Ogary i rock. ;)

Awatar użytkownika
Monigry
Posty: 232
Rejestracja: sobota 15 mar 2014, 08:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Popielów/Opole

Re: Ogary i rock. ;)

Post autor: Monigry »

Teledysk zacnie zrobiony. Tylko te adidasy bialutkie...
Poza tym -brawo!
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogary i rock. ;)

Post autor: Iza i Sławek »

Fajna muzyka. (Co prawda, wolę trochę ciężej)
Załoga G wywiązała się ze swojej roli wzorowo :piwko:
Wiem że praca z filmowcami jest ciężka. Pamiętam jak w trakcie prac z "Panem Tadeuszem" padło: "dlaczego te psy nie chcą obgryzać kości !" - kości świeżo co wyciągniętych z zamrażarki ;)
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Ogary i rock. ;)

Post autor: qzia »

"Czy psy słyszą co się do psów mówi?" i takie tam różne.....
Awatar użytkownika
gryfna
Posty: 291
Rejestracja: piątek 06 sty 2012, 23:25
Gadu-Gadu: 0

Re: Ogary i rock. ;)

Post autor: gryfna »

Muszę Wam powiedzieć, że współpraca przebiegała w bardzo fajnej atmosferze. Cała ekipa filmowa i rockowa to grupa pozytywnych i otwartych młodych ludzi. Zadania postawione przed psiskami okazały się proste i atrakcyjne dla nich. Z resztą - sami wiecie, że ogar jest psem wyjątkowo inteligentnym i natychmiast łapie o co chodzi. ;) Moje fafloki były zachwycone, że ktoś pragnie z nimi po prostu biec i nawet taki stoik jak Prawdziwek rozochocił się zabawowo. Ponadto panowie z Searching for Calm wygłaskali je za wszystkie czasy. Tak to można pracować. ;)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogary i rock. ;)

Post autor: Ania W »

Iza i Sławek pisze: Wiem że praca z filmowcami jest ciężka. Pamiętam jak w trakcie prac z "Panem Tadeuszem" padło: "dlaczego te psy nie chcą obgryzać kości !" - kości świeżo co wyciągniętych z zamrażarki ;)
S.
To jest ciężka praca??? :wow_3:
Kto robił casting? Myślę, że po prostu wybrał zbyt mało zaangażowanych aktorów, nieskromnie powiem, że moje ogary nie miałyby problemów z tym zadaniem aktorskim :cwaniak:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Ogary i rock. ;)

Post autor: miszakai »

No też się właśnie zdziwiłam :) Zamrożone? No to co? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Ogary i rock. ;)

Post autor: ania N »

Ania W pisze:
Iza i Sławek pisze: Wiem że praca z filmowcami jest ciężka. Pamiętam jak w trakcie prac z "Panem Tadeuszem" padło: "dlaczego te psy nie chcą obgryzać kości !" - kości świeżo co wyciągniętych z zamrażarki ;)
S.
To jest ciężka praca??? :wow_3:
Kto robił casting? Myślę, że po prostu wybrał zbyt mało zaangażowanych aktorów, nieskromnie powiem, że moje ogary nie miałyby problemów z tym zadaniem aktorskim :cwaniak:
A mój by to oblał. :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ