Witam się i Ogara szukam :)

Malgo
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 26 lut 2018, 18:10

Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Malgo »

Dzień Dobry,

Jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania Ogara. Od jakiegoś czasu czytamy o tej rasie, podczytujemy też forum i Ogary całkowicie nas urzekły.
Pies lub suczka stanie się częścią naszej niewielkiej rodziny, dlatego szukamy spokojnego psa, który ma cierpliwość do dzieci (syn 7 lat). Dużo spacerujemy po lasach, jeździmy na rowerach

Czy możecie polecić jakąś hodowlę? Najlepiej z Zachodniopomorskiego, ale to nie warunek.

Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: qzia »

Zapraszamy do działu spodziewane lub urodzone mioty :piwko: I jednocześnie witamy wśród zaogarzonych. :zgoda: :zgoda:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Ula »

Zapraszamy do działu spodziewane lub urodzone mioty :piwko: I jednocześnie witamy wśród zaogarzonych. :zgoda: :zgoda:
A jest w czym wybierać !!! trochę miotów sie szykuje :happy3: Witamy !!!
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Wilga »

Witamy, z pomorskiego na wiosnę się szykuje miot.
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: BACHMATsforanemroda »

A skąd dokładnie jesteście? ;) Nasze województwo w końcu się zaogarza :silacz:
U nas hodowli to mało. Teraz będą mioty w Ogarusach i w Sforze Nemroda. Obie hodowle godne polecenia. Ja mam psa ze Sfory Nemroda (woj. pomorskie) i jestem nim zachwycona. To mój Bachuś (BACHMAT Sfora Nemroda). Oprócz wspaniałego eksterieru ma fantastyczny charakter. Jest niesamowicie spokojny, ale jak każdy pies potrafi narozrabiać! ;)
Pozdrawiam :)
Załączniki
IMG_9183.JPG
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Eni »

Jeśli piesek nie ma być wystawiany, to może adopcja? Czasem ludzie kupują ogarka i okazuje się ich przerastać wymaganiami, a czasem trafia się świetny piesek w typie (tutaj czy na Ogaromaniacy i przyjaciele na Fb są ogłoszenia.
Malgo
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 26 lut 2018, 18:10

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Malgo »

Bardzo dziekuje za wszystkie informacje. :)

Bedziemy szukac w polecanych hodowlach. Dojazd po pieska nie jest problemem, wazne jest, zeby byla dobra hodowla.

Pozdrawiam!
Malgo
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 26 lut 2018, 18:10

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Malgo »

BACHMATsforanemroda pisze:A skąd dokładnie jesteście? ;) Nasze województwo w końcu się zaogarza :silacz:
To mój Bachuś (BACHMAT Sfora Nemroda). Oprócz wspaniałego eksterieru ma fantastyczny charakter. Jest niesamowicie spokojny, ale jak każdy pies potrafi narozrabiać! ;)
Pozdrawiam :)
Cudowny jest!
Awatar użytkownika
Atos
Posty: 22
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 22:14
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Atos »

Ja mam pieska z hodowli Ogarusy, polecam, matka Warka. Moj ogar jest spokojny i bardzo rodzinny, ostatnio lekarz weterynarii widzac go pierwszy raz stwierdzila ze jest układny ☺ bardzo lubi dzieci.
Malgo
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 26 lut 2018, 18:10

Re: Witam się i Ogara szukam :)

Post autor: Malgo »

Atos pisze:Ja mam pieska z hodowli Ogarusy, polecam, matka Warka. Moj ogar jest spokojny i bardzo rodzinny, ostatnio lekarz weterynarii widzac go pierwszy raz stwierdzila ze jest układny ☺ bardzo lubi dzieci.
Dziekuje, wlasnie tez myslimy o tej hodowli. Ogladalismy filmy na stronie Pana Krzysztofa i jestesmy pod wrazeniem. Mialam tylko watpliwosci, czy nie sa to psy hodowane do pracy w lesie i czy dobrze sie beda czuly w domu z dzieckiem.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ