
Ze względu na sprawy organizacyjne proszę o potwierdzenie, kto będzie- albo na forum albo na maila awalentynowicz@wp.pl
Gdyby ktoś był chętny do pomocy to w sobotę koło 18 będziemy rozlewali ścieżki ( doprecyzuję jeszcze godzinę, ale raczej później niż wcześniej).
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: qzia »

Oj oj ja bardzo chętnie tylko ja mogę dopiero tak koło 10tej. Czy będą jeszcze jakieś wolne ścieżki dla 2 ogarków? W sobotę mam dyżur i wcześniej nie dam radę. I czy jest szansa na małą ścieżkę dla petita?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: Ania W »

Jak się ogary zadeklarują że będą to i ścieżki wolne będą. Tylko żeby były na pewno.
Dla petita też się coś krótkiego zrobi.
Myślę, że 10 to już taki ostatni dzwonek przed upałem.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Tropienie w Zamostkach k.Warszawy

Post autor: qzia »

Aniu. Dam Ci znać jutro rano. Na razie mój mąż zabrał mi auto i wyjechał sobie w Bieszczady i słuch po nim zaginął. Kurczę. :zly1: Nowego samochodu szkoda. Jak do dzisiaj nie wróci to w niedzielę po dyżurku, będę pędzić rano do psów a nie na szkolenie. :zly3: :niewka:
ODPOWIEDZ