najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: BasiaM »

weszynoska pisze:no co sie stanie tym naszym kłapouchom jak ich troche poprzebieramy w stroje z epoki :jezyk_3:
Właśnie :zgoda: :gleba:

Ja mam dużo durnych zdjęć moich psów i bez fotomontażu :gleba: i jakoś nie widzę w tym "niesmaku" , no promocja rasy to też nie jest więc może po prostu przenieśmy wątek do "na każdy temat" i będzie po problemie.

Teraz jest konkurs na fotomontaż z ogarem, może następny zróbmy z właścicielem :mysl_1:
Przecież to zabawa i nikomu się krzywda nie stanie. Psom tym bardziej.
Kto nie chce się nie bawi.Koniec. Kropka.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: Danuta »

Ania W pisze: (...) ale skoro ktoś się chce tak bawić to czemu nie? Podoba się, ma czas i umiejętności ...sprawia to przyjemność.
A krzywdy nikomu chyba nie robi...
Właśnie :mrgreen:
weszynoska pisze:no co sie stanie tym naszym kłapouchom jak ich troche poprzebieramy w stroje z epoki :jezyk_3:
Właśnie :mrgreen:
qzia pisze:Ja jako posiadaczka pięknych przedstawicieli starej polskiej rasy, rasy królów :marzyc_2: :marzyc_2: czuję się mocno zniesmaczona.
Mnie jako posiadaczce najpiękniejszego przedstawiciela starej polskiej rasy, rasy królów :marzyc_2: ta zabawa jest obojętna tylko z racji tego, że nie potrafię robić fotomontaży :jezyk_3:
weszynoska pisze:Ale tu powiało brakiem humoru
Właśnie :mrgreen:
qzia pisze:Zróbmy konkurs na najdurniejszy fotomontaż właściciela. :dawaj: :dawaj: :dawaj:
Proszę bardzo! Zakładaj wątek! Też nie wezmę udziału, bo nie potrafię robić fotomontaży :jezyk:



Tutaj jest zabawa pt. "najlepszy humorystyczny konterfekt ogara" i tego się trzymajmy :piwko:


qzia pisze:(...) ale mam wrażenie, że nasze psy i tak same robią z siebie wystarczających idiotów.
O przepraszam! :nunu: Czuję się zniesmaczona! :obraza_1: Mój najpiękniejszy pies nie robi z siebie idioty :jezyk_3:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: panbazyl »

Kasiu - możesz zrobić inny konkurs - czemu nie. Wolność mamy.

Jak ktoś tego nie czuje - jego sprawa.
Ja funduję nagrody bo mam taki kaprys. I mam nadzieję na fajną zabawę. A jak ktoś nie ma "jaj" to jego problem.

A to jest forum ogarkowe nie blodkowe, więc nie bardzo rozumiem o co kaman.

Miałam nadzieję, że w tych jesiennych miesiącach się komputerowo pobawimy, że znajdą się ludzie którzy rozumieją, ze ogar to pies królów - pies szlachecki i że do pyska mu w kontuszu czy koronie.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: panbazyl »

ale nie wiem czy zauważyliście, że nikt nie pyta o autora obrazka. Ja też nie potrafię się w takie fotomontaże bawić, ale moze kiedys ktoś mi wytłumaczy jak to robić.
Tyle ode mnie.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: BasiaM »

qzia pisze:Pewnie wyjdę na czepliwą zrzędę ale mam wrażenie, że nasze psy i tak same robią z siebie wystarczających idiotów. Nie potrzeba im w tym pomagać.
To nie psy robią z siebie idiotów :nunu: tylko ludzie z nich robią.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: weszynoska »

Ja myślę, że sporo z nas nie umie tak obsługiwac programów graficznych....

ni w ząb nie pojmuję żadnego Gimpa czy Phtoshopa czy jak im tam...potrafię tylko zmniejszyć obrazek do wymaganych pikseli i ewentualnie przyciąć. Moge tez rozjaśnić....i zero wiedzy więcej :niewka:

i moge się godzinami patrzec w te wszystkie rubryczki..nic mi to nie mówi

Więc jeśli dwoje, czy troje tych umiejących się tu będzie produkowało to i tak temat umrze smiercią naturalną :(
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: ZbyszekC »

BasiaM pisze:To nie psy robią z siebie idiotów :nunu: tylko ludzie z nich robią.
I tu pozwolę sobie się nie zgodzić. :nunu:
Idiotów można robić tylko z ludzi. Obojętnie czy robimy z siebie sami czy robią z nas inni. Np nasze ogary. :psiako:
Ogary tak jak wszystkie inne zwierzęta są takie jakie są. One po prostu czasem ciężko muszą pracować na swój kawałek ...sernika :jezyk_3:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: panbazyl »

miało byc fajnie, wesoło a jest jak zawsze.... :zly2:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: ZbyszekC »

http://www.youtube.com/watch?v=ii33_jjkdo8" onclick="window.open(this.href);return false; :silacz:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: najlepszy humorystyczny konterfekt ogara

Post autor: panbazyl »

dzięki. Portafisz pocieszyć :brawo_1:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ