Miot A Zachcianka/Smyk 9 maja 2011

bea100

Re: Miot A Zachcianka/Smyk 9 maja 2011

Post autor: bea100 »

Wiemy tyle, że to są cztery dziewczynki :marzyc_2:
Maciek zarobiony, mama i dzieci są u Jego taty.
Wydaje mi się, że dopiero jak Aneta pojedzie tam w odwiedziny, dostaniemy wieści i zdjęcia
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Miot A Zachcianka/Smyk 9 maja 2011

Post autor: Maciej Osiński »

Witam wszystkich. Wróciwszy ze stepu gdzie z końmi za tatarami ganiałem, obmywszy się ze swej dzikości zalogowałem się na forum. Niestety jestem bardzo zaganiany i dlatego tak rzadko tu zaglądam. Wprowadzam małe sprostowanie: Zachcianka nie ma konkursu pracy. Są 4 suczki jedna jest ciut mniejsza od reszty. Wszystkie są ruchliwe a mój Tatuś na nie chucha i dmucha więc na pewno będą odchowane wzorowo. Numer do mnie : 503-97-97-37. Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę o kontakt tel. Zapraszam też wszystkich serdecznie na mój zaścianek. Bywajcie!!
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
bea100

Re: Miot A Zachcianka/Smyk 9 maja 2011

Post autor: bea100 »

Oj witaj, przepraszam, ale to z niewiedzy dokładnej, teraz już spokojnie czekam JA na wieści od CIEBIE- takie z pierwszej ręki :marzyc_2:
Dobrze, że jesteś :zgoda:
bea100

Re: Miot A Zachcianka/Smyk 9 maja 2011

Post autor: bea100 »

To czas najwyższy przenieść się w urodzone mioty... :marzyc_2:
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Miot A Zachcianka/Smyk 9 maja 2011

Post autor: Maciej Osiński »

Niestety jedna sunia od nas odeszła :(
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
bea100

Re: Miot A Zachcianka/Smyk 9 maja 2011

Post autor: bea100 »

Tak bywa. Tak bardzo mi przykro :cry:
ODPOWIEDZ