najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: panbazyl »

nie będę pisac, ze super, ale super jest :) (w końcu też będę miała prawo głosu :gleba: )

Czyli tak - teraz "lecimy" z obrazkami z epoki.

a będzie też specjalna nagroda Za Najbardziej Odjechaną Wizję.

To kto jeszcze?

Ponieważ to pierwsza zabawa tego typu to dajemy sobie trochę czasu - do końca października na pomysły, potem ja to jakoś w jedną całośc zbiorę, robimy głosowanie i wylaniamy zwycięzcę.

A potem następna zabawa z obrazkami (pomysł już jest).

na internecie sa dostepne programy do tego typu działań z obrazami, więc kto szuka ten znajdzie.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: BasiaM »

a ile zdjęć maksymalnie może przesłać właściciel ogara ?
Może tak:
kto ma jednego psa - 1 zdjęcie
Kto ma 2 psy - 2 zdjęcia :mysl_1: itd ...

PS. skoro teraz mają być zdjęcia z epoki to ja tu zgłaszam "Uchatego Stańczyka" :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: panbazyl »

Ok. Podoba mi się. TYlko nie mogę edytowac pierwszych postów aby to dokleić.

Ale i tak za różowego już rozi jest (tzn zrobię ją, bo za taki obrazek to rozi musi być specjalna :tia: )
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: aganowaczek »

To ja mam takiego Łycka :twisted:
Załączniki
ogien.jpg
ogien.jpg (130.75 KiB) Przejrzano 1095 razy
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: qzia »

Łycek jeszcze ujdzie w tłoku. :uff: Ale możecie mi wytłumaczyć jaki sens lub może cel ma robienie takich dziwacznych fotomontaży? :niewka: Pewnie wyjdę na czepliwą zrzędę ale mam wrażenie, że nasze psy i tak same robią z siebie wystarczających idiotów. Nie potrzeba im w tym pomagać. Może lepiej wklejać własne zdjęcia w historyczne obrazki. Zróbmy konkurs na najdurniejszy fotomontaż właściciela. :dawaj: :dawaj: :dawaj: A ogary niech sobie pozują w polu, w lesie, w górach czy zwiedzając piękne zamki. :marzyc_2: :marzyc_2:
Awatar użytkownika
aniamam
Posty: 879
Rejestracja: czwartek 31 maja 2012, 17:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: aniamam »

qzia pisze:Łycek jeszcze ujdzie w tłoku. :uff: Ale możecie mi wytłumaczyć jaki sens lub może cel ma robienie takich dziwacznych fotomontaży? :niewka: Pewnie wyjdę na czepliwą zrzędę ale mam wrażenie, że nasze psy i tak same robią z siebie wystarczających idiotów. Nie potrzeba im w tym pomagać. Może lepiej wklejać własne zdjęcia w historyczne obrazki. Zróbmy konkurs na najdurniejszy fotomontaż właściciela. :dawaj: :dawaj: :dawaj: A ogary niech sobie pozują w polu, w lesie, w górach czy zwiedzając piękne zamki. :marzyc_2: :marzyc_2:
To ja pewnie też będę "czepliwą zrzędą", ale mam podobne zdanie jak Ty :zgoda:
Ania M., Wrzos z Zatrzebia & Elja Sokoli Lot
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: Ania W »

Ja też nie bardzo widzę to jako promocję rasy- raczej off topik, ale skoro ktoś się chce tak bawić to czemu nie? Podoba się, ma czas i umiejętności ...sprawia to przyjemność.
A krzywdy nikomu chyba nie robi...
Nie wezmę udziału, bo nie moja bajka, ale nie ma też co komentować skoro i tak temat jest nam/wam odległy :niewka:
Opcja z właścicielem... hmm obawiam się w jakim kierunku by poszła jeżeli zostałaby w dziale promocja ;)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: qzia »

Ja jako posiadaczka pięknych przedstawicieli starej polskiej rasy, rasy królów :marzyc_2: :marzyc_2: czuję się mocno zniesmaczona. Może lepiej powklejamy głowy bloodhundów do fotomontaży? :zdziw_4:
Awatar użytkownika
AtrakcyjnyKazimierz
Posty: 108
Rejestracja: piątek 12 lip 2013, 22:02
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: AtrakcyjnyKazimierz »

Ktoś powiedział kiedyś ,że o gustach sie nie dyskutuje...Pomysł jest ciekawy ,twórczy, a nasze ogary nawet tak przedstawione sa THE BEST! :silacz:
Pomysł konkursu na najdurniejszy fotomontaż własciciela -to jest to - tym razem zamiast naszych najlepszych ,najpiekniejszych i najwspanialszych ogarów z przymrużeniem oka popatrzymy na siebie ,oj będzie sie działo! :brawo_1: :brawo_1: także czekam na odwaznego i ja sie wpisuję .Poznamy siebie bliżej :zgoda: :D
Jestem już zrzeszony w PJN - Pańcia Jest Najważniejsza
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: weszynoska »

Ale tu powiało brakiem humoru :gleba:

no co sie stanie tym naszym kłapouchom jak ich troche poprzebieramy w stroje z epoki :jezyk_3:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ