Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Koletta
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:08

Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: Koletta »

Oto my!

Nie wiem dlaczego wcześniej nie zawitałyśmy i nie przedstawiłyśmy się na forum.
Od tej pory chcemy się poprawić i czynnie uczestniczyć w życiu naszej społeczności :aniol:

Nazywam się Martyna, mam 26 lat. Ogara Polskiego po raz pierwszy spotkałam ... na studiach! To właśnie u pani dr Moniki poznałam Hańczę (z Sarmackiej Tradycji) i tak stopniowo zdobywałam coraz więcej informacji na temat rasy. A im więcej informacji otrzymywałam tym większa miłość do rasy się rodziła. Niegdyś marzyłam o goldence do dogoterapii, a tu proszę!

Padła decyzja - Ogar Polski! Wertowałam milion źródeł i fanpage'y w poszukiwaniu cudownych przedstawicieli rasy i tak natrafiłam na FELIXA (Pola i Gaje Ołtarzew) pani Anny Król. Znalazłam filmik jak Felix przeskakuje domową furtkę :D Jak to możliwe, że takie psisko porusza się z taką gracją?! :jezyk: Idealnie wpisało się to w moje początkowe wyobrażenia o agility. Od słowa do słowa - Felix został tatusiem :D

Lara urodziła się 6 lipca 2016 roku (o matko! Jak ten czas szybko pędzi ! :shock: ). Jest moją gwiazdką z nieba, spełnionym marzeniem i miłością mojego życia. Trudno mi uwierzyć w to, że można tak pokochać zwierzaka (z wzajemnością, tak myślę :) )

Lara jest też mistrzynią przydomków! Larson, Larunia, Larosława, Lisia Mordka, Sarnia Dupka, Tchórz, Cykoria, Dzbanuszek, Misia, Niunia, Łobuz, Bąbel, Ogr, Przytulas, Glut, Fafel... Pewnie jeszcze o czymś zapomniałam. :jezyk: Sunia jest niesamowita poda każdym względem. Są dni, kiedy przestraszy się nawet własnego cienia. Zawsze tam, gdzie są ludzie i gdzie coś się dzieje. Przyjaciółka wszystkich dzieci. Skupiona na przewodniku i na zadaniu.

Tak oto nasz Team wita się z Wami serdecznie :happy3:
Załączniki
IMG_1616.jpg
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: kasiawro »

Witamy piękne dziewczyny!!!
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: Ula »

Witamy piękne Panie :hi_1: :hi_1: :hi_1: :hi_1: Sliczna siostra kochanego , przeuroczego FORDA :)
Kłaniają się Rozmaryn PwL , Gratka z Laborówki i Gaus Krupówka Harta z właścicielami :piwko:
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: Betty »

Cześć Martyna :hi_1: Ford wita siostrzyczkę :happy3: My dołączyliśmy do Ogarkowa już dawno, ale blog Ford zaczęłam prowadzić też dopiero co...
Pamiętasz nasze pierwsze spotkanie w Poniatowej :?: A konkretnie Fuksjowo-Fordowe poznanie na nowo :?: :hi_1: Pamiętasz Martyna :?:
Tp był fajny weekend :piwko: Pozwalam sobie wrzucić parę :D
Właściwie pierwsze zdjęcie to możnaby skomentować: No proszę wąchaj sobie! Patrz sobie!
Załączniki
Fuksja (Lara) i Ford Pierwsze spotkanie po długim czasie.
Fuksja (Lara) i Ford Pierwsze spotkanie po długim czasie.
DSC_0494.jpg (169.53 KiB) Przejrzano 2897 razy
Zobaczyłeś? To wstaje!
Zobaczyłeś? To wstaje!
DSC_0495.jpg (172.91 KiB) Przejrzano 2897 razy
Hopsa! Przez Larę kuleczkę :)
Hopsa! Przez Larę kuleczkę :)
Co ten Ford robi?!?!
Co ten Ford robi?!?!
DSC_0507.jpg (130.68 KiB) Przejrzano 2897 razy
Pomieszanie z poplątaniem....
Pomieszanie z poplątaniem....
DSC_0508.jpg (158.79 KiB) Przejrzano 2897 razy
Lara bęc!
Lara bęc!
DSC_0509.jpg (139.51 KiB) Przejrzano 2897 razy
DSC_0511.jpg
DSC_0511.jpg (138.53 KiB) Przejrzano 2897 razy
Lara i malutki Funcik.
Lara i malutki Funcik.
DSC_0484.jpg (153.71 KiB) Przejrzano 2897 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
MartaW
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 15 maja 2018, 10:08

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: MartaW »

Koletta pisze: wtorek 19 lut 2019, 16:42 Jest moją gwiazdką z nieba, spełnionym marzeniem i miłością mojego życia.
Aż się ciepło na sercu robi :marzyc_2:
Marta & Rosa
(Runa z Sarmackiej Tradycji)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: hania »

Betty pisze: wtorek 19 lut 2019, 21:28 Pamiętasz nasze pierwsze spotkanie w Poniatowej :?: A konkretnie Fuksjowo-Fordowe poznanie na nowo :?: :hi_1: Pamiętasz Martyna :?:
A wyscie nie spotkali się pierwszy raz w Warszawie jak odbieraliście Frodzika z hoteliku od nas przy Sempołowskiej a Martyna i Lara przyjechały na kurs dogoterapii? 8-)

Cześć dziewczyny :)
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: aganowaczek »

Witamy śliczną prawnusię :zgoda: :marzyc_2: I jej Panią oczywiście też :piwko:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: Betty »

hania pisze: czwartek 21 lut 2019, 08:34
Betty pisze: wtorek 19 lut 2019, 21:28 Pamiętasz nasze pierwsze spotkanie w Poniatowej :?: A konkretnie Fuksjowo-Fordowe poznanie na nowo :?: :hi_1: Pamiętasz Martyna :?:
A wyscie nie spotkali się pierwszy raz w Warszawie jak odbieraliście Frodzika z hoteliku od nas przy Sempołowskiej a Martyna i Lara przyjechały na kurs dogoterapii? 8-)
Wydaje mi się Haniu, że to było później, ale może się mylę może faktycznie to było pierwsze. Martyna Pamiętasz? :?:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Koletta
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:08

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: Koletta »

Betty pisze: czwartek 21 lut 2019, 21:31
hania pisze: czwartek 21 lut 2019, 08:34
Betty pisze: wtorek 19 lut 2019, 21:28 Pamiętasz nasze pierwsze spotkanie w Poniatowej :?: A konkretnie Fuksjowo-Fordowe poznanie na nowo :?: :hi_1: Pamiętasz Martyna :?:
A wyscie nie spotkali się pierwszy raz w Warszawie jak odbieraliście Frodzika z hoteliku od nas przy Sempołowskiej a Martyna i Lara przyjechały na kurs dogoterapii? 8-)
Wydaje mi się Haniu, że to było później, ale może się mylę może faktycznie to było pierwsze. Martyna Pamiętasz? :?:
Wydaje mi się, że faktycznie pierwszy raz był w Warszawie w trakcie kursu, a potem dłuższe hasanie w Poniatowej :D Trzeba by sprawdzić dokładne daty. Ale jak na rodzeństwo przystało, zabawa była przednia :happy3: Chociaż pamiętam, że w Warszawie byłam szczerze zdziwiona jaki Ford jest ogromny, a Larcia taka malutka :wow_3:
Dziękuję ogromnie za zdjęcia z tego spotkania ! Miło powspominać ten ciepły i miły dzień.

Wszystkim dziękujemy za miłe przywitanie :marzyc:
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Fuksja z Czarnoleskiej Poezji, czyli Lara

Post autor: Poniatowski Dwór »

Witamy cudowne nasze dziewczyny - i cieszymy się z Waszej obecności na forum!
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
ODPOWIEDZ