Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: Wilga »

"ZbyszekC
Będziemy szczerzy:
Pańskie posty, wg nas, niczego nie wnoszą. Mamy wrażenie, że wypływa z nich pewien żal, nie mieliśmy pojęcia jakie może być jego źródło. Na szczęście z pomocą przyszedł p. Krzysztof ;) " cytat

Ja też napiszę szczerze - taki wpis nie podoba mi się. Daleko od meritum wątku, bardzo blisko do osobistych utarczek.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: EiMI »

Pani Dominiko, oczekujecie w swojej hodowli szczeniąt i to oczywiste, że cieszycie się z tego i chcieliście, by inni podzielali Waszą radość. Tymczasem okazało się, że mimo iż robiliście wszystko tak jak Wam podpowiedziano, znaleźli się forumowicze, którzy krytykują taki sposób załatwiania spraw. Jest Wam z pewnością przykro, a będąc osobiście zaangażowanymi - uważacie, że słowa krytyki są skierowane przeciw Wam.
Nic bardziej błędnego. Oczywiście, że nie możecie się odciąć od własnych decyzji i jesteście za nie odpowiedzialni, więc forumowicze kierują swoje słowa do Was. Ale nie zauważyłam, by ktokolwiek Was atakował i jednoznacznie naruszał granice ustalone tu na forum w regulaminie (jeśli się jednak zdarzyło, to przysięgam, że w tym momencie tego nie wyłapałam). Pamiętajcie, że cała dyskusja z pewnością jest monitorowana przez Czujne Zielone Oko Wielkiej Siostry Moderatorki (i pewnie nie tylko), która w razie potrzeby wkroczy bez ceregieli i pobłażliwości ;)

Uszy do góry. Skoro zależało Wam, żeby kryć Arię - "staruszkę - dziewicę" :lol: już teraz, trzeba było rzeczywiście wybrać innego reproduktora (sporo ich tu jest we właściwym dziale, z pewnością znalazłby się godny reprezentant ;) ), a o względy Pięknego Egara zawalczyć, jak zmieni krótkie portki na krawat. I tyle.

Pozdrawiam serdecznie.
Obrazek

Obrazek
samograj

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: samograj »

...
Ostatnio zmieniony czwartek 15 mar 2012, 15:01 przez samograj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: Ania W »

Zielone oko już się napatrzyło ;)
Myślę, że obydwie strony miały juz szanse wypowiedzieć się na ten temat i tym samym możemy uznać rozważania dotyczące zasadności takiego, a nie innego skojarzenia za zakończone.

Jeżeli natomiast forumowicze chcieliby podyskutować o różnych problemach związkowych związanych z przestrzeganiem, nieprzestrzeganiem czy też naginaniem prawa w ZK ( a zapewne jest o czym) to bardzo proszę w oddzielnym wątku.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: EiMI »

:gleba: :gleba: :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: ZbyszekC »

Nie cieszy mnie to, że musiałem napisać w tym temacie to co napisałem. Ale też tego się nie wstydzę. Tak samo jak nie wstydzę się Balta i jego słabości.
Pan Krzysztof którego w poprzedniej sprawie próbowałem bronić, obecnie udowadnia, że na autorytet w hodowli ogara się nie nadaje. A już na pewno taki którego opiniami miałbym się przejmować.
Koniec offa i dla mnie temat jest zamknięty.
Przepraszam Zielone Oko, nie zauwazyłem wpisu :wstydek:
Można mój usunąć.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: Chaszczy »

Gratuluję! Po Edziu i Arii na pewno będą piękne psiureczki :silacz: Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie!

ilona
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
samograj

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: samograj »

Chaszczy, dziękujemy!:)
samograj

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: samograj »

...
Ostatnio zmieniony czwartek 15 mar 2012, 15:02 przez samograj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Miot Samograj FCI (Ariane Nevdek, Egar Z Beskidzkich Wysp)

Post autor: Aszemi »

To ja pierwsza z gratulacjami i czekam na jeszcze :silacz:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ