WHO IS WHO

Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: WHO IS WHO

Post autor: ogończyk »

Cała nasza Banda. (Ja to tak niespecjalnie elegancko jestem ubrany, ale przy domu to chyba można wybaczyć 8-) Mamy bardzo mało zdjęć na których jesteśmy wszyscy razem. )
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiamy.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
nika
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 11:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tychy

Re: WHO IS WHO

Post autor: nika »

Przedstawiamy "załogę" KUSEGO Z JAŚMINOWEJ ULICY hej ... albo raczej ahoj :psiako:

1. Kapitan Monika.
2. Bosman Józef
3. Sternik Reyes
4. Mł Sternik Rikki
Załączniki
KAPITAN MONIKA. Panią Kapitan i Kusego łączy więź prawdziwej psio - człowieczej miłości! :). Odkąd Kusy w samochodzie "puścił pawia" prosto na Monikę (jechaliśmy po wyjątkowego szczeniaczka aż do Poznania) stali się nierozłączni!
KAPITAN MONIKA. Panią Kapitan i Kusego łączy więź prawdziwej psio - człowieczej miłości! :). Odkąd Kusy w samochodzie "puścił pawia" prosto na Monikę (jechaliśmy po wyjątkowego szczeniaczka aż do Poznania) stali się nierozłączni!
Załoga Kusego - Kapitan Monika.JPG (64.18 KiB) Przejrzano 2890 razy
STERNIK REYES. Wielbicielka psów i koni. Jeden z najlepszych młodych handlerów w Polsce. A prywatnie... fantastyczna młoda osoba i wielbicielka Kusego oczywiście :)
STERNIK REYES. Wielbicielka psów i koni. Jeden z najlepszych młodych handlerów w Polsce. A prywatnie... fantastyczna młoda osoba i wielbicielka Kusego oczywiście :)
Załoga Kusego - Sternik Reyes.JPG (125.53 KiB) Przejrzano 2897 razy
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 sty 2009, 08:21 przez nika, łącznie zmieniany 2 razy.
Ogar - pies z duszą ... http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Reyes
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 17:21

Re: WHO IS WHO

Post autor: Reyes »

Zostałam Sternikiem, zostałam Sternikiem :happy3:

Tak w ogóle, świetne zdjęcia :P
"Jakie tylko książki są, to czyta,
a i ciasto gniecie wałkiem,
była w Wiedniu na operze,
w domu sama sobie pierze(...)"
S. Wyspiański
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: WHO IS WHO

Post autor: Józef »

a pewnie - sternik to super ważna funkcja : omijanie mielizn, wypływanie na głebokie wody i najważniejsze wytyczanie kursu :mysl_1:
aha i pilnowanie bosmana żeby z winkiem nie przesadzał bo ktoś musi pracować :silacz:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: WHO IS WHO

Post autor: carmen »

cóż za romantyczny wstęp do psio-ludzkiej miłości :D
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
nika
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 11:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tychy

Re: WHO IS WHO

Post autor: nika »

ależ to było bardzo rozczulające jak ta mała gruba kuleczka z aksamitnymi oczyskami i słodziuchną mordeczką po prostu się hm... źle poczuła - prawie zaraz jak ruszyliśmy w długą podróż do nowego domku
a że był u nowej pańci na kolankach to cóż... spodenki troszkę zabrudził :gleba:
i oczywiście uczuciowe zbliżenie nastąpiło natychmiast :psiako:
Ogar - pies z duszą ... http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: WHO IS WHO

Post autor: carmen »

moja Kimby 3 razy się źle poczuła jak jechalismy 1 raz do weta... to nie było romantyczne bo siedziałam z nią z tyłu w maluchu :roll: :lol:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
nika
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 11:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tychy

Re: WHO IS WHO

Post autor: nika »

Kusy teraz uwielbia jeździć samochodem - to "powitalne" żyganko to był jego pierwszy i jak na razie ostatni raz
no i na szczście był wtedy malutki bo jakby tak teraz .... to ło matko ... to byłby chyba jakiś paw-gigant :gleba:
Ogar - pies z duszą ... http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Pałasz
Posty: 63
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 01:25

Re: WHO IS WHO

Post autor: Pałasz »

A oto Pałasz z Południowej Kniei z dziewczynkami i na końcu z pańcią... :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Reyes
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 17:21

Re: WHO IS WHO

Post autor: Reyes »

O jejku :marzyc:
Pałasz, zgadnij co mam na tapecie :marzyc: :marzyc: :marzyc:
"Jakie tylko książki są, to czyta,
a i ciasto gniecie wałkiem,
była w Wiedniu na operze,
w domu sama sobie pierze(...)"
S. Wyspiański
ODPOWIEDZ