Beata - na tropie Ogara

Awatar użytkownika
inodi
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 13:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żywiec

Beata - na tropie Ogara

Post autor: inodi »

Dzień dobry,
dzięki za aktywizację konta. Po tej stronie Beata. Ośmielona poprzednim postem przedstawiającego się Michała, postanowiłam się odezwać pomimo, że naszej ogarzycy dopiero szukamy. Być może kojarzycie hodowle w okolicach Katowic, na zachód od Krakowa? Może jakieś ogarki mamy pod nosem a nawet o tym nie wiemy? Mieszkamy w Żywcu. I jakoś dziwnym trafem wszystkie hodowle wydają się być daleko stąd ;) Szukałam info na temat wystaw, ale albo źle to robię albo w tym roku już tylko w Warszawie we wrześniu coś się będzie działo. Zakup dziewczyny planujemy na "po wrześniu", ale byłoby super gdyby się nam udało namierzyć wcześniej ogary, też dorosłe do poznania rasy bliżej. Pozdrawiam i wracam do przeglądania forum - to kopalnia wiedzy.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: kasiawro »

Witaj Beata.
zazwyczaj wątki wystawowe aktywne są bardziej po wystawie, bo uczestnicy zdają relację.
Podaję Ci link do całego terminarza wystaw w kraju na ok 2017.
http://www.zkwp.pl/index.php/ct-menu-it ... olsce-2017" onclick="window.open(this.href);return false;

Oczywiście pod Warszawę na Klubową Wystawę Ogara Polskiego zapraszamy - wtedy można porozmawiać, obejrzeć większą ilość psów tej rasy.
Poza tym na forum są wątki urodzone mioty i zapowiedzi miotów, zawsze można coś tam poszukać.

Planujemy być w Żywcu na "Męskim Graniu" może uda nam się na chwilę spotkać :mysl_1: ?
Awatar użytkownika
inodi
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 13:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: inodi »

Dzięki, szczególnie za linka do wystaw. Wątki miotów mam ogarnięte, na bieżąco śledzę olx'a ale i tak odnoszę wrażenie, że coś mi może umykać.

Szkoda mi wystawy warszawskiej, ale w tym czasie najprawdopodobniej będziemy jechać na urlop na wschód.
kasiawro pisze:
Planujemy być w Żywcu na "Męskim Graniu" może uda nam się na chwilę spotkać :mysl_1: ?
oo to może być myśl - jeżeli znaleźlibyście chwilę to byłoby super. Przypuszczam, że i tak będziecie "zwiedzać" browar - mieszkamy rzut beretem ;)
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: uncja »

inodi pisze:Szkoda mi wystawy warszawskiej, ale w tym czasie najprawdopodobniej będziemy jechać na urlop na wschód
Na wschodzie ogary też się zdarzają ;)
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: Poniatowski Dwór »

Zapraszamy do hodowli Ogara Polskiego w Krakowie - miot "R" z GOŃCZAKÓW - w lipcu narodziły się tam sliczne szczenięta po naszym przystojniaku FELIXIE i uroczej FANTAZJI
http://www.ogarkowo.pl/viewtopic.php?f=45&t=3147" onclick="window.open(this.href);return false;
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: kasiawro »

inodi pisze: oo to może być myśl - jeżeli znaleźlibyście chwilę to byłoby super. Przypuszczam, że i tak będziecie "zwiedzać" browar - mieszkamy rzut beretem ;)
Pewnie nie, wolimy jakieś górki zaliczyć.
Napiszę na PW jak będziemy już mieć konkretny plan :).
Awatar użytkownika
inodi
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 13:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: inodi »

Pewnie nie, wolimy jakieś górki zaliczyć.
jeszcze lepiej :)
Napiszę na PW jak będziemy już mieć konkretny plan :).
Fajnie, dzięki :)
Awatar użytkownika
inodi
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 13:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: inodi »

Poniatowski Dwór
No właśnie o takie info mi chodziło! Nie mam pojęcie jak mogło mi to ogłoszenie umknąć. DZIĘKUJĘ!
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: qzia »

Jest lub zaraz będzie miot w Beskidzkich Wyspach. To powinno być blisko. Tymbark. Polecamy.
No i oczywiście 2 dziewczynki czekają jeszcze w Leśnej Ispiracji. To pod Warszawą ale maluchy piękne i bardzo obiecujące. Tej hodowli nie ma na forum ale na Fb można znaleźć zdjęcia i informację.
Awatar użytkownika
inodi
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 13:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Beata - na tropie Ogara

Post autor: inodi »

qzia
Dzięki!
ODPOWIEDZ