NEPO i JAGA

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: NEPO i JAGA

Post autor: BasiaM »

NEPO pisze:Qurcze ktoś mnie tu chyba sprzedał (nawet przypuszczam, że jest to facet :mysl_1: ..... )
Nieee to pies tego faceta Was sprzedał :gleba: powiedział, że sąsiadem jest :jezyk_3: :D

Malutka da radę z Nepo, bardziej niż Wy :jezyk_3:
A straszak jeszcze nie raz da młodej po łbie :lol: Muszą znać swoje miejsce w stadzie i na pewno sobie krzywdy nie zrobią. Grunt to się między nie wtrącać :zgoda:
U nas taka duża akcja była raz ...
Coda obgryzała wielką kość wołową ... Uchaty przechodził obok i nawet na kość uwagi nie zwrócił.
A ta młoda gówniara ( miała chyba 4 mies ) rzuciła się na niego w obronie swojej kości ....
I to był jej największy błąd :jezyk_3:
Dostała taki łomot, że do dziś prędzej zemdleje przy misce Uchatka niż ją choćby poliże ....
Od tego czasu młoda wie gdzie jest jej miejsce i na żarcie Uchatka nie spojrzy nawet a on i owszem ... czasem się poczęstuje jej śniadaniem ... potem dopiero swoim bo wie, że jego miska jest bezpieczna :roll: :twisted:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: NEPO i JAGA

Post autor: lusia »

Witajcie . Madzia czyli Nadzieja Sfora Nestora , siostrzyczka rodzona pozdrawia gorąco braciszka . Może spotkamy się na jakiejś wystawie ( w Strzelcach Opolskich na wyst. ras polskich lub we Wrocławiu na wyst. Ogara Polskiego) . My mieszkamy w W-wie. Też jest drugi ogar Lusia czyli Gaja Warkuta . Czekam na wieści o psiakach.
Awatar użytkownika
Paulina_T
Posty: 537
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 11:15
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: NEPO i JAGA

Post autor: Paulina_T »

Witajcie,
no to macie rodzeństwo - fajnie :)
Jeszcze dobrze pamiętam, te nieprzespane noce, ale czas tak szybko mija.

Ja też jestem radosną posiadaczką dwóch sztuk sierści, tyle, że ogar - sztuk 1 - RÓŻA Poszły w Las (Klara, 8 miesięcy) i Labrador też sztuk 1 - Lubawa (lat 9,5) :)
Hodowla Ogara Polskiego - tel: 604 853 302
https://www.zsosnowejpolany.pl/
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: NEPO i JAGA

Post autor: Ewka »

Witajcie! moje marzenie dwa ogarki :marzyc:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
RAKIJA
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 17:29
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wilkowiecko
Kontakt:

Re: NEPO i JAGA

Post autor: RAKIJA »

Ewka pisze:Witajcie! moje marzenie dwa ogarki :marzyc:
a marzenia się spełniają:)
Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: NEPO i JAGA

Post autor: NEPO »

SARABANDA pisze:My również pozdrawiamy i też zapraszamy na wspólny spacer w okolicach Katowic :zgoda:
Może damy kiedyś radę podskoczyć do Katowic na wspólny spacer i dziękujemy bardzo za zaproszenie... Musimy jeszcze Jage zaszczepić po raz 2 i wtedy będziemy już pewniej śmigać po okolicach.. :happy3:
Ostatnio zmieniony sobota 30 kwie 2016, 21:59 przez NEPO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: NEPO i JAGA

Post autor: NEPO »

....Może spotkamy się na jakiejś wystawie ( w Strzelcach Opolskich na wyst. ras polskich lub we Wrocławiu na wyst. Ogara Polskiego) .

Mam nadzieję, że uda nam się wystartować...przed nami jeszcze Dużo pracy...
Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: NEPO i JAGA

Post autor: NEPO »

A dzisiaj dwa w klatce Jagi się zmieściły... Jak to możliwe . Klatka duża, ale żeby 2 razem....
Nepo wygląda teraz jak mamusia z dzieckiem.

Wszystko już w naszej bycińskiej bandzie gra. Każdy wie gdzie jego miejsce w szeregu..
Najgorsze za nami i podzielam zdanie, że co dwa ogary - to nie jeden. Nudy już nie ma....

A co do zdjęć to dalej error z rozmiarem mam... Proszę o cierpliwość wszystkich ciekawskich...
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: NEPO i JAGA

Post autor: aganowaczek »

To i my zapraszamy serdecznie na wspólny spacer z mamusią i tatusiem Gwardzisty :-) A co do zdjęć to rozmiar musi być max 700x650 i do 150 kB. I wrzucony poprzez serwer zewnętrzny. Jeśli nie dacie rady to przyślijcie mi zdjęcia na e-mail (aganowaczek@poczta.onet.pl) i ja je powrzucam na forum.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: NEPO i JAGA

Post autor: NEPO »

Cześć
Wczoraj nie wiem co się z Nepo zadziałało,bo stracił panowanie nad swoimi tylnymi nogami... Nie był w stanie wstać. Ok 3h u naszej cudownej pani Renaty i ok. 22:00 powrót do domu i czekanie ranka czy już wszystko będzie dobrze. Jedna z cięższych nocy za nami.Niepewny ranek. Wyniesienie psa do ogrodu i nogi dalej sztywne jak pręty. Nie wiemy do dziś co było powodem. Teraz po 2 serii zastrzyków już chodzi samodzielnie.

MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ TO SIE NIE POWTÓRZY !!! Bo bezsilność jest straszna...
ODPOWIEDZ