NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

aneta

Re: NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

Post autor: aneta »

Ostoja jest pod opieką dobrego weta i wszystko co niezbędne zostało uczynione.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

Post autor: EiMI »

Bardzo nam przykro. Mamy nadzieję, że suni to nie zaszkodzi. Trzymajcie się.
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

Post autor: bea100 »

No cóż :( . Teraz nie ma już o czym pisać ale dziękujemy za zrozumienie i za wsparcie.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

Post autor: Ania W »

KasiaR pisze::strach_2: zaczynam sie bac tego forum bo tu chyba jakiś sabat czarownic jest :zly1:
trzymaj się bea
KasiaR - wpadłaś od święta, oceniłaś mimo, że jak pisałaś nie znasz nas...i wystraszyłaś się . :cwaniak:
Na szczęście nikt nie ma obowiązku ani zalogowania się na forum, ani czytania ani tym bardziej pisania.

Tym samym zamykam wątek i uprzedzam, że kolejne wpisy będę kasowała.
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

Post autor: KasiaR »

Aniu W, nie wiem po czym sąsidzisz, że wpadam tu od święta, ilość postów nie świadczy o tym jak czesto tu zaglądam i czytam forum. Dotychczas korzystałam z cennych tu informacji dla mnie i niejednokrotnie też się Was radziłam. I uwierz mi nie jestem w tym odosobniona, że dużo czytam choć mało się odzywam. Mam prawo mieć swoje zdanie na temat osób, od których oczekuję, że będąc hodowcami wyrażają swoje opinie, rady rzetelnie i obiektywnie, a nie dowalając sobie nawzajem.
Gdzie byłaś dotąd z kasowaniem postów gdzie zaśmiecano komuś wątek o kynologii dla laików chcących oglądać szczeniaki, a bardziej szczegółowych informacji oczekujących od hodowcy tych szczeniąt, poleciłam komuś ten miot (hodowli węszynos), wszedł na blog i mówi do mnie tam jakaś popierdółka jest.....
uderz w stół..... :cwaniak:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

Post autor: hania »

AniaW pisze:Ja ostatnio nie mogę pisać w pracy
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: NIEAKTUALNE Miot A w hodowli Poszły w Las Inna Ostoja/Cyran

Post autor: hania »

Od AniW
KasiaR pisze: Gdzie byłaś dotąd z kasowaniem postów gdzie zaśmiecano komuś wątek o kynologii dla laików chcących ogladać szczeniaki, a bardziej szczegółowych informacji oczekujących od hodowcy tych szczeniąt, poleciłam komuś ten miot, wszedł na blog i mówi do mnie tam jakaś popierdółka jest.....
uderz w stół..... :cwaniak:
Gdzie byłam? W pracy.
Wątek rósł w takim tempie, że trudno żebym kombinowała w pracy jak tu doskoczyć do komputera i kasować kolejne wpisy, strofować krnąbrnych. Swoją drogą uważam, że obydwie strony miały prawo się wypowiedzieć choć na pewno mogły zrobić to w innym miejscu (o czym pisałam w pierwszym moim poście w tym wątku) i w nieco innej formie. Dlatego powtarzam po raz kolejny – zwróciłam się do administratorów o wyczyszczenie tego wątku poprzez przeniesienie dyskusji w inne miejsce, bo ja takiej możliwości nie posiadam.
A wątek zamykam i kończę dyskusję na osobistą prośbę bei100.
Zablokowany