NEPO i JAGA

Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: NEPO i JAGA

Post autor: NEPO »

Obiecuję, że jeśli znajdę tylko odrobinę czasu to wkleję zdjęcia. Niestety jak do tej pory JAGA niestety bada naszą wytrzymałość na nocne miałczenie :niewka: . Musimy jakoś sobie z tym poradzić.....
Największym jak do tej pory sukcesem było zaakceptowanie Małej przez NEPA w czwartej dobie pobytu. W sobotę został podpisany obustronny rozejm - UFFFFFF ..... Mam to na zdjęciu ...
Ja na razie czuję się jakbym miała kolejne dziecko w domu, także proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości. Wieczorami padam, a rano jestem znów zmęczona na max-a...
Damy radę z temperamentem JAGI , bo coś mi się zdaje, że poprzedni egzemplarz był mega aniołkiem jak na ogarze stworzenie...

Pozdrawiam i myślę, że w końcu nadejdzie taka noc chociażby od 23:00 do 6:00 rano bez wstania z łóżka o której mogę na dziś dzień tylko :marzyc_2:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: NEPO i JAGA

Post autor: kasiawro »

Wytrzymałości życzymy i cierpliwie czekamy.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: NEPO i JAGA

Post autor: miszakai »

A gdzie śpi malutka? Z Nepo czy sama? A Baba Jaga rozumiem też ma przydomek Sfora Nestora?
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: NEPO i JAGA

Post autor: kasiawro »

Jaga ma przydomek z Klanu Posokowców.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: NEPO i JAGA

Post autor: miszakai »

A dlaczego tak? Po tej samej mamie są przecież.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: NEPO i JAGA

Post autor: Ania W »

Po Ajszy też dwa mioty z innymi przydomkami. Myślę, że hodowca wie dlaczego tak ;)
Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: NEPO i JAGA

Post autor: NEPO »

JAGA sypia w klatce na swoim kocyku i koszulce męża.Jutro włożę jej również termofor.Kiedy ma ochotę wychodzi do NEPA na dywanik, który śpi obok klatki.
Co do nazwy hodowli to już się nie wypowiadam, jest tak jak na wstępie napisałam.Co za różnica przecież...
Dobra idę na ostatni obchód podwórkowy... Miłej nocki
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: NEPO i JAGA

Post autor: SARABANDA »

My również pozdrawiamy i też zapraszamy na wspólny spacer w okolicach Katowic :zgoda:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: NEPO i JAGA

Post autor: BasiaM »

NEPO pisze:Największym jak do tej pory sukcesem było zaakceptowanie Małej przez NEPA w czwartej dobie pobytu. W sobotę został podpisany obustronny rozejm - UFFFFFF ..... Mam to na zdjęciu ...
Widziałam zdjęcie, widziałam ... tarasowe :jezyk_3:
Psiaki przyzwyczają się do siebie, spokojnie i czasu ....
Mój pies w domu młodej nie odstępował na krok ale na spacer nie przyznawała się do niej. Jak chciała się bawić to burczał jakby nie chciał, żeby kumple widzieli, że z małolatą się prowadza :wow_3: :gleba:
Jak ciut podrosła i zaczęła inaczej pachnieć to maczo się z naszego chłopaka zrobił :D

A po co termofor do legowiska ?????
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
NEPO
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 10:11

Re: NEPO i JAGA

Post autor: NEPO »

Qurcze ktoś mnie tu chyba sprzedał (nawet przypuszczam, że jest to facet :mysl_1: ..... )
Ja jak coś próbuje wkleić na forum - głównie z komórki- to ciągle pojawia się ten sam problem - rozmiar zbyt duży :mysl_1: :zly1: . Muszę troszkę posiedzieć przed komputerem.

Od wczoraj sypiam do 6:00, a dziś to nawet 6:20, ale to chyba tylko dzięki Nepo, który dzielnie małą się rankiem zajmuje. Zniknęło miałczenie. Codzienna radość psów jak mnie zaspaną widzą - BEZCENNA :happy3: .Jaga była już na dłuższym spacerze po polach i dzielnie szła przy nodze oraz hasała po młodym zbożu.

A termofor Basiu (przepraszam za formę na TY jeśli nie masz nic przeciwko), żeby pod kocykiem było coś cieplejszego. Wtedy jakoś szybciej się ucisza i nie pomrukuje z tęsknoty za braćmi i siostrami z miotu. Taka była rada naszej zaprzyjaźnionej pani Agaty. Czyli wszystko idzie w najlepszym kierunku :uff: . Zabawa też już bez naszego nadzoru. Tylko Nepo czasem zazdrosny o człowieków i łapą mówi Jadze - I'm No. 1.
ODPOWIEDZ