Witam pięknie i wszystkich serdecznie pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
MILAN
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2016, 21:10

Re: Witam pięknie i wszystkich serdecznie pozdrawiam :)

Post autor: MILAN »

Witamy z Milanem i oczywiście zapraszamy do Wrocławia - a jeśli można wiedzieć stawiacie na przyjaciela czy przyjaciółkę?
Folap
Posty: 223
Rejestracja: środa 21 lut 2018, 16:18
Gadu-Gadu: 0

Re: Witam pięknie i wszystkich serdecznie pozdrawiam :)

Post autor: Folap »

MILAN pisze:Witamy z Milanem i oczywiście zapraszamy do Wrocławia - a jeśli można wiedzieć stawiacie na przyjaciela czy przyjaciółkę?
To będzie wierny i wspaniały Przyjaciel o imieniu ... CZABOR :)
"Przy domu psy szczekają, w kniei zaś ... grają".
Folap
Posty: 223
Rejestracja: środa 21 lut 2018, 16:18
Gadu-Gadu: 0

Re: Witam pięknie i wszystkich serdecznie pozdrawiam :)

Post autor: Folap »

qzia pisze:Witamy :mrgreen: Trzymamy kciuki za piękne szczeniątko i przyszłą karierę wystawową. :piwko: A możemy w kilku słowach usłyszeć dlaczego akurat ta hodowla? Widzę, że macie rozległe plany wystawowe :silacz: Czy to uroda ogarków, sukcesy wystawowe czy coś jeszcze innego skłoniło Was do tego wyboru? Jako hodowcę zawsze bardzo ciekawią mnie takie sprawy :mrgreen:
Hmm, czemu ta hodowla? Może dlatego, że zapartym tchem przeczytałem wspaniałego bloga (również tego na Facebooku), popartego pięknymi zdjęciami i stwierdziłem, że hodowla, w której wychowują się ogarki, to wspaniały dom, pełen miłości i oddania psim towarzyszom. Poza tym dorosłe pieski z Poniatowskiego Dworu są po prosu piękne. Wiem, że to tylko moje i mojej zony subiektywne odczucie i proszę niech nam wybaczą wszyscy inni przyjaciele ogarów (czytaj hodowcy).
Do tej pory psy w naszym domu były raczej tylko domownikami "do towarzystwa", lecz mając ogara polskiego trudno trzymać go tylko dla siebie. To są naprawdę piękne, wspaniałe, inteligentne, przyjacielskie i co najważniejsze polskie psy, które warto, ba trzeba promować i pokazywać innym ludziom. Stąd nasza decyzja, że najpierw zaczniemy przygodę wystawową, a potem (jak dobrze pójdzie) być może hodowlaną.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich to czytających. :)
"Przy domu psy szczekają, w kniei zaś ... grają".
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Witam pięknie i wszystkich serdecznie pozdrawiam :)

Post autor: qzia »

Rozumiem :mrgreen: Gratulujemy wyboru i życzymy sukcesów wystawowych.
ODPOWIEDZ