Nasze championy

Awatar użytkownika
mirek
Posty: 206
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 15:08

Re: Nasze championy

Post autor: mirek »

Chyba jest błąd w psach- z Drawieńskiego Boru czampionat ma ARGO,jest to miot z 2001 r. i nie było tam imienia ARO.Mój pies,ARGO ma czampionat nr.20518 z 13.09.2004.Pozdrawiam
Załączniki
P9070395.JPG
P9070395.JPG (100.87 KiB) Przejrzano 2440 razy
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nasze championy

Post autor: Danusia »

Witamy Championa ARGO, zaraz poprawiam. Moze cos więcej po jakich rodzicach i gdzie byly sukcesy.
Rowniez ma PROSBĘ do LESZKA, MADZI i innych tych którzy się odezwli i nie, o szerszą PREZENTACJĘ. To jest DZIAŁ CHWALENIA SIĘ, po to został stworzony. Wkrótce tez zacznę sie chwalic, ale czekam, az małżonek mi odpowiednio przygotuje zdjecia. Ojjjj to sobie poczekam.......
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 206
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 15:08

Re: Nasze championy

Post autor: mirek »

Moze cos więcej po jakich rodzicach i gdzie byly sukcesy.
Coś więcej będzie póżniej,bo idę teraz na polowanko :D .Rodzice są w bazie rodowodowej i wtym momencie podziękowania dla jej autora :) dobra robota :D .ARGO ma dyplomy użytkowości z tropowców,wczoraj w nocy doszedł i utrzymał ranną łanie strzeloną na miękie,pięknie głosił.Taki widok to miód :lol: dla oczu właściciela pieska.Na temat odczuć łani :? lepiej nie będę pisał :( :oops: .Pozdrawiam.
PS.Przy okazji zaglądania do bazy,można zrócić uwagę na JARĘ z Jaśminowej Ulicy to mój drugi OGAR :lol:
Awatar użytkownika
Anais
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 08:06

Re: Nasze championy

Post autor: Anais »

MagdaM pisze:- BASIOR z Gończaków ma championat USA , Draki nie pamiętam czy ma ,a jak Czerta była młoda to chyba jeszcze championatów młodzieży nie było
Czerta na pewno młodzieżowy championat ma, bo mamy to zaznaczone w rodowodzie Zalotki, który właśnie w zeszłym tygodniu odebrałam.
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nasze championy

Post autor: Danusia »

:mysl_1:
Ostatnio zmieniony piątek 24 lut 2012, 22:39 przez Danusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 206
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 15:08

Re: Nasze championy

Post autor: mirek »

W Gorzowie,na własnym "boisku" :D to ARGUTEK dał plamę :evil: Dostał dyplom chyba III stopnia ale już mu wybaczyłem.Wybacz Danusiu :( pamięć jest zawodna nie kojarzę.Musimy pomyśleć o fotkach forumowiczów
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nasze championy

Post autor: Danusia »

:mysl_1:
Ostatnio zmieniony piątek 24 lut 2012, 22:39 przez Danusia, łącznie zmieniany 1 raz.
bea100

Re: Nasze championy

Post autor: bea100 »

Trop Olfactus 16520- 2002r

Tytuł Champ ma Błoga Poszły w Las - numer się dowiem- 2007r
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Nasze championy

Post autor: carmen »

oj Danusiu bardzo fajna lista... ja lubie takie spisy i spisiki :mrgreen:

widzę, że się forum udziela... dużo tu psiaków... az miło widziec taką rozbudowaną listę (jak na ogary)... :D
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nasze championy

Post autor: Danusia »

Beatko dziękuję za dane, Carmen to ma słuzyc nam wszystkim. Sukcesów nie mozna przeciez zakopywac do piasku, a mamy wiele sukcesów z dawnych lat i obecnych. Mnie się przypomniał JAŚMIN Olfactus.....ale nie wiem?
ODPOWIEDZ