Dogtrekking

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dogtrekking

Post autor: kasiawro »

właśnie :D cwaniak z niego i tyle ;)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Dogtrekking

Post autor: hania »

To pewnie dlatego pies wyglądał na bardziej zmęczonego niż on ;) .
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Dogtrekking

Post autor: Ola i Dunaj »

Grudziądz - to był mój pierwszy raz ;) w dogtrekkingu. Z dzielnym Kapslem pokonaliśmy trasę 10 km w 3 godz. i 15 min. :silacz: Drużyna Pędziwiatrów dała z siebie naprawdę dużo i na metę dotarliśmy pierwsi. Trzeba było widzieć nasze miny - bezcenne :D Szkoda tylko, że w nocy nie dało się robić zdjęć ;)
Ekipa była pierwszorzędna. Chciałam bardzo, bardzo mocno podziękować Kubie, Magdzie, Kasi, Bognie i Hani za wspaniałą atmosferę. A Hani dodatkowo za to, że namówiła mnie na taką fajną zabawę :) I tak sobie myślę, że trzeba to dalej pociągnąć. W końcu mam dwa psy więc na różne warunki atmosferyczne mogę dobierać odpowiedniego towarzysza ;)
Mówię Wam ludzie, bierzcie swoje ogry i ruszajcie w trasę, naprawdę warto :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dogtrekking

Post autor: Ania W »

Gratulacje!
Dzięki za relacje ;)
Tylko nie wiem co wam przeszkodziło w robieniu zdjęć ? :jezyk:
Awatar użytkownika
kasianiolek
Posty: 831
Rejestracja: środa 16 wrz 2009, 21:50

Re: Dogtrekking

Post autor: kasianiolek »

To i ja coś dopiszę.

Po pierwsze bardzo miłe towarzystwo, DZIĘKUJĘ (bez Was: Haniu, Bogno, Olu, Kubo i Magdo nie dałabym rady). Dziękuję również AniRe i jeszcze raz Hani za zaproszenie, organizację i wspólnie spędzony czas przed i po imprezie.
Po drugie, to fajny pomysł na spędzenie czasu ze swoim psem i grupą miłośników zwierząt, a czas spędzony nietuzinkowo, nie znany wcześniej teren, mapa (trochę prehistoryczna), i zadanie do wykonania, a każda następna minuta mobilizuje do dalszej wędrówki.
Szczególne Gratulacje dla Kuby najmłodszego uczestnika naszej drużyny i chyba całej imprezy.

Polecam wszystkim lubiącym spacery z wyznaczonym celem i kontakt z przyrodą. A po drodze spotkaliśmy w niedużej odległości naturalnych mieszkańców lasów, dobrze że psy były na smyczy :jezyk:
Ania W pisze:Tylko nie wiem co wam przeszkodziło w robieniu zdjęć ? :jezyk:
Mi osobiście przeszkodziła poranna kąpiel w jeziorze, gdzie robiąc fotki kąpiącym się psom utopiłam baterię do aparatu :zly1:
Na pocieszenie kilka fotek z psiej kąpieli przed wymarszem
Załączniki
Frajdzia: umyję sobie łapy przed wieczorną imprezką
Frajdzia: umyję sobie łapy przed wieczorną imprezką
Frajda.jpg (57.1 KiB) Przejrzano 923 razy
A teraz złapię trochę kondycji uciekając z piłeczką przed Merlinem
A teraz złapię trochę kondycji uciekając z piłeczką przed Merlinem
Frajda, Merlin.jpg (64.69 KiB) Przejrzano 926 razy
Huba: ja też chcę się z Wami bawić
Huba: ja też chcę się z Wami bawić
Huba..jpg (61.56 KiB) Przejrzano 924 razy
Merlin: A tą piłkę Kuba przeznaczył tylko dla mnie...
Merlin: A tą piłkę Kuba przeznaczył tylko dla mnie...
Kuba z Merlinem.jpg (60.56 KiB) Przejrzano 921 razy
Huba: wieczorem impreza w lesie, to potrenuję przeskakiwanie przez zwalone drzewa
Huba: wieczorem impreza w lesie, to potrenuję przeskakiwanie przez zwalone drzewa
Huba.skok przez brzozę.jpg (61.63 KiB) Przejrzano 923 razy
O rany! Woda w uszach!
O rany! Woda w uszach!
Huba.otrzepywanie się z wody.jpg (32.25 KiB) Przejrzano 925 razy
Kasia, Huba i Huzar
Hodowla Ogarów Polskich z Zatrzebia
http://www.hodowlaogara.pl/
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Dogtrekking

Post autor: Wilga »

I jeszcze ja - Bogna,
jak piszą poprzedniczki impreza bardzo fajna; szczególnie dla tych co mają kurzą ślepotę wędrowanie o zmierzchu przez las:) ale się udało !
Mapa prehistoryczna to była zw. obrębówka z lat 60. z mało aktualną treścią i jeszcze często specjalnie zafałszowana, bo wróg tylko czyhał coby nas pokonać :). Może właśnie te słupki lasów były specjalnie, źle gdzieniegdzie oznaczone na mapie - ?
Dzięki wspaniałej kompanii! szczególne wyrazy podziwu dla Kuby, który nie tylko przeszedł 10 km nadając tempo grupie, ale przed wymarszem trenował z campingowymi dziećmi (coś koło 1,5 godziny), a po przyjściu na metę jeszcze jakiś czas udzielał się towarzysko.
Pomysł na chodzenie z psem po lesie - dla mnie super. Chyba nie nadaję się na samotne pokonywanie tras, dużo milej w grupie. Namawiam wszystkich do zabawy, jak czytam różne fora psie to ten sport robi się coraz bardziej popularny i bardzo dobrze.
Teraz musimy potrenować nieco i poprawić współpracę w zespole Wilga-ja. I do następnego spotkania, zachęcam innych do spróbowania sił w tej zabawie.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dogtrekking

Post autor: kasiawro »

Jeśli będziecie startować w Złotym Stoku lub naszych okolicach chętnie się dokleimy ;)
Kasia i Tomek z psami.
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Dogtrekking

Post autor: ZbyszekC »

Ktoś się wybierał do Włocławka. Czy to jeszcze aktualne?
Są podobno jakieś zmiany terminów.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Dogtrekking

Post autor: hania »

Organizator miał problemy rodzinne i terminy dopiero się ustalają. My planujemy Bydgoszcz o ile bedzie 8.10. Kto jedzie?
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Dogtrekking

Post autor: ZbyszekC »

Ja się nie bawię. Włocławska impreza ma się odbywać 5km ode mnie. Myślałem: wpadnę, popatrzę, pstryknę pare fotek do domowego archiwum. Może ufunduję nagrodę dla najszybszego Kapsla :mysl_1:
A tu nic z tego :psiako:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
ODPOWIEDZ