Gary, garnki, patelnie ...

Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Gary, garnki, patelnie ...

Post autor: SARABANDA »

Teflon niezdrowy, metalowe też twierdzą że niekoniecznie zdrowe. Dzisiaj na smakoterapii przeczytałam że najlepsze emaliowane i szklane. Ma ktoś szklane garnki?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Gary, garnki, patelnie ...

Post autor: ketrin »

oo dobry temat :!: ja mam jakies WMF ale jak sie nagrzeje to za raczki złapać nie można :niewka: a drugi komplet to właśnie nie wiem co to ok 20 lat mają ale widze właśnie ze jakies plamy sie robią w srodku jak by jakaś reacja chemiczna słyszałam opinie że sie przepaliły :zly1:

a co powiecie na temat czajników?? ja wszystkie przypalam , przepalam i bardzo często musze wymieniać a marzy mi sie biały :marzyc:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Gary, garnki, patelnie ...

Post autor: SARABANDA »

Ja używam czajnik elektryczny. Miałam Philipsa z pozłacaną spiralą prawie 20 lat , niedawno odmówił współpracy. Teraz mam byle jaki.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Gary, garnki, patelnie ...

Post autor: kasiawro »

ketrin pisze:
a co powiecie na temat czajników?? ja wszystkie przypalam , przepalam i bardzo często musze wymieniać a marzy mi sie biały :marzyc:
Ketrin a koniecznie musi być na kuchenkę aby przypalać?
Może taki imitujący klasyczny, a jest elektryczny:
http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/produ ... 0wskm030a2" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarabanda daj znać na czym u Ciebie stanęło, ciekawa jestem :).
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Gary, garnki, patelnie ...

Post autor: SARABANDA »

Kasiu o garnki pytasz? właśnie widziałam w tym sklepie internetowym o którym pisałaś garnki z powłoką ceramiczną, próbował ktoś? czy można je myć w zmywarce?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ